Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

15 sty 2008, 14:10

Dzien dobry bardzoo Kochane :ico_oczko:
Mam dzisiaj dobry humorek i jestem pelna optymizmu :ico_brawa_01:
U nas nocka minela tak srednio.. Mala jak ja uspalam tak spala sobie sama az do 4 00 pozniej juz sama niechciala za nic spac :ico_oczko: No wiec spalam potem z Nicolinka ale ogulnie sie wyspalysmy do 8 40 :ico_brawa_01: Co jest ciekawe na naszym lozku w naszej sypialni jak spie z malutka to jakos spimy obie dluzej :ico_oczko: Chyba sie musi Nicolince dobrze spac na naszym lozku :ico_oczko:
No a u nas dzisiaj pogoda piekna.. takze spacerek napewno zaliczmy :ico_oczko: Snieg topnieje i jest tak wiosennie w styczniu :-D :ico_brawa_01: Ciekawe czy jeszcze bedzie taka prawdziwa zima w tym roku :ico_oczko:
Pozatym to dzisiaj nad ranem moj kochany Grosio mnie tak mocno kopnal ze az sie sama wystraszylam bo wlasnie spalam.. to jest ciekawe w ciagu dnia mnie dwa trzy razy ladnie kopnie a w nocy to taki aktywny jest ze niemozlwie.. ja chce spac a maly sie zaczyna bawic i to kopanie coraz mocniejsze albo przeciaganie oh ale mimo wszystko uczucie piekne :ico_brawa_01: :ico_oczko: Juz mam torbe teraz tylko sie musze spakowac do szpitala i niech sobie w kacie stoi :ico_oczko:

Maggie dziekuje za milutkie slowa,ja staram sie raczej myslec pozytywnie.. bo ci powiem ze lepiej jest tak i lepiej sie zyje :ico_oczko: :ico_haha_02:
A jesli chodzi o twojego ojca.. oh to mi tez brak slow.. ale ja niemam lepszej sytuacjii.. moj ojciec co prawda niema zadnej innej z tego co ja wiem.. ale nie robi nic ze swoim zyciem.. nie pracuje tylko tak jakos dorywczo i wszystko mu jest jedno.. i niema zamiaru sie do mnie odezwac.. :ico_szoking: :ico_szoking: Ale nie rozumiem czemu twoj tata tak ulega tej glupiej jedzy.. tak ja kocha albo jak?? Ciezko zrozumiec takie postepowanie.. i najbardziej na tym wszystkim cierpia dzieci :ico_olaboga:

A ja uciekam robic nalesniczki dla mnie i Nicolinki bo maz zje obiad ze wczoraj :ico_oczko: Milego dzionka wam zycze i zagladajcie baboski bo jakos tu ucichlooo :ico_szoking: Papatki do pozniej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 sty 2008, 16:58

Cześć dziewczynki ....

My zaliczyliśmy dziś szczepienie ... Malwina darła się przeokropnie .... ale myślę że nie plakała bo ją bolało ( podejrzewam że nawet nie wiedziala kiedy została zaszczepiona) tylko poprstu ... chciała się drzeć i się darła ... już na sam widok przychodni .... - zasnęła dopiero po 15 .... a mnie nów okropnie boli łebolek ... w nocy nie spałam z bólu (wymiotować mi się chciało)... nawet garść leków nie pomogła ... jeszcze jutro korzystając z ostatniego dnia urlopu odwiedzę lekarza.... zobaczymy co z jego teorią ....

Musze się do czegoś przyznać .... nie patrząc na nic ... zaczełam odchudzanie (minimalne efekty widać :-) ).... jutro przechodze na cambridge ....

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

15 sty 2008, 18:19

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: aginko za wytrwalosc ...u mnie dieta sama sie pojawila tzn jak sa spiecia to nie jemi tak nie jem juz pare dni ....3 kg mniej hihi wiec zycze wytrwalosci w stosowaniu dietki:)
dziewczyny dziejki za mile slowa .....zobaczymy jak to bedzie ....
maggie mam nadzieje ze jednak znow bedzie dobrze .....trzymam kciukasy za dobre relacje z tata....ale wiem ze ci ciezko :ico_pocieszyciel:
musze sie pochwalic ze moje dziecie dzis popoludniowa drzemke zaliczylo bez mojego usypiania .tzn od czasu ospy(pol roku temu) zostal nauczoney zasypiania na rekach przy muzyce czyli tanczylismy i padal na rekach a dzis postanowilam ze to koniec i zanioslam go do lozeczka i po paru probach ucieczki (wyjal szczebelki_) zasnal ...wiec jestem niesamowicie szczesliwa ...tymbardziej w czwartek ide zalozyc ta spiralke i juz go nie bede mogla przez jakis czas dzwigac wiec bedzie msuial sie oduczyc wygody:)
aginko u nas na szczepieniu bylo identycznie ...pielegniarka stwierdzila ze maly ma sile 3 latka ale jemu chyba bardziej chodzilo o to cale unieruchomienie go niz uklucie .....a ja od twarzy po dekolt bylam cala czerwona od szczypania i drapania ...do dzis mam slady na szyji jakbym miala malego kotka w domu ....pielegniarka po szczepieniu stwierdzila ze musi isc sie przebrac tak jest spocona ...siedzielismy w gabinecie chyba pol godz ( 3 klucia :)
kristi milo czytac ze masz humor mam nadzieje ze twoj optymizm mi sie udzieli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 sty 2008, 19:16

iwonap pisze:.pielegniarka po szczepieniu stwierdzila ze musi isc sie przebrac tak jest spocona ...siedzielismy w gabinecie chyba pol godz ( 3 klucia :)


My się szczepilismy skojarzona szczepionką ... czyli jedno ukłucie .... ale za to 2 podejścia ... bo najpierw badanie pani doktor czy może być szczepiona Niuńka ... potem ochłonięcie i podróż do apteki ... a później mega szybkie szczepienie ... tylko ściągłam odrobinkę sppodnie i odsunęłam rajtuzki i już była zaszczepiona .... ale przez to darcie nawet nie było mowy o ważeniu i mierzeniu ... bo pani doktor stwierdziła że jak to Dziecko podrze się jeszcze chwilę tak okropnie to pojutrze wrócimy do przychodni z zapaleniem krtani .... ... ale w związku z oststnimi chorobami malwinka była ważona ...więc wiemy że nosimy 12 kilosów ....


Ja marzę o sytuacji kiedy malwina zacznie sama spać ... ale spodziewam sie cudów chyba ... skoro Kapik śpi ze mną .... :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: ale mega :ico_brawa_01: dla Pitrusia .... zresztą u mnie to jest troszkę skomplikowana sytuacja ... Malwinka ma jakby dwa domy .... w każdym zachowuje się inaczej .... u Magdy jest Aniołkiem ... a w domu pokazuje różki ... choć nie powiem ... jest jakaś zmiana - na lepsze ... ale zobaczymy ....

Maggie, ja to jestem w :ico_szoking: że Antoś często nie śpi Ci w ciągu dnia ... albo On jest super grzeczny ... albo Ty jesteś mega twarda i dzielna kobitka ... pamiętam że Kapik spał mi 2 razy a czasem nawet 3 razy dziennie do momentu gdy poszedł do przedszkola (miał 2 latai 8 miesięcy) - wtedy w przedszkolu juz musiał spać raz dziennie ... ale często zdarzało mu się usnąć około godz 18 na tzw. "prosiaka" - i spać do 6 rano kiedy musieliśmy jechać do przedszkola .... dlatago ja tak strasznie nalegałam by Madzia kładła Malwinkę drugi raz w ciągu dnia .... i chyba w przypadku Misi miałam rację ... ale każde dziecko jest inne .... i niczego nie da się zrobićna siłę ....

[ Dodano: 2008-01-15, 18:18 ]
o jeju ... ale napisałam referat ... nie czytajcie :ico_wstydzioch: same głupoty :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

15 sty 2008, 20:40

Witajcie dziewczynki. Asia nie chciala mnie dzisiaj oposcic ani na krok, a spala tylko 1h w ciagu dnia i nie mialam nawet jak wejsc na TT. Teraz padla i spi od jakis 10min. wiec mam wolne :-) .

Aginka, :ico_brawa_01: za wytrwalosc, ja przed to co sie dzieje ostatnio u mnie, to malo co jem, wiec mam diete i moze tez cos schudne :ico_haha_02: , nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo hihihi.

iwonko, mam nadzieje ze u Ciebie sie ulozy, mocno trzymam za to kciuki....

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 sty 2008, 21:55

Barbara pisze:Aginka, za wytrwalosc, ja przed to co sie dzieje ostatnio u mnie, to malo co jem, wiec mam diete i moze tez cos schudne , nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo hihihi.


U mnie to idzie w druga stronę ... troszke kłopotów ... nocne siedzenie w kuchni... podjadanie ... i kilosy lecą do przodu :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

15 sty 2008, 22:42

Witajcie :ico_oczko: wieczorkiem
Moja Nicolinka sobie juz zasnela.. odkad tylko raz spi w dzien tylko 1 godzine jest szybciej zmeczona wieczorkiem i znowu jestem ciekawa czy obudzi sie i bedzie chciala spac ze mna bo narazie zasnela sama ja tylko mala uspalam :ico_oczko: Moze da mi malutka tez troche wyspac a nie tak na raty.. bo potrzebuje tez miec sily na caly dzien :ico_oczko: A jutro idziemy na nasze zajecia i tym razem nie zaspimy :-D bo jutro bedzie ciekawie mam wziasc ze soba klej i zobaczymy co bedziemy robic.. spotkalam na spacerze dzisiaj ta moja znajoma Karin i pogadalysmy troche :ico_oczko: i wiem ze jutro bedziemy cos kleic .. :ico_oczko:
Jestem jakos zmeczona dzisiaj,maly moj Grosio tak sie mocno rozpycha a mi wszystko sie podnosi i mi niedobrze jest.. szok.. i tylko bym chodzila siku :ico_oczko: ok uciekam i nie marudze juz wam.. :ico_oczko:

Aginka moja Nicolinka miala juz wszystkie szczepienia ale musze ja bardzo pochwalic bo byla dzielna i plakala jak tylko poczula uklucie.. takze nawet lekarze mowili ze jest bardzo dzielna jak na swoj wiek :ico_brawa_01: :ico_oczko: Powodzenia ci zycze jesli chodzi o diete... U mnie kg narazie nie przybywa az tyle bo musze powiedziec ze w tej ciazy jakos mam bardzo dobra przemiane materii :ico_oczko: :ico_wstydzioch: chcialabym zeby mi tak zostalo :ico_oczko: ale zobaczymy :ico_haha_02: narazie sie nie odchudzam... a jak mam problemy to wole sie wyplakac i nie myslec o jedzieniu :ico_noniewiem:

Ok ide spac bo czuje sie zmeczona i jakas taka rozepchana to moj bobas w brzuchu tak sie wierci i rozpycha ze to szok.. naraz jest mi goraco ze sie poce.. pozniej jest mi niedobrze i moglabym do tego jeszcze isc i sie wysikac.. no nic tak bywa juz bym chciala miec malego Marcuska w ramionach :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Milej nocki dobranoc paa

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

15 sty 2008, 22:42

lece nyny dziewczyny moze jutro bedzie leszy dzien ....no to witaj basiu w takiej samej dietce :)

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

15 sty 2008, 22:48

i ja ide spac dziewczynki :ico_spanko: . papa

Iwonko wiesz szczeze mowiac, to wolalabym inna diete stosowac ale jakos tak wyszlo... :-) . Masz racje, trzeba wierzyc ze jutro bedzie lepiej!!!

dobrej nocki!

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 sty 2008, 23:27

witm kochane :ico_haha_01:
Ja chociaż na chwilke zajzałam bo padam i zaraz ide spać :ico_spanko: :ico_spanko:

Co do szczepień to my idziemy na początku lutego.Ostatnio Ada dała niezły popis zaczeła sie drzeć jak opętana jak tylko pielęgniarka sie do niej zbliżała :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: pierwszy raz tak miała bo zawsze była grzeczna.Ciekawe jak teraz będzie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Ja wam współczuje dziewczyny z tymi dietami,ja wręcz odwrotnie uwazam że jestem za chuda :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość