Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 sty 2008, 00:03

Kulka wiem....tylko powiedz mi jeszcze czy jak daje viburkol to potem jak nie pomaga moge cos jeszcze w czopku czy 2 to juz za duzo tą drogą?....

Maya wlasnie wstala z placzem i zostala zaviburkolowana.....fajnie sie zaczyna...goraczki brak :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

17 sty 2008, 00:21

Ja znowu w biegu...

Tym razem jestem sama z Kingulą, M. pojechał na narty w góry z pimpkiem...bo my ferie mamy, tylko za oknem pogoda na rolki a nie narty :ico_oczko: ale coś tam jeszcze leży więc trochę szusują.

No a ja sama, a ostatnio ruchliwa sie zrobiła nawet więc pilnuję ja na okrągło, najlepiej na dywanie, wspinać się zaczęła ale delikatnie na razie to robi, ona wogóle wszystko z namysłem robi... :ico_haha_01: zębów górnych brak, a buczek nas opuścił, mam nadzieję że na zawsze.

No i :ico_brawa_01: dla wszystkich naszych mądrych malców...

No i buziaki szczególna dla Alicji, Karolka i Mayi

Obrazek

Aaaaaa zbora zawsze możesz kase rzyjąć, otworzyć interes a potem jak już będzie fajnie szło po mału oddawać teściom aby nie mieć jak to Daria wspomniała długu, hehe no ale to przeciez rodzina i mamy takie czasy a nie inne więc spoko...jak tylko teście chcą pomagać to myślę że warto przyjąć ich pomoc i faktycznie w coś zainwestować :-)

Lecę spać pa

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

17 sty 2008, 09:09

Witajcie, ja tylko na chwile powiedziec, że żyjemy...

Kinga kończy dzis 8 miesu=ięcy i stawia :ico_tort:

U mnie nic nowego... Pracuję, praca mnie wykańcza... zmiany... i jeszcze te okropne dojazy... Umowe mam do końca stycznia i potem nie przedłużam jej... Szukam już sobie innej pracy, a jak trzeba bedzie to pójde do urzędu pracy by oni mi znaleźli pracę...

Kinga jeszcze zębów nie ma, ale już sa blisko. Lda dzień a będę miała małego szczerbolka :)

Siedziec, siedzi, ale tego nie lubi... jak tylko ją posade to ona od razu na czworaka zaczyna chodzic i wstaje przy wsystkim!!! Dosłownie, nawet przy psie czy wózku!!! nie mówiąc o moich nogawkach :)

Ostatnio nabila sobie guza na czole, ale to nic powaznego, ja sie bardziej wystraszylam niz ona.

No to chyba wszystko u nas...

mam nadzieje ze nas jeszcze pamietacie... :ico_haha_01:

A no i musze sie wam pochwalic - schudlam, nie wiem ile ale wszystkie spodnie leca mi z tyłka :-D co prawda w udach mi w ogole nie zeszlo, ale w pasie i biodrach tak wiec tylko sie cieszyc :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 sty 2008, 09:09

hello...my dzis pierwsze alenocka udana :-)

chyba jej raz cyca dawalam w nocy ale nie jestem pewna :ico_oczko: .....no i oczywiscie jeszcze bym pospala ale skoro 6.30 to czas do wstawania to za takie nocki moge sie zrewanzowac i wstac :-D :ico_brawa_01:

Mamo Dominika...ciesze sie ze jestes!!!!!

[ Dodano: 2008-01-17, 08:12 ]
Doris...najlepsze zyczonka dla Kingi!!!!!!! :ico_tort: :ico_brawa_01:
i chyba ta praca do dobre dieta :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

17 sty 2008, 09:22

Witam, witam :-D
Szczególnie zapracowaną , ale za to zgrabną doris, I życzonka dla Kingusi :ico_buziaczki_big:

I słomianą wdowę mama_Dominika, . Fajnie, że wpadłyście :-D

U nas wszystko o.k, jak narazie. Dziś wybieramy się na bardzo długi spacer, na drugi koniec miasta, muszę iść do MOPS odebrać decyzję o przyznaniu zasiłku wychowawczego.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 sty 2008, 09:46

wiecie co moje dziecei od wczoraj robi...szarpie swoją koszulke i oglada co na niej jest....wczesniej jej to kompletnie nie interesowalo jedynie to zdejmowala skarpetki i buciki......a teraz jakby olsnienia dostala ze ma ubrane cos jeszcze :ico_haha_01: ....i szarpie i chce zdjąc......mam nadzieje ze jej przejdzie bo znajomych corka o rok starsza ma taki nawyk ze rozbiera sie sama do naga jak tylko ma cos luznego.....

[ Dodano: 2008-01-17, 08:54 ]
aha i zapomnialam dodac ze zostalam dzis 2 razy lekko ugryziona w cycE :ico_olaboga: ...mala zle trafila po ciemku i ugryzla :ico_placzek: ...teraz o dziwo nie bolą ...zobaczymy przy [iciu kolejnym...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

17 sty 2008, 10:20

heloł
ja też sie witam i znikam do sprzątania. Dziś ma przyjść właścicielka mieszkania obejrzeć nasze piękne zacieki na suficie, więc muszę trochę chałpe ogarnąć

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

17 sty 2008, 10:24

Witam z rana
Doris kochana Ty się widzę że się zamęczysz, dobrze że zmieniasz pracę. Mam nadzieję że będzie lepiej. No i :ico_brawa_01: za chudnięcie.

My dzisiaj nockę fajną mieliśmy, tylko 2 pobudki z czego 1 dłuższa ale bez większych płaczów.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

17 sty 2008, 10:45

GLIZDUNIA pisze: chyba ta praca do dobre dieta

no dobra dieta... i boje sie ze jak odejde z tej pracy to przestane chudnąć... bo wiadomo w domu to z nudów sie je... ale cały czas szukam jakiś ofert pracy. wysłałam już tyle CV, i nikt sie do mnie nie odzywa...

No cóż nalezy tylko czekać...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 sty 2008, 10:49

hej ho

u nas nocka super, o 5 mleczko i do 7 spokoj....
teraz mała fika na podłodze...kurcze wydaje mi sie za zas pokasłuje i juz mam schiza ze to po wczorajszym spacerze, jest to mozliwe..matko to juz wogole nie bede z nia wychodzic, bo za kazdym razem bede sie zasnawiac czy zas nie zachoruje, ale przeciez musze a zachartowac..bo w przyszłosci bedzie chora za kazdym razem jak sie temp zmieni... :ico_noniewiem:
a znacie jakies sposoby na nawilzanie powietrza, ale jak sie nie ma nawilzacza - procz wieszania prania na kaloryferach, bo nie codziennie robiu sie pranie...moze gdybym jakims olejkiem inhalacyjnym nawilzała powietrze to lepiej by sie oddychało Mili i nie miałaby kaszlu i kataru??

glizda Milenka uwielbia odpinac sobie kamizleke, ktora ma na rzepy i ma niezła radoche jak robi na załosć, jak ja ledwo co jej ja zapne a one se odepnie :ico_haha_01:

zbora to ty masz fajnych tesciow, taka kasa ot tak..to sie raczej nie odmawia..ja bym nie odmowiła i chyba specjalnie nie miałabym wyrzutow ze mi je daja - ale to zalezy od relacji jakie sa miedzy wami - a jak masz jeszcze pomysł w co je zainwestowac, to super..ja miałabym z tym problem.. :ico_noniewiem:

mama dominka to teraz jak jestes sama z Kinia to chyba czesciej bedziesz tu wpadac..

dla Kigunii doris moc całusków.. :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

a co z anza??ona chyba o nas juz zapomniała?!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości