Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

21 sty 2008, 13:34

garaczki brak a apetytu to juz dawno nie ma
szczególnie na mleko
mam jej dosyc
wlasnie lezy na podlodze i leje rzęsiste łzy bo nie chce jej nosic
zaraz mnie kurwica weźmie

a to moje dziecko w wersji usmiechnietej
Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 sty 2008, 14:05

slicznie sie smieje mala Jagodka...a placze pewnie tez calkiem niezle....i wloski jak jej urosly :ico_szoking: :ico_brawa_01: i sliczną ma bluzeczkę :ico_brawa_01:

nasza tez ostatnio lubi raczki i ostatnio juz nie daala sie nigdzie odlozyc i tak sie darla ze my juz wkurzeni i miala juz nurofen dostac bo jakby ja cos bolalo taki ryk byl...pomogli goscie...zmienilo sie centrum zainteresowania....i humor jej sie poprawil :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

21 sty 2008, 14:07

jagodka24, coś nie tak z tą moją synową :ico_olaboga: Ale i ja mam podobnie tylko że widzę Krystka wieczorami więc tylko nocki mam do d..., ale w dzień jak mi mówi mama to jest aniołek chyba że coś go nagle napadnie

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 sty 2008, 16:12

ach...moja panna spi...2 rdzemka juz...super...a ja ciasteczka zajadam i juz mi sie obiadu nie chce gotowac!musze sie za to zabrac bo jak dzieci wstana to jedziemy odebrac fotki....

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

21 sty 2008, 16:14

GLIZDUNIA, podziel się ciasteczkami. Też bym chętnie zjadła a tu nic pod ręką nie mam :ico_placzek: :(

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

21 sty 2008, 16:37

twoja synowa dosteje dzisiaj na leb :ico_zly:

mam dosyc

ale tu przypomnienie jaka kiedys mialam fajna córeczke

http://pl.youtube.com/watch?v=Og5mVumHrrg
tym zajmuje sie moje dziecko jak nikt na nią nie patrzy

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 sty 2008, 16:43

no boberkowa sliczniusia :ico_brawa_01: ...Jagodka ciagnie do drewna a Maya do skory....juz coniektorzy sie smieją bo lize skorzane rzeczy...u znajomych kanape..od sasiada kapcie :ico_szoking: ...i futeral z aparatu...wszystko co skorzane napotka to jej!no i jeszcze stapy bardzo lubi i jak ktos do nas przychodzi to musi sie liczyc z tym ze Maya predzej czy pozniej dorwie jego skarpetki :ico_haha_01: ......

[ Dodano: 2008-01-21, 15:45 ]
a Patrycja....no coz...ciasteczka juz zniknely a chetnie bym sie podzielila :ico_wstydzioch: ....obiadu robic nie moge bo bym obudzila stukaniem Maye...wrazliwe ucho to ona ma...a chce zeby sie wyspala.....i musze leniuchowac :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

21 sty 2008, 16:46

witam, melduję się ze żyję, Alicja najadła się właśnie zupki kalafiorkowej, smakowało jej bardzo bardzo jak nic wcześniej, a dla nas robię kalfior zapiekany., mniam
My jakoś sobie powolutku żyjemy, ząbków nadal nie mamy,
Zmęczona jestem dziś po fitnesie i nie mam na nic ochoty, może to taki dzień.

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

21 sty 2008, 17:10

Ewcik, Ty taka chudzina i na ten fitnes biegasz, to Ty nam dziewczyno niedługo znikniesz całkiem :-D

Karolek jakiś marudny, płakał nie wiem czemu i usnął. Może był śpiący, ale jakoś nie było po nim widać. No niech tam śpi, jak się wyśpi to biegniemy do babci z całusami i życzonkami :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

21 sty 2008, 17:13

Hej!
kurczę...ale dziś klikacie na potęgę...dobrze, że zajrzałam, bo wieczorem bym czytała i czytała...

Hubertusku ukochany!!! dużo zdrówka! rośnij mi silny chłopak! no i masz torcik :ico_tort: od teściowej i całuski od narzeczonej!!! :ico_buziaczki_big:
Co do bycia chrzestną.......no tak myślę, że to może w kwestii pojednania raczej...albo po prostu ot tak...bo na chrzestnego wzięli kasiastego brata z Kanady!!! no i brakowało kogoś na matkę chrzestną więc ja...tak na razie myślę...bo wiem, że się nie lubimy...
Sikorka, wózek fajny!!! fajowo się składa...oby dobrze się jeździło!
Daria, no avatar jak ta lala!!! :-D

U nas dzień babci tak..że rano dałyśmy babci zdjęcie z wnuczkami, a po południu koszulkę super babcia, która dziś rano doszła :-D
Młoda śpi...na razie nie długo, więc zabieram się za robotę...
zajrzę później, na razie lecę...
Lady podpytam J o drukarkę, może pomoże...masz przewodową drukarkę??? musisz najpierw podłączyć ją do kompa, włączyć kompa...jak się uruchomi to włączyć drukarkę...i jeśli masz windows xp to powinna wyskoczyć info że masz nowy sprzęt i przeprowadzić instalację...jeśli on sam nie będzie umiał tego zrobić, to z płytki...Ale jeśli masz windowsa vista, to on niestety nie wie.......może ta drukarka nie pasuje po prostu do tego oprogramowania, bo tak może być...tyle...
Jagódka, po małej nie widać żeby ją coś męczyło... A Tobie przesyłam dużo, dużo siły!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość