Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 sty 2008, 16:54

Aginka teraz to ty napewno przesadziłaś i nie wypieraj się :ico_nienie: :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-01-16, 16:01 ]
uciekam do pracy sie szykować :ico_papa:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

16 sty 2008, 17:19

justyna25, uwierz mi ze chciałabym przesadzać...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 sty 2008, 20:21

cześć dziewczynusie
Ja dzisiaj od wczesnego ranka na nogach cos spac nie mołam...potem przedszkole, kawka spacerek , zakupy..o mało nie zwinęliśmy ze sklepu lizaka z Tośkiem, bo już w sklepie mu rozpakowałam i zapomniałam o tym powiedziec ekspedientce....no ale jak się kapnęłam to się wróciłam i zapłaciłam....0,25 pensów :-D

Dziewczynki kochane, nie "wykłucajcie" się o te kg...ja też mogę oddać trochę, no jakieś 10 -15 kg...bo tyle przytyłam w czasie ciaży...albo już po porodzie....
staram się teraz odchudzać, znaczy się ograniczyłam słodycze i tłuściejsze jedzenie, jakieś takie smarzone...ale jak mam większy stres to jem słodycze....niestety :ico_chory:

:ico_brawa_01: dla wszystkich małych cudaczków za postępy... Malwince za szybkie usypianie...Asieńce za odwagę podczas szczepienia.
Dziewczyny sa bardziej wytrzymale na te ukłócia :ico_brawa_01:

Aginka a avatarek est naprawd ę śliczny,
fajny kolorek włosków.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

16 sty 2008, 20:30

Asia spala mi w ciagu dnia niecala godzine, no i juz jest po kapieli i prawie spi, albo juz spi bo cisza w pokoju :-) , zaraz pojde sprawdzic.

Maggie pisze:..o mało nie zwinęliśmy ze sklepu lizaka z Tośkiem


oj to byla dopiero strata dla tego sklepu :ico_oczko: hihi , ale rozumiem Cie doskonale, bo nam z Asia tez sie to pare razy juz zdazylo :-)

[ Dodano: 2008-01-16, 19:49 ]
Dawno Ani nie bylo..... Mam nadzieje, ze u niej wszystko ok.... :ico_noniewiem: . I tak sobie dzisiaj myslalam o naszym zubelku , ciekawa jestem jak jej tam sie wiedzie..... :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 sty 2008, 21:29

Barbara pisze:Dawno Ani nie bylo..... Mam nadzieje, ze u niej wszystko ok.... :ico_noniewiem: . I tak sobie dzisiaj myslalam o naszym zubelku , ciekawa jestem jak jej tam sie wiedzie..... :ico_noniewiem:

nio i Izy tez juz trochę nie było...a diem to już wieli nie było :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

16 sty 2008, 22:27

Maggie pisze:Izy tez juz trochę nie było...a diem to już wieli nie było :ico_olaboga:


no tak, ich tez.....

[ Dodano: 2008-01-16, 21:52 ]
:ico_spanko: dobrej nocki dziewczynki, do jutra

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

16 sty 2008, 22:57

Basia, dobranoc ....

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

17 sty 2008, 00:01

Melduję się Dziewczynki :ico_haha_01: .
Dziękuję, że pamiętacie o mnie :ico_brawa_01: .
Ja jakaś ostatnio padnięta jestem... Dzisiaj Pyzunia obudziła mnie przed 10 delikatnym głaskaniem po twarzy (pewnie jeszcze bym sobie pospała :ico_wstydzioch: ). Później zabrałam się za sprzątanie, jakiś obiad...
Maluszek w brzuchu stale kopie i ma czkawkę :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Kingula spała dziś w ciągu dnia tylko godzinę i po wspólnym prysznicu (powód tego, że wspólny- mycie główki {w wanience nie pozwala na umycie i strasznie płacze, a jak kąpiemy się razem, to nawet nie zwraca na to uwagi}) usnęła natychmiast. Nawet mleka nie wypiła!

Ja jutro muszę rano jechać do spółdzielni mieszkaniowej i zapytać o wycenę mieszkania- musimy już zacząć spłacać mego brata, bo w ciągu pół roku chcą z żoną kupić sobie mieszkanko w warszawie. A my jesteśmy w strasznej kropce- sprzedać to nasze mieszkanie i kupić chwilowo coś maleńkiego sobie, czy brać kredyt hipoteczny. I nie wiem jak z tym jest, i czy dostaniemy :ico_placzek: . Ja nie zarabiam, G. ma w papierach najniższe krajowe zarobki... Oj, mamy problem straszny z tym... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Może któraś z Was wie coś o hipotece pod mieszkanie?
Nie zanudzam Was tym moim problemem... Zmykam do spania
Dobranoc Kochane :ico_spanko:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

17 sty 2008, 10:49

hej babosy witam
stawiam kawe ....u mnie juz druga zeby sie obudzic.....
my jutro z malym idziemy do dentysty na taka katrole .....znajoma ma mu tylko zajrzec czy wszystko ok.....a wy bylyscie juz z waszymi maluchami u stomatologa?

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

17 sty 2008, 11:18

iwonap, ja rozmawiałam ze stomatologiem, kiedy należy przyprowadzić maluszka na przegląd "paszczy" i powiedział mi, że trzeba najpierw nauczyć dziecko otwierania buziaczka na polecenie (jak się poprosi, aby otworzył ładnie i pokazał ząbki). Inaczej można dziecko wystraszyć mocno. I Kinga jeszcze nie jest na etapie otwierania buziaka i pokazywania swoich perełek :ico_haha_01: . Musimy trenować...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości