hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

19 sty 2008, 21:52

Kolka, to miałaś cięzki dzień, ja jutro się gości spodziewam wieć, dzisiaj tylko w kuchni pichciłam.

[ Dodano: 2008-01-19, 20:55 ]
A co macie dla babć i dziadków, ja jeszcze nic nie wymysliłam , chyba tylko zyczenia złozymy.

[ Dodano: 2008-01-19, 20:57 ]
To papa mąz zaprosił mnie na piweczko do pokoju więc dobrej nocki.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 sty 2008, 23:22

Witajcie kochane, trochę nklikałyście, ale ja tylko pamiętam to na końcu :ico_wstydzioch:

Hektorka Oskarek wogóle nie umie trzymać butelki aby się z niej napić, ale ja szczerze mówiąc za bardzo się tym nie przejmuje :-)

Ja na dzień babci i dziadka zamówiłam takie laurki, ale to wam pokazywałam, są nonono no i z racji tego że mały chory to nie idziemy do nich w poniedziałek, oni do nas dziś przyszli, byli zachwyceni prezentem(zachowywali się całkiem przyzwoicie :ico_noniewiem: ), pojechaliśmy zawieść też do pradziadków, którym też bardzo się podobało, no i u nich musiałam przerwać dietę na godzinę :ico_wstydzioch: , bo wyciągli z pięć rodzai ciasta i wino jerzynowe :ico_wstydzioch: i nie chcieli nas wypuścić, jeśli nie skonsumujemy :-D , chyba taki jednorazowy wyskok mi się należał,co? :ico_oczko:

Kolka na temat twojej rodzinki to powiem tylko że brak mi słów :ico_zly:

Oskarek dziś dużo lepiej :-) :-) :-) , lekarka dała antybiotyk ze względu na gardło, bo jak nie to by nie dawała, no i chyba dobrze że dała, bo praktycznie po 2 aplikacjach już było duuuużo lepiej :-) :-)

A co do tego prezentu to warto było to kupić ze względu na miny jakie mieli wszyscy dziadkowie, moja mama prawie się nie popłakała :-) , a jedna laurka kosztowała tylko 13,50...
Jutro podskoczymy jeszcze na cmentarz,żeby zapalić świeczki mojemu tacie i babciom i dziadkom moim i Grześka,żebym już w poniedziałek nie szła, mieliśmy iść z malym, no ale teraz to nie wchodzi w grę!

Życzę wszystkim udanego sobotniego wieczorku, całuski dla wszystkich

[ Dodano: 2008-01-19, 22:24 ]
I dla Jędrulki dużo dużo zdrówka i miłości i szczęścia

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

19 sty 2008, 23:57

Hektorka Eryk mial 3-4 miesiace jak zaczol sam butle trzymac!!! Jak chcesz koniecznie zeby sam trzymal to kup takie uszka do butelki :-)

caro to ta lekarka sama niewidziala co jest Oskiemu skoro i 3-dniowka i niby gardlo :ico_noniewiem: U nas unikaja antybiotykow jak ognia!!!
zdrówka!!! i pokaz te laurki!!!

Kolka na zatoki radze solarium hehe :-D

Mordeczka wspolczuje tej rwy mimo ze niewiem co to ale napewno boli-oszczedzaj sie!!!!!!!!!!!

Andrzejkowi sto lat sto lat :ico_brawa_01:

Marvinka :ico_brawa_01: dla Synka za osiagniecia!!!!

A My jedziemy do Polski 31 stycznia-ale sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tylko ze lece ja sama z Erysiolem bo M musi pracowac, ale i tak sie ciesze mimo ze w trojke byloby superasnie-tylko ze moj M zadlugo mi niepozwoli siedziec :ico_noniewiem:

chyba tyle...wiecej niewiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 sty 2008, 00:00

witam kochane moje - ale tesknilismy za wami :-D

Nie nadrobie dzis ani nie odpisze ale daje znac,ze jestesmy - wrocilismy dzisiaj dopiero - oczywiscie pobyt przedluzylismy ( hehe )

Andrzejek znowu chory i na antybiotyku i niestety wiem co przezyla,Mroweczka w sylwestra :-( :-D Andrzejek mial 39.3 goraczki na rteciowym termometrez a na elektronicznym 40 - myslalam,ze oszaleje. No ale juz jest dobrze\:)

Postaram sie jutro poczytac i nadrobic.

Aha - Andrzejek ma pierwszego piega - prawdziwy pieg na policzku :-D

Awatar użytkownika
Marvinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 gru 2007, 14:48

20 sty 2008, 00:08

hektorka, Nasz Marvin jakos sie sam nauczyl trzymac butelke. Ja mu napoczatku pokazywalam , az sam zlapal. W ciagu dnia daje mu herbatke w malej butelce z uchwytem i ze smoczkiem, z ktorego sie niewylewa. Stawiam mu to na podloge i on jak chce to sobie sam pije. A poranna i wieczorna kaszke w butli pije w lozeczku lezac na podusi i jedna reka trzyma butelka a druga glaszcze sie po glowie. To takie slodkie, jak sie na niego wtedy patrzy. Mozna by powiedziec ze sie ta kasza rozkoszuje.

Kolka No masz pecha z taka rodzina. Ty taka biedna i chora , a oni Cie jeszcze dobijaja. Wiesz tutaj w niemczach to sie respektuje fakt ze sie jest chorym. No i wtedy nikt nie jest zly jak sie odmowi z tego powodu impreze. Przeciez zawsze mozna przesunac. Niestety w Polsce nadal obowiazuje powiedzenie " zataw sie a postaw sie". Wspolczuje Ci , naprawde.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

20 sty 2008, 12:52

witajcie. :ico_haha_02: u nas już lepiej, ola chyba zdrowa, ja mam tylko katar, ale męża znów coś bierze :ico_zly:

hektorka, moja Ola tak jak Julcia kolki łapie i rozlewa, więc jej nie daję trzymać
kolka :ico_olaboga: co za popierdolona rodzina ci się trafiła :ico_olaboga: :ico_olaboga: oni się chyba pod szczęśliwą gwiazdą urodzili, że mają Ciebie w rodzinie, powinni codziennie Panu Bogu dziękować, bo jakby na mnie trafili, to oj, nie mieliby tak kolorowo, :ico_nienie: odechciałoby im się żyć :-D a już o wpadaniu kilka razy w tygodniu nie byłoby mowy :-D

Rybciu no wreszcie wróciliście :ico_brawa_01: i Andrzejka dorwało choróbsko???? :ico_placzek:

caro no to super, że już lepiej Oskarkowi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-20, 11:54 ]
Mróweczko a na długo jedziecie???

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

20 sty 2008, 12:54

witam ... ja dopiero wstalam..ostatnio to normalne u mnie jakos...a Kacpi jeszcze spi :-D
hektorka, zdąży sie nauczyć trzymac skoro jeszcze nie chce to znaczy ze musisz poczekac...moj Kacpi tez sam butli nie trzymaKolka, o rany...to faktycznie niefajnie mialas z gangrenaMróweczka, super ze odwiedzicie rodzinke w polsce :ico_brawa_01: iw_rybka, witaj ...my tez tesknilismy,Moj Kacpo tez ma piegow kilka ale tak jak ja pokazuja mu sie tylko na sloneczku,teraz ich nie bardzo widac :-D

[ Dodano: 2008-01-20, 12:03 ]
Kurcze ale te dzieciaczki choruja :ico_placzek: moj kacpo narazie jakos sie trzyma,..w ogole moje dziecko ...musze sie pochwalic...jest bardzo bardzo bardzoooooooo...grzeczne :-D wczoraj naprawde zlke sie czulam a on bidula prawie caly dzien w chodziku albo na podlodze sie bawil i nawet raz nie zaplakal...zasypial pieknie sam w lozeczku i co chwila przytulal mnie swoimi tlusciutkimi łapkami jakby chcial powiedziec''mama ja wiem ze cie boli...nie martw sie bede grzeczny'' :-D
starszaki po ''smolociku'' w pokoju tez lepiej :-D sprzataja po sobie i robia mi kanapeczki i obiadki..tak wiec troche polezalam ,odpoczelam i dzis juz lepiej sie czuje :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-20, 12:05 ]
ide odliczanko uaktualniac ...chociaz chyba i tak nikt go nie widzi i nikt tam nie zaglada :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-20, 12:09 ]
a dzisiaj Lenka i Vikusia maja 100 dnowke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

20 sty 2008, 13:10

Cześć dziewczyny,
u nas dziś taka dziwna pogoda, pada deszcz i niestety śnieg już prawie zniknął :ico_placzek: Mieliśmy na jakiś spacer iść, ale zdecydowanie za zimno, nie chcę żeby dzieciaki się przeziębiły. Za niedłgo muszę jakiś obiadek gotować, a później jedziemy do dziadków na posiadówę. Co do prezentów dla dziadków to ja powiększyłam fotkę dzieciaków i kupiłam ramki, niech dziadkowie patrzą sobie na wnuczków :-D Nie miałam jakoś pomysłu na prezent i niestety przegapiłam te laurki co CARO zamówiła :ico_puknij: .
Wczoraj wieczorkiem byliśmy u znajomego na pokazie takich naczyń TUPPERWARE, kurcze świętne są te wszystkie rzeczy, mają gwarancję na 30 lat, ale niestety są drogie :ico_placzek: Konsultantka tej firmy zaproponowała mi współpracę, dostałabym torbę pełną takich sprzętów i miałabym organizować takie pokazy, ponoć kasa z tego jest przyzwoita, ale ja nie podjęłam decyzji bo nie chcę nic pochopnie postanawiać, muszę to przemyśleć :ico_noniewiem: Kusi mnie troszkę bo każdy grosz by się nam przydał :ico_wstydzioch:
KOLKA - współczuję bardzo bólu zatok, a jeszcze bardziej takich teściów :ico_placzek: Nie mam słów i chylę przed tobą czoła :ico_sorki: za cierpliwość bo ja bym teściową już dawno :612:
RYBKA - fajnie, że wróciłaś :526: ucałuj od nas Jędrusia w tego pierwszego piega :-D Wszystkiego dobrego i dużżżżżżżżżoooo zdrówka.
HEKTORKA - Krystek trzyma sam butelkę jak ma ochotę, a to zdarza się rzadko, bo on leniwiec jest :DD On lubi się bawić butelką bo rozlewa wszędzie mleko lub soczek.
MORDKA - współczuję tej rwy :ico_placzek:
MARVINKA - brawa dla małego za postępy :509:
CARO - super, że prezent podobał się dziadkom i myślę, że wczorajsze godzinne odstąpienie od diety należało ci się :ico_oczko:
Ok zamykam, życzę wam kochane spokojnej niedzieli. Pozdrawiam.

[ Dodano: 2008-01-20, 12:14 ]
MORDKA - wklej proszę link do tej stronki z odliczankiem :ico_sorki: , ja niestety jakaś zacofana jestem i faktycznie przyznaję się bez bicia, że tam nie zaglądam :ico_wstydzioch: . Cieszę się, że lepiej się czujesz :ico_brawa_01: i że masz takie grzeczne dzieciaki.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

20 sty 2008, 13:58

kari24, http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 588#392588 oto link...mozna wejsc tam tak samo jak na kwietniowki ale jest na 2 str bo jakos nikt tam nie pisze :-D

Awatar użytkownika
Marvinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 gru 2007, 14:48

20 sty 2008, 14:28

Witam wszytkich, u nas pada i pada i pada..... . Marvin wstal dzisiaj jakos niettypowo juz przd 8-smy. Moj M Odsypia caly tydzien zmiane poranna w pracy, wiec sie musze malym zajac. A myslalm ze sobie poleniuchuje troche przy niedzieli.....

kari24 Powiedz mi, a jaka kase sie rozchodzi w tym biznesie, no i ile trzeba wlasnego wkladu. Bo to napewno trzeba napierw zakupic no i koszty goszczenia potencjalnych klijentow we wlasnym domu.

Milej Niedzieli

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości