Awatar użytkownika
abra77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 07 sie 2007, 01:26

Gorzów Wlkp. i okolice

10 sie 2007, 13:34

Witam serdecznie widzę z lubuskiego to chyba jestem sama mam nadzieje ze jeszcze ktoś sie znajdzie pozdrawiam serdecznie

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

20 wrz 2007, 11:10

witam :) ja rowniez jestem z Gorzowa:) ale nas malutko, no nic zostaje nam czekac na wiecej gorzowskich brzuchatek :) jestem w 27 tyg ciazy i zastanawiam sie nad porodem w skwierzynie lub w barlinku, bo gorzow odpada . mialam okazje byc u nas w szpitalu i strasznie sie zrazilam. jak myslisz ktory szpital lepszy???? wiem ze w skweirzynie nie ma oddzialu dla noworodkow i to mnie troszke martwi ... pozdrawiam

Awatar użytkownika
abra77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 07 sie 2007, 01:26

20 wrz 2007, 11:36

Witaj milutko jak ja bym miala wybierac z tych dwóch szpitali to bym wybrala Barlinek tam jest ordynatorem doktor Gedymin jak ja byłm w ciązy ze starszą córką to chodziłam całą ciaze wlasnie do tej pani doktor ona jest wspaniała kobita , a jak rodziłm Wikusie to rodziłm ja w Poznaniu ( sytuacja nas zmusiła ).
Moze jest nas tu wiecej z Gorzowa tylko dziwczynki sie poprostu nie odzywaja .
Pozdrawiamy cie milutko i serdecznie oraz przesyłamy całuski . monika i wikusia

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 sty 2008, 14:12

Jeszcze ja jestem z Gorzowa :) lepiej późno niź wcale więc się melduje razem z córcią :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość