caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

16 sty 2008, 22:23

Syluś tak na początku zastawiałam jak jeszcze mu wystarczało chodzenie po naszym pokoju, ale teraz t wszędzie chce wędrowć i zastawianie nie wychodzi bo te pice są akurat przy wejściach i te przklęte drzwiczki i jak bym mu teraz zastawiła to ryk,że przejść nie może! No to trzeba uważać z tymi piecami! Uroki starych kamienic :ico_zly:

Delicja może w końcu te ząbki dają o sobie znać :ico_noniewiem:

delicja pisze:nic nie pasuje, tylko wożenie w wózku i stanie


ale kochana albo ja przeoczyłam :ico_wstydzioch: albo nie pisałaś że niunia stoi :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

na teścia to brak słów :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: , te typy to już się chyba nie zmienią :ico_zly: :ico_zly:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

16 sty 2008, 22:59

kurde ale oskarek zarabiście wyglada jak chodzi jakby miał z dwa latka a co do starych kamienic to cos wiem bo nicolka jak się urodziła to mieszkaliśmy i mielismy piece ale mielismy przerobione na prąd jedyne udogodnienie że nie musiałaś palić ale nie ogrzały pokoju tak jak napalisz więc ciągle zimno tam mieliśmy

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 sty 2008, 23:50

Cześć Kobitki

Znów stron mam do odrobienia... wszystko przeczytałam, ale jestem zbyt zmęczona żeby sie skoncentrować i odpisać :ico_wstydzioch: :ico_sorki: Wszystkie zdjęcia mi się bardzo podobają a dla Oskarka brawa za spryt :ico_brawa_01:

Moja Julcia jest chora. Leje się z nosa, kaszle, nie chce jeść ani pić, marudzi jak nie wiem a przed chwilą zwymiotowała. Nie wiem czy od flegaminy czy z kaszlu w ogóle :ico_placzek: Dałam jej leki, które miałam po ostatniej jej chorobie. Zobaczymy.... jak nic się nie zmieni to lecimy do lekarza. Wolę, żeby mnie wyśmiała, że przychodzę z byle powodu jak znowu dopuścić do zapalenia oskrzeli :ico_olaboga:
Delicja właśnie: Ola stoi? Ja też chyba coś nie doczytałam :ico_wstydzioch: . A teść to parapet nie z tej ziemi :ico_puknij: :ico_puknij:

Kasik widzę w opisie na gg, że Viki stoi sama. Brawa dla niej! :ico_brawa_01:

I nic nie pamiętam więcej. Mam zrobione pranie mózgu po dzisiejszym dniu.

Zmykam, bo ciężka noc chyba mnie czeka.
Dobranoc. Papa

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

17 sty 2008, 00:13

zdrówka dla julci
teraz panują te grypska u nas angina z temperaturą40 stopniową ale my mamy już za sobą

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

17 sty 2008, 00:17

No właśnie... ja chyba wiem komu podziękować za tego wirusa :ico_zly: Swojej siostrzenicy... niby się do niej nie zbliżała, ale kaszlała i to widać wystarczyło :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-01-16 ]
A co miałam napisać. Muszę w końcu pochwalić swego męża. Ponieważ jestem teraz sama w domciu z Julą on się zlitował nad nami i wziął dzień wolny. I jak zawsze umywał rączki od większości obowiązków tak dziś wpadł w manię sprzątania. Umył wszystko łącznie z koszem na śmieci :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Potem pomógł przy obiadku :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Dla niego szczytem możliwości było obranie ziemniaków dotychczas... I cały czas bawił się z Julką :ico_szoking: Tzn na zmianę bo ona była dziś wybitnie marudna. Jestem w szoku... ktoś mi męża podmienił :ico_olaboga: I w ogóle od Nowego roku jest podejrzanie miły... Wietrzę jakiś podstęp, bo to nienormalne u niego... zdradził mnie czy jak? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

17 sty 2008, 00:27

katrin, Kolka, :ico_placzek: niech dzieciaczki szybko zdrowieja :ico_olaboga: Kolka, :ico_brawa_01: dla R. nie wietrz podstepu tylko sie ciesz :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

17 sty 2008, 00:31

cieszę się, ale chyba jeszcze z szoku nie wyszłam :ico_oczko:

Jeju, dlaczego ja tu jeszcze siedzę... Potem będę marudzić i siebie kląć. Ale już mi sie oczka kleją.... :ico_spanko:
Mordeczka jak to jest, że ty jesteś a nie widać Ciebie online?

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

17 sty 2008, 00:34

Kolka, tajemica;) jestem ukryta...mozna to zrobic w profilu :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

17 sty 2008, 00:36

a no tak :-D A po co się chowasz? Bawisz się w chowanego? :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

17 sty 2008, 00:40

Kolka pisze:Bawisz się w chowanego?
raczej w ganianego berka... z Toba...latamy z watku na watek jak glupie jakies :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości