Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 sty 2008, 21:04

powiedzieli, ze to wirusowe. coś wisi w powietrzu i duzo dzieci tak ma. ale u nas tak się skumulowało i głupi zbieg okoliczności z tym upadkiem.myślałam, ze to z tego powodu.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

21 sty 2008, 22:20

kurcze, Alinko, Ty to masz przeboje z Wanesską... współczuję kochana ... nawet nie wiem co napisać... Wańka taka pogodna śmieszka, więc na pewno wszystko w ogólnym rorachunku będzie ok. Tylko ile Ty się teraz namartwisz ...

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

21 sty 2008, 23:28

Matko Alinko co to sie dzieje? Pewnie w tym szpitalu od tych dzieci się zaraziła. Nie dawaj jej dzis jeść tylko duuużo pić. Obserwuj pieluszke czy mokra. Jeśli tak to ok, znaczy że nie odwadnia sie. lekarka mi powiedziała, że jak jeden dzień dziecko nic nie zje to nic nie będzie. Zmierz jej temperaturę. Masz cos na gorączke w razie czego??
Szkoda, że sama jesteś. Nie masz kogo poprosic o pomoc, kogokolwiek bliskiego?

Lucy pewnie Oli musi sie przyzwyczaic do nowych smaków. Nie wiem jak u Ciebie, ale u nas te wieksze słoiczki nie są już tak zmielone, mają większe kawałeczki. Na początku Tomek tez nie był tym zachwycony, ale teraz ładnie żuje i połyka.
A zajada wszystko, że hoho.

K@tk@ fajnie, że zajrzałaś. Gratuluje pieknego Wiktorka. No i trzymam kciuki za Ciebie jak zwykle zresztą.

Dominika no widzisz przynajmniej babcia jest za tobą. No i chustomaniaczka hihi.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 sty 2008, 00:41

tez mysle ze w spitalu..
ale co z ta pieluszka?? Jak ma byc mokra to chyba, oznacza ze sie odawdnia .. nie zrozumialam..
K@tka fajnie,ze zajrzalas :) zycze milego spotkanka

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 sty 2008, 01:06

Alinko strasznie wspolczuje
ale nie zamartwiaj sie tak.,. skoro to ten wirus to zobaczysz ze jutro juz bedzie lepiej...
a tymczasem trzymaj sie.. ale naprawde nie masz nikogo w warszawie/
nawet kolezanki?

a z tymi pieluszkami kamili chyba chodzilo o to zeby mala miala mokre pieluszki
wtedy jest ok

u nas super hehe
chaty nie mamy
okazuje sie ze wlasciciel dostal oferte kupna
a my zamiast sie przejmowac.. to na razie luzik
poszlam dzis z kumpela i lelusiem na shopping
juz zmaykali wiec tylko zare zaliczylysmy ale takie obnizki ze po kilka bluzeczek zalapalysmy hehe

jutro idziemy znow na dluzej
bo nasi mezowie jada do bham na dwa dni szukac dla nas mieszkanka
beda nocowac u naszych znajomych dlatego nie mozemy jechac wszyscy bo cala banda nie bedziemy im siedziec na glowie hehe

mam nadzieje ze wroca juz z dobrymi wiesciami hehe

poki co obmyslamy plan gdzie by tu przetrzymac nasze graty gdyby do piatku nie udalo sie znalezc lokum
bo spanko mamy u przyjaciol ale z naszymi meblami i gratami nie zmiescimy sie za nic u nikogo :ico_olaboga:



ale nasze problemy niestraszne

najwazniejsze by nasze maluszki byly zdrowe i pogodne
czego wam zycze

wpadne jutro przeczytac co u naszej kochanej waneski hihi

leos dzis kochany grzeczny hehe
strasznie ruchliwy..
spal ladnie w ciagu dnia, a wieczorem tez szybko zasnal
takze luz

dobra uciekam spac
bo wstaje rano o 9 i idziemy na wazenie leoska

papa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 sty 2008, 01:34

Kamilko u nas tez takie nie zmielone te sloiczki i w ogole ich nie chce :ico_olaboga:
Madziorka napewno cos znajda :-D

[ Dodano: 2008-01-22, 00:37 ]
Alinko spokojnej nocki

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 sty 2008, 09:12

My po nocy
Spokojna była, tylko raz mała przez sen zaczęła kaszelć, to juz stałam nad łózeczkiem z pełnymi gaciami :ico_olaboga: ale na szczęście minęło i malutka dalej spała. Ja juz nie pamiętam o której zasnęłam, ale sen taki było jak zając, co chwila budziłam się i sparawdzałam czy ma sucho koło buzi czy odddycha. Naprawdę nikomu nie zyczę takich przejść. Mam tylko nadzieję, ze dzisiaj juz jej przejdzie. Dałam troche kaszki ryzowej , bo płakała z głodu. Jedziemy do lekarza. Pewno szczepień nie będzie, ale musze z nią p[ogadać o badaniach, o tym uszku i wogóle...
Dziewczyny dziękuję Wam za wsparcie!! Jak to dobrze, ze Was mam :ico_buziaczki_big:


Madziorka trzymam kciuki za mieszkanko :ico_oczko:

Lucy hehe takj pomyślałam :) niezła para z tych naszych dzieciaków, bo Wanesska bananów nie cierpi - nie mieli by się o co kłócić :-D kazda strona by była zadowolona :ico_oczko:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

22 sty 2008, 10:26

Alinko trzymamy kciuki z Kalinką żeby Wania wyzdrowiała

zaraz wkleje obiecane fotasy na poprawę humorków ;)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 sty 2008, 10:29

Witam
Alinko ciesze sie ze z Wanesska nocke przespała :ico_brawa_01:

Lucy moze do nie ktorych smakow musi sie przyzwyczaic ja juz zrezygnowałam ze słoiczkow wydrukowałam sobie ze strony ktora podala Jasnie Pani przepisy zupki desery itp i gotuje sama moze wiecej czasu to wymaga ale smakuje o niebo lepiej niz te ze sloiczkow :ico_oczko:

Madziorka my tez trzymamy mocno kciuki za mieszkanko :ico_oczko:

BeWu witaj czekam na fotki :)

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

22 sty 2008, 10:41

ładna ze mnie lybka? ;)
Obrazek
na spacerku za domem, ta czarna plama to Kedzior hehehe
Obrazek
wiesz mamo- nie cierpię tych skarpet
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ale Was zawaliłam fotami.... uffff hehehehe mam nadzieję że nikomu nic się nie zablokuje...

[ Dodano: 2008-01-22, 09:54 ]
a macie jeszcze :-D tak długo mnie nie było....
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i padła...
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość