Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

14 sty 2008, 12:08

my wlasnie po jedzonku jestesmy kaszka z jagodkami i jabluszkiem- a teraz idziemy czym predzej na spacerek bo w koncu pogoda ladna, a jak w GOteborgu pogoda ladna to trza korzystac!!! :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

14 sty 2008, 12:10

Miłego i udanego spacerku ja lece do mojej wiercipięty :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

14 sty 2008, 12:11

dziekujemy i zyczymy milego dzionka :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

14 sty 2008, 13:20

my już po szczepieniu...córcia była bardzo dzielna :)waży 7,500g w ubranku, czyli jakieś 7,300g.
PANI doktor powiedziała, zeby odstawić vit d a zaczac podawać vibovit w kroplach lub multi cebion...

aha Miłosz był bardzo dzielny... nawet nie kwęknął...wiecej strachu było...

a teraz szykujemy sie na spacerek, więc miłego dzionka Wam zyczę :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

14 sty 2008, 13:41

Hej
Ja tez sie melduje U nas pobudka od 4 co godz :ico_noniewiem: i pobudka juz o 8
No to mamy tych przepisow do wyprobowania.
Brawa dla Milenki i Molosza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A jak Tadziu po cwiczeniach?
My wlasnie jedziemy do miasta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kasiorki stracic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

14 sty 2008, 13:42

hej !!!!!

my z Bronkiem to śpiochy- zazwyczaj spimy do 10 ale za godzinę znów muszę kłaść Bronka bo inaczej uśnie tam gdzie jest. Ja śpie z syneczkiem bo nie wyobrażam sobie spać bez niego (chyba strasznie głupia na jego punkcie jestem) Teraz Bronuś też śpi....

Ula a to pokasływanie to podobno często jest jak rosną ząbkibo wiecej śliny do gardła wpada ( my też tak mieliśmy i ja pobiegłam do lekarza i pani nas troszke wyśmiała)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 sty 2008, 13:58

już się meldujemy

byliśmy u świetnej pani doktor rehabilitant Małgosi i oglądała jeszcze Tadzika rehabilitantka Dorotka
generalnie nie jest źle, neurologicznie wszystko jest OK, ma podobno super mięśnie brzuszka, ma tylko delikatnie słabsze napięcie, ale prawie to jest niewyczuwalne, natomiast pani Dorotka stwierdziła, że w jej podziale dzieci Tadzik kwalifikuje się jako "misio" czyli leniuszek i ona go bierze na 3 miesięczne "męki" raz w tygodniu, żeby chłopaka z tego lenistwa wyprowadzić
pokazała nam świetną metodę podnoszenia, żeby mamie kręgosłup nie odpadł (rewelacja!!!)
generalnie powiedziała, że jest w szoku jak Tadzik siedzi, bo podpiera się łapką z boku-tyłu, co robią dopiero 8 miesięczne maluchy, pokazał mu żeby się na boczek wywracał z siadu ze 2 razy i za 3 Tadzik załapał i sam się walnął
jestem bardzo zadowolona z tego miejsca i kadry, wszyscy są super uprzejmi i do dyspozycji
pani Dorotka kazała nam nawet przyjść z zupką, to pokaże nam jak prawidłowo i łatwo nakarmić malucha, jak czegoś nie chce jeść

violu brawa dla dzieciaków za odwagę :ico_brawa_01: , Milenka ładnie przybywa
dziewczyny co do kasłania, to czasami nie znaczy to nic, a czasami coś, po prostu trzeba obserwować, jak od czasu do czasu, to wszystko OK
widzę, że z tymi nockami to ciągle w kratkę, tak jak i u nas...
i zazdroszczę wam dziś pogody, bo u nas mgła i jest paskudnie i nie spacerujemy dzisiaj

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

14 sty 2008, 14:24

Violu brawa dla Milenki za odwagę i wagę :ico_oczko: I dla Miłosza oczywiście, że był dzielny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asiu udanych zakupków :ico_brawa_01:

Basiu super, że trafili Ci się tacy ludzie. Widać naprawdę specjaliści :ico_brawa_01: A Tadzik od dziś będzie naszym "misiem" :-D

Serafinko ja stwierdziłam, że noc jest jedyną porą kiedy odpoczywam od tego mojego dzieciątka :ico_oczko: I mimo że kocham ją nad życie to połamana spać nie chce :ico_oczko: I śpi sama w swoim łóżeczku krok ode mnie :ico_oczko: Spała ze mną tylko w szpitalu ale to z dlatego, że strasznie bolały mnie szwy a te łóżka takie wysokie :ico_wstydzioch: A w domku od razu spała sama w łóżeczku.


My już po spacerku, pogody nie ma ale po chlebek musiałam iść no i krótki spacerek do parku a teraz Elizka śpi w wózeczku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

14 sty 2008, 14:59

no hej gaduły, ja tez sie chwilke z maluszkiem przespacerowąłm bo pogoda u nas wiosenna, jak u kogoś deszczyk to zapraszam do nas na spacerki :-D a teraz maluszke w ogródeczku sobie spi, a mamuska sie za jakis obiadek wzieła :-D

Violu wielkei buziaczki :ico_buziaczki_big: dla dzieciaczków za odwage :-D i udanego spacerku :-D

Basiu super ze ci sie udało trafic na takich super ludzi, bo moja kuzynka chodzi tu u nas na rehabilitacje z córeczka i mówi ze facet jest okropny bo mała przez cała godzine płacze :ico_noniewiem:

Kinga mój maluszke tez zawsze nad ranem trafi do naszego łózka, a wczoraj to mi się śmiać z niego chciało bo niby jeszcze spał a tak sie wiercił ze w koncu spał z nogami na buzi mezusia :-D wiec ja tez sobie nie wyobrazam spać z nim cała nocke, bo to po mamusi taki mały wiercipieta :-D

Joasiu to udanych zakupków życze :-D my jedziemy w niedizle i jus sie doczekac nie moge :-D

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

14 sty 2008, 15:03

barbapuppa napisz gdzie chodzicie na rehabilitację??????

a ja śpię z Bronkiem bo to moje takie zakochanie głupie. Bronek jest takim Spiochem że spać może i na podłodze jemu to nie przeszkadza. pare razy połozyłam go samego do łóżeczka ale ja nie mogłam usnąć- straszny głupol ze mnie!!!!!!!! ja nawet w nocy się budzę zeby na niego popatrzeć i całuję go jak wariatka i on już nawet do tego przywykł i już się nie budzi z tego powodu

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość