Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

26 sty 2008, 22:43

Witam ponownie moj Grzes dzis w nocy tez byl jakis niespokojny przebudzal sie kilka razy w tym 2 z placzem :ico_szoking: on wlasciwie nie placze .W dzien tez nie moglsobie miejsca znalezc ale to ponoc wina halnego jak wieje to wszyscy narzekaja na zle samopoczucie.Teraz co prawda usnal ale spi jak na szpilkach .Ostatnio czesto po pierwszym uśpieniu budzi sie po pol godzinie i dopiero za drugim dazem usypia na dluzej tak do 3 czasem do 6 . :-) Ale dzis nie licze na dlugi sen bokaszeli katarekprzeszkadzaja mu spokojnie oddychać . :ico_placzek:

Ulka filmik super nawet bez foni ( Grzes robił dabing) :ico_oczko:
A to ze oglada sie go odwroconego to nawet dobry pomysl wyobrazilam sobie :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: jak wszystkie dziewczyny pochylaja glowe .
Zycze dobrej nocki i udanej niedzieli.U mnie w domu wszyscy czekaja na pojawienie sie nowego czlonka rodziny ale siostrzeńcowi sie nie spieszy.Wiec puki co to Grzes gra pierwsze skrzypce. :-D

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

26 sty 2008, 23:56

to dobrej nocki dla Grzesia żeby tej nocy spał dobrze!!!!!!!!!!!!!!!! DOBRANOC GRZESIU!!!!


Violu cieszę sie że jest jeszcze jekaś karmicielka taka zawzięta jak ja bo myślałam że tylko mi tak odbija z tym karmieniem ale Bronus to aż piszczy z radości jak wyjmuję cycusia i jak go tu odstawić

a ja widzę ze ten wiatr to działa na Bronka usypiajaco bo dziś to cały dzień przespał a teraz to już śpi na dobre!!!!


A DZIŚ POJAWIŁ SIĘ TRZECI ZĄBEK- GÓRNA1

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 sty 2008, 00:41

serafinka pisze:Violu cieszę sie że jest jeszcze jekaś karmicielka taka zawzięta jak ja bo myślałam że tylko mi tak odbija z tym karmieniem ale Bronus to aż piszczy z radości jak wyjmuję cycusia i jak go tu odstawić

serafinko MIlenka to taka malutka cwaniara...sama sobie pakuje cycusia do bużki Obrazek fajnie to wygląda..hahaha Obrazek

u nas też wieje straaaaaaaaaaaaaaaaaaasznie
moniw pisze:A to ze oglada sie go odwroconego to nawet dobry pomysl wyobrazilam sobie jak wszystkie dziewczyny pochylaja glowe .


no fajnie....usmiałam się.... Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2008-01-26, 23:44 ]
serafinka pisze:A DZIŚ POJAWIŁ SIĘ TRZECI ZĄBEK- GÓRNA1

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

u nas narazie ząbków brak!

[ Dodano: 2008-01-26, 23:48 ]
lecę do łóżeczka... Obrazek pa

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

27 sty 2008, 12:31

Hej a ja dzis pierwsza
Na poczatku gratulacje dla Bronusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bedzie mial czym mamusie podgryzac :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Violu fajnie ze poprawilosie u Milenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A u nas nic ciekawego lobuzica wlasnie zalicza drzemke a obudzila nas juz o 8 :ico_noniewiem: Ale nie narzekam bo i tak sie wyspalam :-D Moj dzis pichci w kuchni wiec sobie odpoczywam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 sty 2008, 12:34

Witajcie...
ja też mam dziś luzy...tatuś w kuchni urzęduje..

ja tylko ciasto zrobiłam i już się piecze - obowiązkowo! :-D

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

27 sty 2008, 12:34

h4eloł babeczki

Zosia tez miala ciezki wieczor i to na 100% przez ten cholerny wiatr

dziewczyny załozyłam nowy watek dot. oferty wakacyjnej wiec zapraszam
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 960#415960

[ Dodano: 2008-01-27, 11:36 ]
ja tez wlasnie pieke babeczke :ico_brawa_01: zaraz wypijemy kawke a na obiadek idziemy do znajomych :ico_brawa_01: za to Zosi podgrzewam juz kroliczka z ziemniorkami :-D
ojej lece do dziecka bo wlasnie sobie warge przegryzła :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

27 sty 2008, 12:42

Hej dziewczyny Obrazek

U nas imprezka się udała Obrazek
A dziś sprzątałam Obrazek

A mała zasnęła razem z nami tzn w swoim łóżeczku ale o tej godzinie co my czyli po północy :ico_szoking: szalona ta moja laseczka :ico_oczko:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

27 sty 2008, 13:47

Nam też imprezka się udała :ico_brawa_01:

Maluszek dzisiaj po raz drugi spał w swoim łóżeczku, no i powiem Wam, że...ślicznie spał! Obudził się tylko dwa razy, ale to przez tatę, bo głośno gadał :ico_noniewiem:

Od wczoraj usypiam małego nie na rękach, ale w łóżeczku. Kładę go, trzymam za rączkę, daje butlę z mlekiem i puszczam muzyczkę
(bardzo Wam polecam uspokajacz który kupiliśmy. On ma różnych 6 melodyjek, jest kolorowy i w nonono projektor z 9 różnymi wzorkami, po trzy na każdej palecie (są trzy palety oczywiście). Oto link do uspokajacza: http://allegro.pl/item301245502_fisher_ ... ajacz.html )

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 sty 2008, 14:35

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

27 sty 2008, 15:36

Madziu to brawa dla Kubusia to to usypianie Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Violu Milenka super wygląda w dzinsach Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
No i piękne zdjęcie w podpisie, widzę że wszystkie Wasze dzieciaczki mają ciemne oczka.
A w którym miesiącu im się zmieniły na ciemne??? Bo ja tak po cichutku liczę, że Eliza będzie miała ciemne oczka po mnie. a wyczytałam gdzieś że między 3 a 6 miesiącem się zmieniają, a Milenka jeszcze niebieściutkie ma więc może jeszcze jest nadzieja :ico_oczko: Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość