Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

15 sty 2008, 12:10

Wszystkiego najlepszego dla Bartusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Aga :ico_wstydzioch: kochana jestes :588:
Och tez mi sie marzy jakies cwiczenia, ale jak zwykle jeden problem, niemam z kim zostawiac malego

mama Kasia, no to gratuluje pracy

[ Dodano: 2008-01-15, 11:17 ]
jejku, pierwszy raz w zyciu mi sie tak stalo,
dopiero przypomnialam ze jutro mam urodziny. :ico_olaboga:
zawsze jakos sie czekalo, a teraz... chyba starosc juz :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

15 sty 2008, 12:22

lulu81 pisze:awsze jakos sie czekalo, a teraz... chyba starosc juz :ico_haha_01:

ja też tak mam ale to nie starość - raczej inne priorytety! Masz Filipka i o jego rcznicy zawsze pamiętasz!

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

15 sty 2008, 12:47

luluś, współczuję kłopotów. Nie dość, że myślami jesteś przy Mamie, to jeszcze musisz się użerać z naszymi urzędasami... Ale będzie dobrze, musi być dobrze... :ico_pocieszyciel:

kubki niekapki, nie mam, Mam (po Arusiu jeszcze) taką butelkę jak aga. ale raz tylko Ali dawałam z niej pić. Moja córa woli jednak szklankę :ico_noniewiem: ...

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

15 sty 2008, 14:57

dzięki za życzenia dla Bartusia!!
lulu na wszelki wypadek gdybym sie jutro nie pojawiła to już dziś przyjmij najlepsze zyczenia urodzinowe!!! :ico_tort: :ico_tort: Dużo zdrowia dla Ciebie, Filipka i całej rodziny!! Zeby ułożyło Ci sie pięknie życie i żebys byłą bardzo szcześliwa!!!
Śliczne zdjęcie Filipka dałaś w podpisie!!
magdzinka ale masz przerąbane w pracy, nie zazdroszczę! Ale wiadomo, niestety pieniadze są ważne... Jeśli chodzi o obiad dla gosci to my często robimy mięso drobiowe mielone i w środku pieczarki, cebylka, pietruszka natka i troche sera, to panieruję i smaże na oleju, barzdo jest dobre. Do tego ziemniaczki i lubie zrobic sosik grzybowy.
mama kasia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratuluję pracy!!! Super ze tak Ci sie fajnie udalo! Byleby dzieci były też zadowolone!
asiam
Składniki:
1 i 1/4 szkl. oleju, 4 jaja, 2 szkl. drobno utartej marchewki, 2 szkl. mąki 2 szkl. cukru, 2 łyżeczki proszku do pieczenia, 2 łyżeczki cynamonu, 2 łyżeczki sody szczypta soli, orzechy, rodzynki
polewa: czubata łyżka kakao, 4 łyżeczki cukru łyżeczka masła, 2 łyżeczki zimnej wody
Sposób przyrządzania:
Jaja utrzeć z cukrem na puszystą masę. Dodawać stopniowo mąkę i olej, na końcu marchew, proszek do pieczenia, sodę, cynamon, orzechy i rodzynki. Piec w temp. 180 st., ok. 40 min. Polewa: wszystkie składniki połączyć i gotować na bardzo małym ogniu aż do rozpuszczenia cukru. Smarować zimne ciasto. Pyszne z serkiem waniliowym.

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

15 sty 2008, 15:41

ha, wreszcie zebrałam parę zdjęć. Z góry przepraszam za ilość :ico_wstydzioch: , ale dawno coś pokazywałam. Te aktualne są jeszcze w aparacie-niestety. A i powoli zabieram sie za filmiki z chodzeniem (czyli bieganiem) Ali...
Obrazek
pierwszy uśmiech tuż po narodzinach
Obrazek
z łezką, a podobno noworodki nie mają łez...
Obrazek
ach śpij kochanie...
Obrazek
z braciszkiem
Obrazek
wreszcie zdjęcie z mamą
Obrazek
mówią na mnie "suchciel";)
Obrazek
pozycja do raczkowania-bez raczkowania
Obrazek
sroczka kaszkę warzyła... i furrr poleciała... - na nocniczku

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

15 sty 2008, 17:19

Iza o jak to dobrze, że z Mirelką już lepiej :ico_brawa_01: tak mi było jej szkoda
a ze stawaniem to się nie martw jeszcze - Joasia robi identycznie jak Mirelka i dziś byłyśmy u lekarza i wszystko jest ok i ma jeszcze czas na wstawanie i przynajmniej to jest dobre , że nie obciąża sobie kręgosłupa i dobrze, że sprawnie czworakuje i robi różne inne wygibasy

ML to super, że w pracy masz fajnie.
Wyobrażam sobie jak się cieszysz na przyjazd męża - on też pewnie nie może się doczekać, zwłaszcza że tęskni za 2 osobami - tobą i synkiem.
Oby te następne pół roku szybko wam zleciało :ico_sorki:

Asiam nic takiego nie kupowaliśmy, bo dużo prezentów dopiero co mała dostała na święta. Dostanie następne klocki (lubi sobie burzyć wieże, i wrzucać je do pudełek), dostanie też książkę bo ostatnio ma fazę na "czytanie" cały czas ogląda bajki i cieszy ją przewracanie kartek, no i jeszcze mam dla niej zwierzaczki - takie figurki, a od dziadków dostanie też pewnie książkę i płyty z piosenkami dziecięcymi, bo też lubi sobie słuchać muzyki i chwieje się w jej takt)
Ale ty jesteś zdolna z tymi zrazami - ja w życiu tego nie robiłam i nie wiem jak się za to zabrać :ico_olaboga:

Katelajdka dzięki za propozycję menu :ico_brawa_01: ja podobnie robię mielone - dodaję jeszcze marchewkę startą (fajnie to wygląda) i rodzynki (dają taki fajny smak) ale z serem to jeszcze nie próbowałam - świetny pomysł :ico_brawa_01:

mamaKasia gratuluję pracy!!!!! Ja po macierzyńskim pracuję już od lipca i jeszcze żal mi zostawiać Joasię :ico_olaboga: Czy ja się do tego kiedyś przyzwyczaję ? Całe szczęście, że na delegację mogę Małą zabrać ze sobą

Dziś byłyśmy u neurologa - to już nareszcie przedostatnia wizyta - rehabilitacja na którą chodziłyśmy tyle razy też już nie jest potrzebna :ico_brawa_01: wszystko się wyrównało, kręgosłup prosty :ico_brawa_01: i podobno bardzo dobrze, że Joasia jeszcze nie stoi i nie chce chodzić - narazie sprawnie jej idzie bieganie na czworakach i to jest OK. Gorzej , że jeszcze nic nie chce mówić - ani mama ani tata czy baba - w ogóle żadnych sylab nie łączy ( chociaż parę miesięcy temu to robiła :ico_noniewiem: ) i jak tak dalej pódzie to znów zacznie się chodzenie po logopedach i foniatrach :ico_olaboga: a już tak się cieszyłam , że z tymi naurologami i rehabilitacją koniec.

[ Dodano: 2008-01-15, 16:20 ]
:ico_tort: całuski dla Bartusia na 11 miesięcy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

15 sty 2008, 19:18

katelajdka, super te przepisy! :ico_brawa_01: Dzięki że umieściłas ja ostatnio nie mam weny do gotowania a placek marchwiowy rewelacja!

Magdzinka, a może nie trzeba będzie nigdzie chodzić i Joasia jak mówisz, że wcześniej mówiła to po prostu ma przerwę?
mama Kasia, fajnie powklejałaś - widać zmiany!

[ Dodano: 2008-01-15, 18:31 ]
Mam wiadomość od Małgorzatki:

u nas wszystko ok, i chyba jednak maj będzie hihih
dzidziuś malutki ale Wjtuś też taki był ..wszytsko się rozstrzygnie na 100% podczas następnej wizyty powiedział, jak USG mi zrobi i pomierzy dokładnie "

A Małgosia ma jutro egzamin i zakuwa - trzymajcie za nią kciuki!!!

A ja właśnie sfilmowałam kroczki Ninusi - jak zapamiętale ćwiczy!
Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 sty 2008, 19:35 przez qunick, łącznie zmieniany 1 raz.

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

15 sty 2008, 19:35

Wszystkiego naj naj najlepszego dla Bartusia :ico_tort:

Lulu
Ty kobietko jesteś piękna i młoda to tylko te kłopoty
Filka śliczny facet
Dziewczyny dziękuje za miłe słowa pod adresem mojej kruszynki.
Wszystkie myślami jesteśmy już przy roczku naszych pociech a wyobraźcie sobie że moja najstarsza córunia ma dzisiaj osiemnaste urodziny :ico_olaboga: :ico_szoking:
Oliwia cały dzień bardzo marudząca dzisiaj a teraz ucieła sobie drzemke i napewno cały wieczór mam z głowy

mama Kasia
Gratulacje super że Ci się powiodło i idziesz do pracy z czasem dzieciaczki sie przyzwyczają

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

15 sty 2008, 19:38

ania0807, no to wszystkiego najlepszego dla córci! :ico_tort:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

15 sty 2008, 21:17

No niech to, skasował mi sie post! :ico_zly:
Dodałam właśnie do tego ciasta marchewkowego opis. Ja jak piekę to w brytfance 24x26. I u mnie musi sie [piec godzine. Sprawdza,m szpatułką w środku i dość długo jest mokre. A polewę to robie z serka philadelphia 125g. Do tego 10 łyżek cukru pudru, to ucieram mikserem z odrobiną gorzałki, hihi i kilkoma kroplami olejku migdałowego, pycha!! :ico_brawa_01:
hekkate wczoraj zapomniałąm złożyć specjalne życzenia dla Danielka :ico_wstydzioch: Robie to terazQ!!! Buziaczki dla walentynkowego chłopca!!! :ico_tort: :ico_brawa_01:
A właśnie dziś bylismy u lekarza i też pytałam o buty, babka powiedziala ze już powinien po domku biegać w butkach bo poetm to nie bedzie umieć i bedzie sciagać. Także takie paputkowe butki musimy kupić tylko ma miec sztywny zapiętek i elastyczna podeszwę. KAzała też zapisac sie na sprawdzenie bioderek, koło roku powinno sie sprawdzić.
Bartek ma 12,100 wagi i 92cm. :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 0 gości