Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 sty 2008, 15:24

Jagodka...a ja sie boje ze to przez moje gotowanie tak ma :ico_noniewiem: ...2 ostatnie dni jadla tylko moje dania...moze dzis sloik dla odmiany :ico_noniewiem: ......a kaszka ryzowa na snadanko byla wiec zaklejanie juz trwa...zreszta ona duzo ryzowych potraw je......chyba jeszcze jagody sa na biegunke dobre,nie? :ico_noniewiem: ...musze wyslac A. po sliki jak ie obudzą!

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 sty 2008, 15:38

hejka ......

[ Dodano: 2008-01-16, 14:38 ]
u nas jagody i banany pomagaja w razwolnieniu.....

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

16 sty 2008, 15:53

Jagody, banany i możesz jej GLIZDUNIA, ugotować marchwianki, gotujesz marchewkę i podajesz tą wodę do picia w której się gotowała, można kleik ryżowy na tym ugotować, oczywiście bez żadnych przypraw.

A my wróciliśmy z gości, wpadłam do koleżanki, ciężarówki, termin ma na marzec i już się stresuje. Karol się pobawił zaciekawiony nowym miejscem i teraz mi padł i śpi. Także obiad dziś bardzo późno zjemy.

[ Dodano: 2008-01-16, 15:03 ]
A to mój raper znad Wisły :ico_oczko:
Obrazek

I dzisiej robione, jak myszkuje wszędzie gdzie się da
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-16, 16:33 ]
My po obiedzie, a tu nie ma nikogo :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 sty 2008, 17:55

glizdunia Milence tez sie zdarzy popłakac jak ma za mocne gazy, ja zauwazyłam ze strasznie duzo ich ma po kaszkach, ale to takie light'owe..a gorączka to faktycznie moze byc na zeby...

zbora ty sie nie załamuj kobieto :ico_nienie: powiedz rodzicom ze ich pomoc jest ci potrzebna wtedy kiedy idziesz do pracy i za to jestes im wdzieczna,a jak jestes w domu, to sama sobie z dzieckiem poradzisz... :ico_noniewiem: moze to poskutkuje..

a ja dzis na obiad robiłam buritos z przepisu kulki - mniam mniam, ale po jednej porcji byłam zapchana i jestem do teraz.. :-)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 sty 2008, 18:01

buritos..no no no :-D :ico_brawa_01:
a Karolek raperek the best!!!!

my po obiedzie..a Maya wlasciwie przed bo zjadla pol obiadku i naraz chyba jej stanol makaron w gardle i calosc zwrocila :ico_placzek: ....i teraz dostanie puding ryzowy.....kupy zwolnily tempo naplywu....moze to te zeby...oby!!!

[ Dodano: 2008-01-16, 18:22 ]
dziecko nm chwilowo spi...dostala egg custard i pol sloika jagodek z jablkiem....no i cycusia...tak malo dzis jadla...tylko 70ml kaszki rano.....bidulka....ale teraz ladnie zjadla i spi.....ciekawe jaka bedzie nocka.....jak myslicie co dac jej w nocy przy takim ataku?viburkol i paracetamol?ale 2 czopki to chyba za duzo....bo ona w nocy taka wrzaca jest....plonie normalnie.....poradzcie ,prosze :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-01-16, 19:51 ]
widze ze ni ducha tu nie ma...trudno...posiedze sama :ico_placzek: .....

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 sty 2008, 21:09

glizdunia kurcze ja od goraczki w domu mam tylko paracetamol i jakby co mam dawac tylko 2/3 czopka no i ost kupiłam ibufen i to cholerstwo tak obniza temperature ze :ico_szoking: w mig Mili spadla nawet do 35...ale to faktycznie moze byc na zabki wiec nie martw sie..a kupki..mi mama mowi, ze zawsze jak dostałam biegunke to na drugi dzien miałam zabka...

u nas o zebach ani widu ani słychu, Mili ciagle ich szuka i zjada wszystko co napotkanie na drodze, ale poki co nic nie ma...
a tak wogole to odkad sie namietnie porusza po pokoju chwyta wszystko, ostatnio zauwazyła ze sa kwiaty na podłodze w donicach i zaczeła je obrywac, no i dekoder zaczał ja tez interesowac :ico_haha_01:
no i staje na kolankach, ale chyba boi sie przesunac raczkami do przodu, bo jak satnie na kolankach to sie chwieje do przodu i tyłu a potem pada, prawie na twarz i maszeruje ale swoim sposobem...
matko moje dziecie mi tyle radosci daje..

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

16 sty 2008, 21:27

GLIZDUNIA, ja mam nurofen dla dzieci w syropku, działa rewelacyjnie i dużo szybciej niż czopki. Moja też dziś bardzo rzadkie kupki robiła, ale zapchałam ją bananem :-D
Ja też myślę że u Was to ząbale idą na całego.

Ja dziś siedzę owinięta kocem bo znów zapowietrzył nam się kaloryfer, a specjalista będzie dopiero w poniedziałek.

Jutro wkleję foty z dzisiejszego spotkania

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 sty 2008, 21:31

To chociaż ktoś tu radosny...
Daria i jak? jak będzie dalej miała biegunkę to jagody i marchwianka!!! Sikorka wie co pisze!
Lady spokojnie, jeszcze ruszy ta Twoja panna i będziesz miała dość...zębów też! ja już mam wysypkę na samą myśl o zębach...

Hania spała dziś w dzień 1,5godziny!!! normalnie śpi prawie 4!!!i jeść za bardzo J nie chciała... :ico_noniewiem:
Dzięki za pocieszki...przyda się, bo ja dziś rozbita chodzę....... :ico_placzek: Racja, powinnam pogadać z rodzicami, może jutro...bo dziś mam płaczliwy nastrój...Dostałam @ i się ciągle wściekam..Sama siebie mam dość...Znów się ścięłam z J...wczoraj też...poszliśmy spać obrażeni...i dziś chyba powtórka. Do pracy za to szłam wściekła na rodziców, bo uczepiły się ich niesmaczne dla mnie żarty typu "Hania się cieszy, że mama idzie do pracy", "ty sobie z nią nie radzisz"...jeszcze mama mi dowaliła, że jakby miała na głowie tyle co ona to bym zginęła...a ja mam tylko Hanie i już wariuję!!! normalnie dzięki!!! no nie wiedziałam, że moje życie to tylko Hania...o ile dobrze pamiętam to piorę, sprzątam, prasuję, robię zakupy...nonono, to że nie robię obiadów to od razu mi ujmuje w macierzyństwie? jestem wściekła! wyszłam z domu i nawet nie spojrzałam w okno, a matka z Hanką stała...Niby się nie znam na żartach...No może nie...nie wiem, czy ktoś by chciał takie żarty słuchać...........
chyba poczekam z tydzień, żeby się uspokoiła sytuacja...i zacznę sama gotować. Może to nam wyjdzie na dobre. Wieczorem i tak siedzę, to zawsze coś przygotuję i spokój.

J poszedł na tenisa.......rozrywkowy...wkurzył mnie...wszyscy wielce zdziwieni, że zła jestem...a nie mogę??? ciekawe jak on by tak miał każdy dzień??? kąpanie, sranie...a jej już utrzymać w wannie nie można, bo siada, wstaje i się kręci. Jaśnie pan zrobi mleko i zadowolony. Nie kuźwa.....nie mam siły...ciągle to samo. DObrze na 2dni a potem od nowa........
ide zjeść czekoladę...i tak wyglądam jak świnia................

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 sty 2008, 21:52

zbora nie martw sie, niech sytuacja ochłonie...wszystko fajnie do czasu...

z moja mama to jest tak, ze ona niby chetnie zostanie z mała zebysmy my pozałatwiali swoje spprawy czy na zakupy pojechali, a w gruncie rzeczy to od razu by chciała zebysmy wracali, nawet jak mała juz spi, bo ost tak jezdzimy na zakupy to ma problem ze ma pilnowac juz spiace dziecko :ico_noniewiem: :ico_olaboga: bo ona to czy tamto...ale coz trzeba zyc w zgodzie, bo nigdy nie wiadomo czy jeszcze nie bedziemy musieli skorzystac z jej pomocy...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 sty 2008, 22:23

no wieczorowa pora miło tu wpasc ........

Zborra z nimi zle i bez nich tez ...

A jesli chodzi o przeciwbolowe i przeciwgoraczkowe to jednak czopki nie obciazaja ani załądeczka ani watroby .. i szybciej sie wchłaniaja .. a jak Ci zwymiotuje po płunie to pozniej nie wiadomo czy podac raz jeszcze czy nie .......

Na szczescie - odpukac - u Nas te 8 zębow bez wiekszego bolu ...

ale dzis moj Jakub wpadł w histerie i troche popłakał .. chyba pierwszy raz od miesiaca .. hehe łazi skupaniec jak żołnierz po tej podłodze ... ja to juz biegam za nim ... a on ciagle w cos sie walnie to w drzwi .. to w szafe hehe ...... ale twardy jest nie płacze .....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość