Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

23 sty 2008, 12:14

kate_k82, ja na początku robiłam miksy, np kaszka kukurydziana mięsko i jabłuszko, albo marchewka z mięskiem. Zawsze jak coś gotuję to leciutko doprawiam majerankiem, solą albo cukrem. Jest to tak nie wielka ilość że ja nawet nie czuję, ale Młodej lepiej podchodzi.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

23 sty 2008, 12:21

Kate....Maya tez szantazuje zeby ją nosic.....ale sposobem jest zabawa...taka wspolna ze mama ,tata i Maya ustawiają domino....i wtedy jest ok.jak wie ze oboje sie nai zajmujemy....
a co do nasladowania zwierzatek przy jedzeniu to jest to pewnien sposob na nauke...mala ma 1 ksiazeczke ze zwierzetami wiejskimi....i pare razy dzienie ja ogladamy....i powtarzamy dzwieki jakie wydaja zwierzeta....tym sposobem Maya nasladuje juz krolika :ico_brawa_01: ...wiec jak przy jedzeniu zaczynamy powtarzac to mala sie skupia i chce powtarzac....na kure ostatnio klapala mordką tak smiesznie :ico_haha_01: ......ale wiem jak czasem bywa...wstaje ,krzyczy symuluje ze zyga itp.a jak jej daje to buzie otwiera tylko trafic jej do buzi w tym szale :ico_olaboga:
teraz spi...znow ma gorączkę...tak mi jej zal...i na bank to nie choroba ani wirus...to są zęby!!!!!wklada wszystko do buzi jak szalona....ale kiedy wyjdą to nikt nie wie...ciekawe jak bedzie w PL :ico_olaboga:
a co do wczorajszego wieczoru to z A. tez mielismy mily wieczorek :ico_wstydzioch: ....to tak sladami Zbory :ico_oczko: a dzis nawet mi sniadanko zrobil ze swiezymi buleczkami :ico_haha_01: .......

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

23 sty 2008, 12:35

GLIZDUNIA, a ile ta gorączka trwa? może to trzydniówka?

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

23 sty 2008, 12:35

No no szalejecie w nocy kobitki :ico_oczko:

Jeśli chodzi o jedzenie to ja mojego małego sadzam w krzesełku - jeśli nie chce jeść to nie wciskam mu nic na siłę :ico_nienie:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

23 sty 2008, 12:47

Ewcik...zaczela sie dzis w nocy....zadnych innych objawow choroby....tak samo bylo w zeszlym tyg. ze 2 razy......tylko ciagle palec w buzi.....kolejne zęby....tego juz jestem pewna i naie podejrzewam choroby zadnej.....juz to wyczailam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

23 sty 2008, 12:55

a to moze rzeczywiście ząbki. Trzydniówka objawia się tylko gorączką a po 3dniach występuje wysypka.

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

23 sty 2008, 13:02

CZeść :ico_haha_01: czy ja się załapałam jeszcze na kawę ?

Ewcik normalnie tak fajnie opisujesz menu Ali, że aż ślinka mi pociekła :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Moja babcia właśnie tak gotuje trochę majeranku... trochę cukru... i wszystkie potrawy ma nie do podrobienia.... jak jem jej rosół to całe dzieciństwo staje mi przed oczami :-)
Chciałaby tak potrafić coś z niczego, albo coś z czegoś ... :ico_haha_01:
żeby mieć wenę... i nie bać się ekserymentowania... ale ja kuchenny cykor jestem - ale mąż na szczęście nie... :ico_sorki:

Kate ja karmię Ulę i tak i tak... a krzesełko się przyda jeszcze przez ładny czas, wiec moze jednak warto... mi jest łatwiej ładować małej do buzi jak na nią patrzę no i kładę jej na blacie różne zabawki, więc ma zajęcie... a krzesełko mam z ikei - tanie i funkcjonalne - polecam :-)

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

23 sty 2008, 13:28

massumi, ja eksperymentuję w kuchni. Wydruczyłam sobie listę co Alicja może już jeść i próbuję łączyć. Póki co mi nie wybrzydza. Przed chwilką zjadła kaszkę kukurydzianą z jabłuszkiem i odrobinką cynamonu

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

23 sty 2008, 13:34

Ewcik, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
No ja na mój wydruczony plan siedzę i patrę i siedzę i patrzę... i jak zacznę..... "gotować" to babcia jak popróbuje to robi taką minę :zly2: a dodałaś to? adodałaś tamto ? No więc ja, że tak, ale może proporcje mam zachwiane :ico_oczko: :-D

Powiem tyle moje obiadki ula je... a babci pochłania :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

23 sty 2008, 13:34

no moja Mili miała trzydniówke...a teraz to ciagle katar albo kaszel, albo to i to naraz :ico_olaboga: i tez sie meczy boroczka :ico_noniewiem: a zebow brak i wszelkich objawow zebowych tez :ico_sorki:

a dzis na obiad zaserwowałam małej zupe rybną, wczoraj ugotowana przez tatusia z marchewka i pietruszka i zjadła cała pełna miche..nigdy nie zje całej pełnej michy- widac ta zupka jej podchodzi, a tak rzadko sie ja robi :ico_noniewiem: :-)

a teraz to musze tak na nia zagladac caly czas, bo co chwile cos na robi..juz nie posiedzi w miejscu od razu na brzuch sie przekreca a potem staje na kolanka i sie kolebie albo do tyłu przesuwa i zas wstaje na kolanka, a jak sie czego chwyci to probuje wstawac :ico_olaboga: i nie raz wykreci orła i :ico_placzek: okropny, ale ledwo co sie uspokoi zas to samo :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość