Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 sty 2008, 13:19

dzien dobry dziewczyny !!!!
a co tu tak pusto????????????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Madziorka mój tez kocha sie kąpać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a juz obiad mam gotowy i czekam na koleżanke i idziemy na spacerek, i chociaż wieje ale jest słonko wiec musze wykorzystać bo ciągle pada deszcz i bidulek siedzi cały czas w domku :ico_olaboga:
pozdrawiam kochane i do potem

Aguś21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 02 sty 2008, 02:03

24 sty 2008, 17:04

Czesc ja dzisiaj tylko na sekundke.

Mamy z Olim bardzo zły dzien byliśmy na szczepieniu. Był taki dzileny jak dostal zastrzyki w obie nóżki to tylko troche zaplakal i teraz razczej spokojny nie spi tylko chce zebym przy nim caly czas siedziala i sobie gaworzy.

Lekarz mnie zmartwił bo powiedział ze Oli ma szmery w serduszku :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i trzeba zrobic badania za 3 tyg. A wogole zdziwiło mnie ze nie chcieli go badac przed szczepieniem a ja im mowie ze sie nie zgadzam bo maly kicha i nie wiem czy nie ma kataru i czy szczepienie jest bezpieczne jakby był przeziebiony. Wiec po wielkich kłótniach zawołali ogolnego :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: . ok to spadam gadac z moim Olivierkiem :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 sty 2008, 20:45

Aguś tu nie badają dziecka przed szczepieniem, ja miałam to samo mimo ze mały byl przeziębiony to podali mu szczepionke :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
a co do szmerów to nie wiem co Ci napisać :ico_pocieszyciel: bo jest mi bardzo przykro, ale zanim cos wyniknie to czekaj na badania i jak pojedziesz do Polski to idź tam do lekarza bo te konowały tu to nic nie wiedzą i w d.... wszystko mają :ico_puknij:

Aguś21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 02 sty 2008, 02:03

24 sty 2008, 21:55

Wiem Martusia ze tutaj to poprostu pożal sie Boże z ta opieka medyczną. Moj Oli tez ma katar i mu dali szczepionke. Biedactwo tak na mnie patrzył przez caly wieczor i tlumaczył mi jak go boli takie minki robił i tak pomrukiwal jakby rzeczywiscie mi opowiadal jaki to on biedny dzisiaj. A co do serduszka to mam juz umowiona wizyte na echo serca w Warszawie i we Wroclawiu żeby miec podwojna opinie lekarzy. Strasznie sie boje ale musze byc silna zeby Oli nie czół że ja sie denerwuje bo bedzie też niespokojny.

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

24 sty 2008, 23:22

Witam dziewczyny :ico_haha_01:
Nie zagladam za czesto bo niestety czasu brak :ico_noniewiem:
Aguś21, glowa do gory skoro tu stwierdzili szmery to juz jest ok a pozatym takie szmery u niemowlat przechodza :ico_haha_02:
madziorka hihi pisze:dziewczyny czy wasze maluchy tez tak kochaja szalec w kapieli?

moj szlal do czasu :ico_noniewiem: pozniej sie zrazil (przezemnie wystraszyl sie mycia glowy :ico_puknij: ) a teraz szaleje jak ja sie z nim kapie a we wanience juz nie da rady kapac bo wstaje :ico_olaboga: i nie ma kapieli tylko wyrzucanie zabawek :ico_oczko:
A co do rajtuzek to i ja sie wtrace :ico_oczko: mi tesciowa nawiozla takich superowych z GATTY a tu jak bylam u lekarza to sie smialam bo tak dziwnie patrzyl ze ma :-D no i ogolnie jak chcialam tu kupic takie ciemne kolorki to nie znalazlam nic poza bialymi i typowymi dla dziewczynek :ico_szoking:
lucy23, karmisz jeszcze piersia??
A jeszcze wam sie pozale ze moj misiek od 2 tygodni nie chce mleka modyfikowanego :ico_placzek: i juz (nie jestem pewna czy dobrze)daje mu krowie z tym ze nie chce z butli tylko ze szklanki (nawet z kubka nie) i widac ze mu smakuje od 3 dni pije szkanke dziennie, jak myslicie dobrze czy zle :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-01-24, 22:29 ]
A jeszcze was fotkami pozameczam :ico_oczko:

Madziorka specjalnie dla ciebie Nati jako dziewczynka :-D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tu mali maniacy :-D
Obrazek
Obrazek
Tu podkradl czekolade Ali i zajadal kiedy nikt nie patrzyl :ico_oczko:
Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

25 sty 2008, 00:55

Emilka_M pisze:lucy23, karmisz jeszcze piersia??
karmie :-D

agus napewno bedzie dobrze :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 sty 2008, 02:40

no dziewczyny u nas z przeziębieniem jest jak z bumerangiem, nie wiem czy ja go źle ubieram, czy jasna cholera wie :ico_zly: :ico_placzek: tak sie cieszyłam ze mu przeszło po tych inhalacjach, a dzis znowu katar, kaszel, nie moze spać :ico_placzek:
myślicie, ze podać mu jednak ten antybiotyk?????? bo nie wiem co mam zrobić :ico_olaboga:
Agus ja juz przeszłam z lekarzami i jak juz mnie widzieli w przychodni to wszyscy uciekali bo wiedzieli ze zjebe dostaną :ico_zly: i rzeczywiście teraz mi sie przypomniało ze mojej kolezance tez powiedzieli, ze u jej dziecka są jakies szmery a potem sie okazało ze to nic takiego, wiec trzymam kciuki ze bedzie dobrze :ico_pocieszyciel:
Jasnie przeprasza, ale położyłam sie z małym i do teraz nie śpimy bo mały chce smoczka, ale nie moze oddychac nosem i jest płacz wiec siedze cały czas z nim :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-01-25, 13:20 ]
jeszcze nikt sie nie pojawił od dzisiaj ??????????? :ico_szoking:
wczoraj byłam u Zubelka na kawie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

25 sty 2008, 15:03

martuchafrost, czesc dziewczyny :ico_haha_02:
martuchafrost, co tam u Zubelka??
Jak Franio?? mam nadzieje ze lepiej.....
Kurde ale jestem wsciekla piec mi sie zepsul i facet byl kiedy mnie nie bylo :ico_zly: (bo powiedzieal ze bedzie miedzy 9 a 2 :ico_zly: ) no zostawilam mu kartke na drzwiach ze wroce o 12 no i nr tel to ten zadzwonil i powiedzial ze jeszcze sie odezwie bez sensu i znow nie wiem kiedy przyjdzie a ja po Ale do szkoly o 2 :ico_zly:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 sty 2008, 16:11

Emilka u Zubelków wszystko oki moze juz niedługo bedą mieli kompa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no własnie co do Franka to znowu zaczął smarkać i juz mam dosyć :ico_olaboga: niech juz ta wiosna przyjdzie bo na łeb dostanę :ico_olaboga: a ja dostałam pismo na szczegółowe badania bo facetka juz mi oststnio mówiła ze podejrzewa u mnie astmę :ico_szoking: a skąd to sie wzięło ?????????????????????
Emilka co do pieca to bym sie wkur@@@@@@ bo u mnie tez tak obiecali, potem mi wmawiali ze byli 3 razy a mnie nie było, ale jakoś nie wierze bo moja sąsiaka widzi i słyszy wszystko i jej sie pytałam to mówiła ze nikogo nie było ( jak mi sie płot zepsuł ) a w koncu sąsiadka sie wkurzyła i sama do nich zadzwoniła i po 3 miesiącach próśb wczoraj naprawili, a co do pieca tez miałam przeboje bo mi sie psuł i obiecali wymienic na nowy, ale co ja sie musiałam nawkurzac :ico_zly: wtedy byłam jeszcze w ciąży wiec w koncu im powiedziałam ze mam zapalenie oskrzeli ( miałam) i juz mam dosyc i rezygnuje z nich , to w ciągu godziny przyjechali z nowym piecem :ico_puknij: a ile sie człowiek nadenerwuje to sama cos na ten temat wiem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

25 sty 2008, 20:14

martuchafrost, facet pd pieca faktycznie byl :ico_oczko: bo skad by wziol moj nr tel? (z kartka na drzwiach zostawilam :ico_haha_01: )
No ale pozniej przyjechal i naprawil takze jest ok :ico_haha_01:
A dzwonilam do ciebie bo chcialam sobie pogadac :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości