serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

12 sty 2008, 23:41

tak już sie ujawniłam!!!!!

a resztę też zrobię przy okazji

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

13 sty 2008, 00:33

Witajcie wieczorową porą... :)

imprezka się udała...z racji, iz moja przyjaciólka mieszka parę bloków dalej to poszlismy na nózkach a Milenka w wózeczku...
no i jak tylko poczuła świeże powietrze to od razu zasnęła...i tatuś z nią spacerował ( sam chciał, żeby sobie pospała) tak prawie godzinkę pomiędzy blokami...( a mamusia mogła spokojnie gościć się..hahahaha :-D na urodzinkach) a potem w domku u gości jeszcze spała jakieś pół godzinki albo i lepiej... tak w wózku, nawet jej nie rozbierałam :-D aż sama byłam w szoku :ico_szoking:
bałam się, że na noc nie będzie chciała zasnąć...ale odpukać po kapanku zasnęła...

a to dzisiejsze foteczki...
pierwsze to ...PIERWSZA ZUPKA MILENKI :)
Obrazek
tutaj z mamusią :)
Obrazek
a tu z ciocią :)
Obrazek
a tu mój MIkołaj z druga ciocia, która juz niedługo będzie mieć swoją Majeczkę :)Obrazek


małolata super zdjęca Kubusia, a zakupy rewelacyjne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja tez zastanawiam się nad zmiana fotelika... :ico_noniewiem: , bo teraz Milena w kombinezonie to ledwo sie mieści w naszym foteliku - kołysce... :ico_olaboga:

Sosim nie martw się na zapas, najlepiej skonsultuj się z pediatrą...Milena też czasem tak się odgina....ot ciekawa jest wszystkiego co ja otacza :-D
A SWOJĄ DROGĄ BRAWA DLA MĘŻA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


my w poniedziałek mamy mieć szczepienie...ale nie wiem jak to będzie bo dzis MIlena coś od czasu do czasu pokasływała...nie często tylko tak trochę, nie ma kataru, ani innych oznak przeziębienia więc nie wiem... :ico_noniewiem: a chłopcy juz w miarę ok. W zasadzie Miłosz to bardzo dobrze, brzuch go juz nie bolał, no a Mikołaj od czasu do czasu zakaszle...ale daję mu leki...

Basiu fajne zdjęcie Tadzika w kąpanku... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Milena też ostatnio nie chce na leżąco się kąpać tylko chce siedzieć...i na dodatek mocno trzyma się wanienki :-D

Moniw jak Grześ ślicznie wygląda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , fajny ma komplecik czapeczka pod kolor kombinezonu :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 13 sty 2008, 11:58 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

13 sty 2008, 11:53

Hej my dzis stawiamy bo nasza Juli ma dzis 6m-cy. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Czestujcie sie
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-13, 10:57 ]
Dziewczyny super dziecia :ico_brawa_01:
A Milenka jakie fajne ma pulasy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Sosim brawa dla meza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Grzie Ty go znalazlas :ico_oczko:
Mowin i Serafinka witamy :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

13 sty 2008, 11:57

[size=150]Joasiu wszystkiego naj, naj, naj..... dla JULII [/size] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big:Obrazek :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

13 sty 2008, 12:19

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Violu
Mialyscie juz dziewczyny jedzonko na sobie po karmieniu dzieci?Ja wczoraj bylam cala z zupie bo Juli robila sobie brrrrrrr przy jedzonku :ico_haha_01: :ico_haha_01:
A wczoraj kupilismy Juli pierwsze jej buciki w zyciu :ico_brawa_01: Miala juz jakies cichobiegi ale to sa juz prawdziwa buciczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

13 sty 2008, 13:35

Po pierwsze sto lat dla Juli :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Po drugie śliczne zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Po trzecie witaj Serafinko :-D

A po czwarte dzis mamy przespana nocke :ico_brawa_01: raz sie przebudziła a nawet nie przebudziła po 1 złapała dyda i juz spała znów :ico_oczko: a tak o 5 jedzonko i spanko do 8 o 8 przerzuciłam Elize na drugi boczek i tak spała do 9:30 :ico_sorki:
Przed kapiela wciagneła kaszke i po kąpieli cycucha :ico_oczko:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

13 sty 2008, 15:44

Dzięki dziewczynki :ico_buziaczki_big:
dresik z H&M i oczywiście na allegro kupiony bo w H&M nie widziałam takiego :-)

Basiu, może i troszkę za wcześnie na taki fotelik, toteż na razie jeszcze w nim nie jeździmy. Natomiast plus tego fotelika jest taki, że ma 6 różnych pozycji, od takiej jak pozycja w nosidle (troszkę bardziej pionowa), do siedzącej, dlatego w szóstej pozycji dzieciątko nie siedzi, ale bardziej leży :ico_brawa_01:
Tadzio ślicznie siedzi! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Uluś, to naprawdę słodkie i właśnie do tego dążę, żeby to mały niósł nam obrączki :-D

Sosim, mężuś pierwsza klasa! Chyba każda z nas Ci takiego zazdrości :-D

Ja pod choinkę mojemu (przyszłemu) mężowi zafundowałam książkę "I Ty możesz być supertatą" :ico_haha_01: Jak się wziął za czytanie lektury, to tego samego dnia przyszedł wcześniej niż zwykle :ico_szoking: i jeszcze posprzątał cały pokój i umył butelki po mleku :ico_szoking: wyręczając mnie tym samym.
Do dzisiaj ma etat w domu i nazywam go tatusiem-czyścicielem :ico_haha_01:

Brawa dla Juli i torcik :ico_tort: za skończone 6 miesiączków! :ico_tort:

Kinguś, czas najwyższy żeby przesypiała całą noc i dała mamusi wypocząć! :ico_oczko:

Mój Kubulinek właśnie od dwóch dni nie daje mi odpocząć i prawie całą noc drze się (bo to nie jest płacz!) w niebogłosy :ico_olaboga: Ja już sama nie wiem czy to zęby, czy co...bo przychodzi dzień i jak ręką odjął! Może po prostu w ciągu dnia się czymś zajmuje i nie myśli o bolących dziąsełkach... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-13, 14:46 ]
Acha! I my gilusie wyciągaliśmy patyczkiem, ale ostatnio kupiliśmy nose-frida'e i jest naprawdę świetna!

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

13 sty 2008, 16:12

cześć!!!!!!!!!


przede wszystkim STO LAT dla JULII!!!!!!!!!!! :ico_buziaczki_big:

a ja chyba coś ominęłam ale jestem ciekawa o co chodzi z tymi fotelikami/?? czy polecacie coś fajnego bo Bronek nie mieści sie już w ten do 13 kilo

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

13 sty 2008, 16:20

serafinka, chodzi o to, że kupujemy już powoli większe siefzonka czyli foteliki,zamiast nosideł.
Ja polecam ten fotelik: http://allegro.pl/item280...ik_wys_0zl.html

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 sty 2008, 18:06

a u nas dziś Wiki zaliczyła "glebę" po kościółku i wycięła jak długa przed domem na trawniku, aż żal było patrzeć jaka była ubrudzona, biały kożuszek był biały tylko z nazwy, a i wczoraj pranej przytulance też się dostało i pranko musiało być od nowa
jak ja nie cierpię takiej pogody, niech wreszcie spadnie śnieg, bo inaczej do Zakopca chyba pojedziemy, żeby dzieciom frajdę sprawić

uleńko my też mamy wodę w całej łazience, po kąpieli nie bardzo jest co z wanienki wylewać, a my ociekamy wodą i bez klapek ani rusz :ico_haha_01:
violu cieszę się, że imprezka się udała, a ty dzięki grzeczniutkiej Milence troszkę odzipnęłaś no i :ico_brawa_01: za wspaniałą zupkową minkę
co do fotelika, to my jak przyjdzie co do czego, to mamy ten Wiki (ma Romera z isofixem i bardzo sobie chwalę ten fotelik-szybkość zamontowania do auta to kilkanaście sekund, tym bardziej, że dodatkowo wypada dobrze w testach), a jej kupimy nowy już dla starszych dzieciaków, już nawet mam upatrzony, ale czekam aż Tadzik będzie się kwalifikował albo wiekiem, albo wagą na przesiadkę
moniw od razu widać, że Grześ zachwycony, a ubranko świetne w moich ulubionych kolorach
joasiu moc buziaczków :ico_buziaczki_big: dla Julii za 6 miesiączków
co do zupki, to Tadzik i ja byliśmy brudni gdzieś koło 3 karmienia, jak Tadzik "udawał autko", to był wspaniały widok, żałuję że nikt nie cyknął nam fotki wtedy
kinga :ico_brawa_01: dla Elizki za nockę, mam nadzieję, że Tadzik pozazdrości koleżance i wreszcie zacznie traktować nocki jako wypoczynek, a nie najlepszą porę do jedzenia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość