Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

14 sty 2008, 10:35

Ja sie tylko przywitam bo zaraz lecę na fitness :-D :-D

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

14 sty 2008, 10:53

Dzień dobry!!!
Oj biedna Jagódka. Z nawilżaniem powietrza wodą morską to super pomysł, można jeszcze kupić sól morską i dosypywać do kąpieli, no i maść majerankowa. Ale katar u takich maluchów to naprawdę okropieństwo.

No tak mój karol dziś kończy osiem miesięcy, o rany jak ten czas leci :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 sty 2008, 11:17

hmmm a gdzie nasza Lady?ma nowgo komputra a co z tym netem?ciekawe....
mojego A. juz polozylo i zajada sie lekarstwami...ja juz czosnek profilaktycznie wcinam...a Maya...moze jakos ja mine choroba :ico_noniewiem: :ico_sorki:
mam chetke ja zabrac dzis do miasta na male zakupy..A. ma w piatek urodzinki wiec wypadalo by mu cos kupic...ale jak sobie przypomne moja wyprawe z mala sam na sam to mi sie odechciewa :ico_olaboga: ......niech juz przyjdzie ta chusta to wtedy...idzie i idie jak zeby Hanusi....miesiacami i juz emaile ponaglajace powysylane :ico_zly: oby doszla do mojego wyjazdu bo jak nie to jestem stracona :ico_olaboga: ......

[ Dodano: 2008-01-14, 11:49 ]
och...moja panna jeszcze nie spi...czyzby czasy bezsennosci wrocily? :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-01-14, 12:14 ]
hehehe...a jednak padla :ico_sorki: ..no i chyba ja pozniej zabiore na wycieczke autkiem :ico_noniewiem: ...tylko oby grzeczna byla bo jak nie to :ico_zly:

[ Dodano: 2008-01-14, 13:13 ]
Pazurki pomalowane...mamusia gotowa...czekam az Maya sie obudzi ,zje obiadek i zaraz jedziemy na wycieczke....pogoda sloneczno-wietrzna ale my tylko do centrum handlowego wiec mysle ze jej nie wydmucha zbytnio.....

[ Dodano: 2008-01-14, 15:22 ]
matko tak chyba jeszcze nie bylo zebym tu sama caly dzien byla!
no i juz po wycieczce...wrocilysmy...Maya grzeczniutka jak aniolek...szok normalnie :ico_sorki: :ico_brawa_01: :-D ...piekny prezent z jej strony z okazji poniedzialku....znow nakupilam rzeczy...tym razem nie dla nas...jeszcze na prezenty...kase wydalam i juz mam szlaban na zakupy :ico_placzek: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

14 sty 2008, 16:48

Daria ty jesteś naszą etatową zakupoholiczką :-D

Witam się popołudniowo - i składam serdeczne zyczonka z okazji wkroczenia w 9 :ico_szoking: już miesiąc naszym kochanym maluchom Iguni i Karolkowi :ico_haha_01:

Ja dziś kupiłam kubek-niekapek z nowej serii Canpola Lovi więc zaczynam szkolenie Wiktorka w piciu - na razie gryzie ustnik zamiast pić :-D Ale nie od razu Rzym zbudowano :ico_oczko:

Puściłam go dziś żeby raczkował po całym mieszkaniu i miał taki ubaw,że piszczał w niebogłosy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No i obyście nie zapomniały jak wyglada moja miłość :ico_haha_02:

Siedzę sobie :)

Obrazek

Sznureczek jest mniam mniam :)

Obrazek

zborra jak idzie pisanie blogaska ? Fajna sprawa, prawda ? Zapraszam do nas : www.wiktorek2007.smyki.pl

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 sty 2008, 16:50

Kamizela...Wikus tez taki sznurkomaniaczek jak Maya? :ico_haha_01:

kurcze Maya to dzis istny aniolek...szok normalne...dziecka nie poznaję.......bawi sie juz 40 min. sama w lozeczku kolderką i kocykiem :ico_puknij: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

14 sty 2008, 17:00

Daria gratuluję aniołeczka :ico_brawa_01: Mój śpi - zmęczył się tym buszowaniem po mieszkaniu :ico_oczko:

Wczoraj byliśmy u znajomych którzy mają dwuletniego synka i Wiktorek był bardzo grzeczny-bawił się klockami i nawet poszedł na ręce do znajomej :ico_haha_01:

W sobotę mamy 3 urodziny chrześnicy mojego męża ale nie wiem czy brać małego - będzie sporo ludzi w tym dwa niemowlaki i mało miejsca :ico_noniewiem: Chyba sobie daruję...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

14 sty 2008, 17:04

Witajcie moje kochane majóweczki!!
najpierw dla mojego zięcia kawałek tortu
Obrazek
z okazji wkroczenia w 9 miesiac zycia wszystkiego naj naj naj życzy Alicja

a dla maszej Iguni
Obrazek
dużo uśmiechu i zabawy

[ Dodano: 2008-01-14, 16:07 ]
ja jestem obolała po fitnesie i po noszeniu Alicji na rączkach. Świruje dziś na całego. Na zajęciach była grzeczniutka jak aniołek a teraz płacze i płacze.... głowa mi pęka

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

14 sty 2008, 17:14

Dla solenizantów wszystkiego naj, naj, naj, naj, naj... :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

a my... u nas kiepsko tzn nie Mat tylko ja, dostaję ku... nie mam cierpliwości do tego diabła.... on mi nie chce jeść.... dzisiaj zjadł może 120 kaszki i z 5 łyżeczek obiadku, normalnie nie wiem co mam już robić, przecież nie może ciągle jeść owoców, no bo to by jadł na okrągło bo słodkie ale już indyczeek ziemniaczki marchewka są beee........ RATUNKU!!! a może ktoś go kupi??? za darmo...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

14 sty 2008, 17:24

Mój mały je praktycznie tylko cyca, kaszkę i zupki - soczku albo herbatki uda mi się mu dać 2-3 łyżeczki, za deserkami i danonkami nie przepada, ewentualnie skrobanego bananka. ale nic na siłę w niego nie wmuszam bo później wyrośnie na niejadka. Może za jakiś czas będzie miał ochotę na więcej rzeczy. Pozostaje mi próbować i cierpliwie czekać.

kate_k82 może Mateuszkowi dokuczają zbliżające się zębolki jak Hani-zborry :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

14 sty 2008, 18:44

Mam zły dzień, wywaliłam cały talerz ciasta (wczoraj piekłam krówkę) na przedpokoju i potłukłam talerz, ale to pestka, najgorsze jest to, że mojego Sikora ugryzł pies, właśnie pojechał do szpitala :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

A co do jedzenia, to fragment z gazety: " Martwisz się, że smyk za mało je? A może przeceniasz jego możliwości? Maluszek nie jest w stanie zjeść zbyt dużo, bo ma poprostu mały żołądek"

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość