Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

17 sty 2008, 23:05

oki doki ja mowie dobranoc ........ :ico_spanko:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

18 sty 2008, 01:13

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

JESTEM!!!!!!!!!!!!!

świat bez tik-taka jest do bani!
a właściwie to świat bez Was bo ja to zawsze głównie na majówki wchodzę i to WY się dla mnie tu liczycie najbardziej a reszta to już jak mam czas ;)

no więc tak: komputer się zepsuł (co Wam może już Sikorka napisała) i mój R naprawiał.... i naprawiał.... i naprawiał.... no bo szkoda kasy na fachowca wydawać... no ale działa i to najważniejsze!!! a w ogóle to mamy ostatnio serię na psucie i tak się zastanawiam na jakiej liczbie się ta seria skończy??? bo już zepsuł się telewizor, w wieży cd, wodomierz .... :ico_olaboga:

u nas jakiś wielkich rewelacji nie było jak dam radę to wam ze świąt trochę zdjęć wkleję + choinkę obiecaną :-D
Iga ma nadal dwa zęby ale co jakiś czas marudzi i płacze po nocach...
jeśli chodzi o umiejętności ruchowe to leniuszek z niej, nie raczkuje - ale za to obraca się w kółko na brzuchu, tzn wokół wszystkich swoich osi :ico_haha_01:
a przewijanie stało się sportem wyczynowym ponieważ moja córka ostatnio nie uznaje pozycji: na pleckach - poza spaniem i to też nie zawsze... więc jest niezłym osiągnięciem zdjęcie i założenie jej pampersa w ciągu jednej minuty :ico_sorki:

no dobra chyba lecę bo jutro do roboty :/
ale wiecie co ... mój R ma teraz 3 dni wolne to będę miała czas żeby tu zaglądnąć!!!
:-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

TĘSKNIŁAM BAAAAAAAAAAARDZO!!!!!!!!!!!!!
BUZIAKI

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

18 sty 2008, 09:31

Witajcie, witajcie!!!
Kozienice to faktycznie nie duże miasteczko, jakieś 25 tys mieszkańców) Ale ja jestem nim zachwycona od jakiś 30 lat. I mimo, że to nasza Polska, gdzie nie ma paczuszki z książeczkami dla dzieci w 8 miesiącu :ico_oczko: , to moje dziecko ma tu za darmo wiele rzeczy: zajęcia na basenie raz w tygodniu 2 godziny, zajęcia jakie kto chce na ogródku jordanowskim w świetlicy (gra na gitarze, informatyka, gimnastyka korekcyjna, zajęcia plastyczne, i jeszcze jakieś tam) A świetlica super i w koło plac zabaw. No i sama okolica piękna, lasy, jezioro, zalew. Za biblioekę też nie płacimy, tyle że mama już sama musi zadbać, by dziecko tam trafiło :-D

Ale się wychwaliłam na dzień dobry!!! :-D

Witaj nasza Aniu!!! Cieszę się, że już nie będziemy za Tobą tęsknić :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

18 sty 2008, 09:42

anza, super że w koncu jesteś :ico_prezent:

ja mam dziś nie lada wyzwanie. Jadę z Alicją na drugi koniec miasta do koleżanki. Problem w tym że wózek jest w samochodzie, a samochód u mechanika.......... więc muszę z Alicją w nosidle jechać. Z przesiadką. Na szczęście w drodze powrotnej mam iść do Mariusza pracy i go odebrać, więc on będzie młodą niósł spowrotem...............

w wogóle to
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-18, 08:45 ]
Sikorka, Ty tak nie zachwalaj tej okolicy bo Ci się z Alicją na głowę zwalimy kiedyś na kilka dni :-D

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

18 sty 2008, 09:50

A ja wcale nie mam nic przeciwko temu Ewcik, wszystkie możecie tu przyjechać. Co prawda u mnietrochę ciasno, ale jest ośrodek i domki i pensjonat. :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 sty 2008, 10:11

Hej ho, hej ho!!!!

O rety...Glizdunia, faktycznie...Juli może mieć rację...jak dobrze, że ktoś podpowie czasem!
Ewcik, nie zazdroszczę, ja jakoś siebie w tej roli bym nie widziała...Hania w nosidle......taaaaaaa........
Sikorka, to tylko się cieszyć, że mieszkasz w takim miejscu!

U nas ok, choć Hania parę razy przez sen marudziła...o 5jadła???więc dla mnie szok, bo zwykle spała do 8!!! a dziś? pobudka o o7 i koniec spania...ale nam było łyso..jak trzeba było podnieść dupki...szok! Juz po śniadanku...Hanka jadła kaszę manną z jagodami...ale dziuba umorusała..a potem psiknęła przy myciu buzi i cała umywalka i pralka w kropeczki! :ico_haha_01:
teraz się bawi z tatusiem...a ja lecę się ubrać...umyć...i zostaję na posterunku do 14...

Anza...witaj!!! no wreszcie jesteś...bardzo tęskniłyśmy...i czekam na zdjęcia Igusi, no i Twoje! i choinki ...i w ogóle!
buziaki, lecę...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

18 sty 2008, 10:25

zborra, Ala lubi być w nosidle, tylko jeszcze nigdy jej nie przewoziłam w tramwaju. Nosiłam ją sporo, nawet w górach jak byliśmy, więc dla mnie nie ma problemu.

Sikorka, kto wie czy się we wakacje nie skuszę........

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 sty 2008, 11:06

witam sie i ja.....
o maly wlos juz bym sie dzis witala o 4.00 rano :ico_puknij: ....ale w pore sie opamietalam.....
chodzi o to ze Maya po podaniu jej nurofenu spala calutka noc i nie chciala cyca....a no dobranoc za bardzo nic nie zjadla tez....i jakos balam sie ze moze chora i sie odwodni przy tych kupach...i ja sie budzilam na kazde karmienie a ona nic :ico_olaboga: ......i spala tak do 7.30......w szok bylam normalnie.....za chwilke pojdziemy na kaszke to zobacze ile zje...narazie jadla kanapeczki z zoltkiem i troche zjadla.....oby bylo juz dobrze :ico_sorki:
ja oczywiscie nie wyspalam sie wcale....no masakra :ico_puknij: .....
tatus ma dzis urodzinki wiec postanowilam dac mu sie wyspac po nocce :ico_oczko:

Anza...no nareszcie na pokladzie!!!czekam na fotki!!!
Sikorko u Ciebe to taka oaza spokoju chyba....super!!!
Ewcik...zycze udanej wyprawy....mnie tez taka czeka bo az do polski :ico_oczko:

a wiecie co sie dzieje z moim dzieckiem ostatnio dziwna jest...placze jak ktos kichne,zakaszle albo jak np.Arek smarka :ico_olaboga: ....zaczyna plakac i chyba on ja poprostu wystraszyl jakims kichnieciem....

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

18 sty 2008, 11:27

niestety wyprawa odwołana z powodu deszczu. Lunęło że aż strach

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

18 sty 2008, 11:30

U nas też pada więc zanosi się na siedzenie w domu, niestety.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości