mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

21 sty 2008, 22:01

Witajcie..

Iwona77 ja mam krzesełko uczydełko - julka dostała na święta od babci. Bardzo mi się podoba,ale Julka bez zbytniego zainteresowania kolo niego przechodzi. Na początku była wielka frajda..Musiałabym schować żeby się za nim stęskniła;-)
Dobry prezent.. Ono gra , lampka świeci na różne kolory. Czasami w nocy samo się włacza i gra;-) hi hi . Oczywiście można je całkiem wyłączyć jednym ruchem..

olala - Fajne te zabezpieczenia , muszę pomyśleć..My mamy fajne zabezpieczonka w kontakcie bo julka ciągle łąduje te swoje małe łapki ..

aga0426 - Pytasz czy cieszę się z przeprowadzki? Oczywiście ! Odżyłam jak nic. Czasami mnie wkurza ta polska mentalność.. Denerwuje mnie jak wchodzę po schodach albo do autobusu z moim klopsikiem a ludzie odwracają głowy że niby nie widzą aby niepomóc..Wtedy muszę glośno mówić- PROSZE MI POMOC! W wiedniu nawet bez zanjomości języka nie musiałąm się o to martwić . Tam kulturę mają wypisaną na twarzy..

Następnym powodem jest to że odżyło moje życie toważyskie..Wybrałam się z koleżanką na imprezkę, pierwszy raz od niepamiętnych czasów..Ale było super! Tańczyłyśmy i popijałyśmy żóbróweczkę , mniam;-)
A propo imprez- mam wychodne 2 razy w miesiącu mogę jechać na imprezkę;-)
Bardzo lubie czasami jechać z kumpelą na imprezkę..

ML my z mężem też często się kłocimy , ale taka nasza natura..;-) nasze kłotnie są głośne a zarazem szybkie. Wyrzucimy sobi9e co mamy do siebie i po sprawie..
Atmosfera oczyszcza się ;-)

katelajdka jeździk superancki , ale stolik też niczego sobie..

Co do Krzesełka to podzielam zdanie MAGDZINKI - ta firma jest chyba najlepsza. Koleżanka ma to krzesełko i bardzo sobie chwali..Ja chyba na roczek je zakupię ..

ROCZEK- ja już się przygotowuję . Julka ma w sobote , więc luzik , ale chyba bede robić w domku więc rozdzielę to na 2 dni , sob i nd. dla babć i dziadków niedziela po kościólku a w sobotę znajomi i chrzesni, nie mamy poprostu gdzie ich ugościć..
Ewentualnie rozmyślam knajpke , ale problem z Julka jak uśnie czy coś..

Dla dziewczyn które robią urodzinki w domku - mam super stronkę ze sklepikiem urodzinkowym..Sa tam m.in- obrus urodzinowy z kubusiem puchatkiem , talerzyki , kubki , serpentyny balony itp - wszystko urodzinkowe;-)
jest któraś chętna? pozdrawia my

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

21 sty 2008, 22:46

Hejka,
Dorotko gratululacje dla Agatki za chodzenie!!! :ico_haha_02: :ico_haha_01:
Roczek urządzamy u siebie w domu na 15 osób :ico_haha_02: Będą dziadkowie, nasi bracia, chrzestni i pradziadkowie.
Zabawy na roczek Magdzinko ja też o tym co piszesz słyszałam (rzeczy do wyboru) i wiem że do kieliszka i pieniążka daje się do wyboru różaniec (symbol życia zakonnego hihih), u nas na pewno wypróbujemy tą zabawę :ico_haha_02:
Serek topiony myślę że od niego nic dzieciaczkom nie będzie, ja daję z powodzeniem na kanapce, ten bialutki też (nawet ten ze szczypiorkiem).

[ Dodano: 2008-01-21, 21:49 ]
lulu ta zabawa polega na tym, że dajesz dzieciaczkowi do wyboru właśnie kieliszek, pieniążek no i różaniec, co maluch wybierze to będzie świadczyć kim niby kiedyś będzie :ico_haha_02: czyli jak wybierze kieliszek to nie będzie wylewać za kolnierz, jak pieniążek to będzie bogaty itp.

[ Dodano: 2008-01-21, 21:51 ]
Lutówki, wiecie co że jakoś na dniach stuknie mi roczek odkąd jestem na tik-taku hihih pamiętam jeszcze mój suwaczek ciążowy i odliczanko - piękne czasy, piękne wspomnienia, niezapomniany czas :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

21 sty 2008, 22:52

mamajulcidzieki za opinie o krzesełku i jesli mozna to poprosze ten linki do sklepiku urodzinkowego tu albo rdzidzia@poczta.onet.pl

magdzinka na 1 urodzinku daje si,ę dziecku kilka rzeczy do wyboru, mają one symbolizować jakies zawody, albo w jakim kierunku bedzie sie rozwijało dziecko a przede wszystkim to fajna zabawa. Daje sie tak jak napisała pieniążek (znaczy, że materialista maly rosnie), ksiązeczkę(intelektualista), kieliszek (to podobno od alkoholu nie bedzię stronić) , medalik lub krzyżyk (rośnie mały duchowny lub zakonnica), jeszcze kilka innych rzeczy mozna dac odnoszacych sie do zawodów (np. grzebien, centymetr a moze myszke od kompa hihi bo to cos bardziej pasuje do tych czasów itd,itp)

Serek ja dalam Patrykowi kiri kiri a to chyba tez cos jak topiony i nic mu nie było.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

21 sty 2008, 23:01

mamaJulci pisze:Dla dziewczyn które robią urodzinki w domku - mam super stronkę ze sklepikiem urodzinkowym..Sa tam m.in- obrus urodzinowy z kubusiem puchatkiem , talerzyki , kubki , serpentyny balony itp - wszystko urodzinkowe;-)
jest któraś chętna?

Ja jestem :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

21 sty 2008, 23:18

Kajunia, Iwona, fajna ta zabawa, napewno tez wyprobujemy

mamaJulci pisze:Dla dziewczyn które robią urodzinki w domku - mam super stronkę ze sklepikiem urodzinkowym..Sa tam m.in- obrus urodzinowy z kubusiem puchatkiem , talerzyki , kubki , serpentyny balony itp - wszystko urodzinkowe;-)
jest któraś chętna?


ja również poprosze :ico_sorki:

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

22 sty 2008, 01:51

Iwona77, Kajunia25, lulu81, wysłałam na GG , jakbyście nie dostały to piszcie , wyślę jeszcze raz;-) Buziaczki

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

22 sty 2008, 08:44

Pozdro z ranka

Wczoraj jak zwykle poszłam na siłownię i fitness, nie było mnie ze dwie godziny. Wracam po 22.00 do domu a od drzwi moi panowie starsi mi meldują, że Wojtuś przytrzasnął sobie palec :ico_olaboga: Wsadził palec tu przy zawiasach i zamkną drzwi. Paluszek ma opuchnięty i odarty ale na szczęście nic więcej mu się nie stało. Mój Z. mówił , że Wojtuniek strasznie płakał :ico_placzek: nie jestem panikarą ale jak coś dzieje się dzieciakom to normalnie zbija mnie z nóg :603:

asiam_26 ja się bardzo cieszę że w końcu znalazłam czas na to prawko. Teraz z niecierpliwością czekam żeby wsiąć i pojechać gdzie chce i kiedy chce :ico_brawa_01:

serek topiony ja serek już dawno podaję Wojtusiowi i bardzo mu też smakuje

Dorotka Brawo dla Agatki :ico_brawa_01: za samodzielne chodzenie, a tobie duzo zdrówka

qunick dobre!! :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

mamaJulci pisze:Pytasz czy cieszę się z przeprowadzki? Oczywiście !
to super że przeprowadzka służy a imprezki to dobra rzecz dla tzw. odchamienia się :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

22 sty 2008, 09:17

serek topiony dzisiaj Asia zjadła kanapeczki z serkiem kiri z ziołami i czosnkiem i super jej smakowało. A teraz nieźle mi chucha tym czosnkiem. Ale co tam, przynajmniej będzie zdrowa.

jajecznica jak myslicie, jak często można podawać jajeczniczke? Bo to Asia też uwielbia na śniadanko. Ona wogóle jest wszystko żerna. Jedynie sera żółtego nie chce. Chyba zapach ją odrzuca bo nawet nie chce spróbować.

grypy i inne świństwa teraz mnóstwo osób choruje, moja mama codziennie po 100 pacjentów przyjmuje więc uważajcie, żeby nie zabierać dzieciaczków w miejsca gdzie jest kupa ludzi typu markety, kościół, tramwaje itd. Chyba to dlatego że nie ma wogóle zimy w tym roku i zarazki nie wymroziło.

ZĄBEK wreszcie mamy drugi ząbek! HURRRA! Przebiła sie dolna lewa jedyneczka. Teraz Asia ma dolną lewą jedyneczke i górną lewą jedyneczke. Jeśli żaden prawy ząbek do tego w najbliższym czasie nie dołączy to będzie mega śmiesznie wyglądać.

Pisałam wam, że musze kupić barierke ochronną na kuchenke. Właśnie przeglądam internet i widzę tylko chicco za 189zł. Kurcze to jest koszmarna cena! Widziałyście może coś takiego taniej? Najlepiej dużo taniej. Albo macie jakiś pomysł na barierke własnej roboty?
to wygląda tak:
http://www.twenga.pl/oferta/57154460.html

[ Dodano: 2008-01-22, 09:13 ]
qunick, kminek, a jak tam u was z ząbkami? coś się pojawiło?

Kminek a tak wogóle to gdzie ty przepadłas? Nie ma cie juz chyba od miesiąca!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

22 sty 2008, 10:27

olala, gratuluję ząbka - u nas nadal bezzębna scęka!
aga0406, prawko fajna rzecz - ja tez jestem szczęśliwa jak nikogo nie muszę prosić - zabieram inwentarz wsiadam i jadę - choć czasem to mi tylko gąski pod pachą brakuje jak zabieram dziewczynki i ich rzeczy...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 sty 2008, 10:45

Wszystkiego najlepszego dla Leny córeczki Madzi i Patryczka synka Iwony , STO LAT :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Aga :ico_olaboga: biedny Wojtus, Fillipek raz przytrasnal drzwiczkami od szafki, sliadu nie bylo po tym, ale plakal strasznie, ja juz wyobrazam sobie jak bylo twojej kruszynce, takie te paluszki malutenkie :ico_placzek:

Olala gratuluje 2 ząbka, my juz ponad miesiac mamy 2 i wogole pozostalych nie widac na razie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości