Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

22 sty 2008, 12:19

Agus ja bym nie probowala na razie z MT na twoim miejscu, zwlaszcza, ze kupilas gotowca. dziecko niesiedzace potrzebuje MT na wymiar i nie chodzi tu wcale o dobre podtrzymanie glowki, bo to c zrobi kazdy MT z takim malym dzidziusiem (po prostu kazdy jest za duzy i nie potrzebuje zaglowka, zeby trzymac glowke). Chodzi glownie o to, ze musi byc odpowiednia szerokosc panelu dolem - czyli od jednego kolanka do drugiego (gotowy zawsze bedzie za duzy, bo przewidziany dla ponad polroczniaka). NIE MOZE SIE ZWIJAC! ani tym bardziej prostowac nozek. Musza byc caly czas w pozycji zabki. Z tego co wiem, doswiadczone chustomamy uzywajace MT dla niesiedzacego dziecia co miesiac szyly na miare nowy, a to sporawy wydatek, wiec ja bym ci radzila poczekac z MT do siedzenia Oliego, a poki co masz i tak dwie wiazane to masz w czym nosic :ico_oczko:

Producenci MT zawsze beda wmawiac, ze mozna od urodzenia, bo chca sprzedac. Zreszta mysle, ze jak przymierzysz Oliego do MT to od razu zauwazysz o co mi chodzi. Patrz na nozki, zeby byly tak jak w wiazanej - jesli na twoim MT tak sie uda zrobic (tylko bez zwijania panelu pod kolankami) i dziecko bedzie dobrze otulone i glowka bedzie podtrzymana to ok.

Aguś21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 02 sty 2008, 02:03

22 sty 2008, 12:37

Jasnie Pani:-) no zobaczymy jak sie uda to dobrze a jak nie to poczekam :-D .

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 sty 2008, 13:53

Agus bedzie dobrze w samolocie ....moj sie darl ,jak juz wracalismy,w tym autobusie co podjezdza na lotnisku,bo byl zmeczony i juz nie moglam go uspokoic,tak mi go zal bylo...a ludzie sie gapili,a ja to w nonono mialam he he nic nie dawalo rady ,ale pozniej mu przeszlo ...tak strasznie bylo mi go wtedy zal,ze zalowalam,ze sama lecialam,bo nie moglam sobie rady dac :ico_wstydzioch: ale to tylko ten jeden raz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 sty 2008, 15:15

agus ja lecialam sama, zabralam wozek z gondola i fotelik samochodowy
mialam plan jechac z gondola pod samolot a fotelik oddac z bagazem
ale w ostatni dzien zmienilam plana.
fela poddala mi swietny pomysl
i rzeczywiscie z fotelikiem samochodwym na stelazu wozka jest duuuzo latwiej
przede wszystkim pod samolotem wypielam lelusia z fotelikiem i postawilam na ziemi a sama skladalam wozek
takze bylo spoko
podobnie na schodach, bo nie bylo wszedzie wind, wiec latwiej bylo mi schodzic z lelkiem w foteliku
polecam
a gondola w polsce bardzo mi sie przydala
tam jest chlodniej
i z zalem sie z nia rozstawalam bo lelus jeszcze moglby w niej spowodzeniem jezdzic
ale nie bylo sensu jej targaz z powrotem na chwile
skoro mam spacerowke rozkladana na lezaco.. hihi

a w samolocie byl mega grzeczny
takze nie martw sie , mam nadzieje ze oli tez zniesie lot spokojnie
a jesli bedzie plakal
to nie mysl o innych... bo to dziecko i ma prawo i ppotrzebe czasem zaplakac
on bez powodu nie krzyczy
moze zle sie czuje
bola go uszka .. itd
ja wiem ze to staszne jak dziecko sie drze i nie sposob go uspokoic... sama slyszalam taka akcje... masakra

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 sty 2008, 16:26

a jesli bedzie plakal
to nie mysl o innych... bo to dziecko i ma prawo i ppotrzebe czasem zaplakac
ja wlasnie taka zasade stosuje :-D dziecko ma swoje prawa :ico_oczko: tym bardziej takie malusie

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

22 sty 2008, 16:58

witam
co do maluszkow w samolocie to roznie bywa :ico_oczko: ale nie ma co sie przejmowac i denerwowac bo malenstwo wyczuwa napieta sytuacje i jeszce trudniej go wtedy udobruchac.no wiadomo jak mam jest zdenerwowana to cos jest nie tak w dziecka oczach.wiec wszystko na miekko trzeba brac.
a ludzie jak to ludziska jednych wkurza,inni patrza z zalem i jeszcze inni probuja pomoc.
tak jak pisza dziewczyny agus nie martw sie za wczasu... :ico_oczko:

madzia ciesze sie ze ci moj pomysl podpasowal i bylas zadowolona.ja konrada wsadzilam w spacerowke jak mial 5 mcy,bo w gondole ledwo juz sie miescil :ico_haha_01:

musze konczyc bo moj rozbojnik przyszedl i sie domaga komp :ico_olaboga: mialam troche dzisiaj z nim przebojow.skonczylo sie tak ze walnal szczupaka w blotnista kaluze ....wyobrazcie sobie jak wygladal :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

22 sty 2008, 19:05

Aguś ja myślałam ze mój wózek jest duży, ale jak zobaczyłam inne to stwierdziłąm ze my mamy miniaturkę i sie nie martw wózek mozesz wziąźć a co do fotelika to nie wiem, bo nie miałam :ico_olaboga:
a co krzyczących dzieci to jest z nimi róznie, jedne płaczą a inne nie , mój troche marudził przy lądowaniu ale go zajęłam zabawką i było oki, a mi nie przeszkadzają płaczące dzieci bo jedna babka leciała i cały lot jej dziecko płakało i mimo ze próbowała go nosic itp to nic nie dało, ja jestem zdania, ze dziecko ma prawo popłakać a jak komuś by sie nie podobało ze mój syn płacze to juz miałam mowe przygotowana na tą sposobność :ico_zly:
my dzis z miśkiem w mieście byliśmy chwiklę a potem kolezanka z dziecmi wpadła :ico_brawa_01: teraz szybko obiad robie bo przyjdą chłopaki :ico_oczko:
dobra lece bo kurak mi sie pali
buziale i do potem

Aguś21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 02 sty 2008, 02:03

22 sty 2008, 22:31

Macie racje ze nie powinnam się martwic na zapas tym szczepieniem i podróża, a jakby ktos miał jakies protensje w samolocie to bedę bic i patrzec jak puchnie hi hi :wpale: :-D :-D :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 sty 2008, 22:46

napewno nikt Ci nic nie powie,Oli jak sie zagapilam ciagnal dziewczyne za wlosy i ja zaczepial...nie byla zachwycona,ale nic nie mowila :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

22 sty 2008, 23:03

lucy23 pisze:Oli jak sie zagapilam ciagnal dziewczyne za wlosy i ja zaczepial...nie byla zachwycona,ale nic nie mowila

co to za zmora była???????????????????? :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
mnie jakby maluszek zaczepił to bym szalała ze szczęscia :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość