Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

27 sty 2008, 21:06

karolas, kobieto, jejku, jak tak czytam przez co Ty musisz przechodzić to normalnie płakac mi się chce... :ico_pocieszyciel: :588:
U nas tylko katar a i tak ciężko, jak bartolinek płakał w nocy bo nie mógł oddychać to z bezsilnosci myślałąm ze oszaleję! A u Was takie historie!
Miałam do Ciebie pisac już od kilku dni, ale ciagle jakieś zmartwienia i złe wieści... Pomijam w mojej rodzinei co się dzieje ale w czwartek zmarł tata mojej przykaciółki i to w Egipcie. Coś strasznego... :ico_placzek: Nie mogę się otrząsnąć bo zawsze z nim byłam blisko!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

27 sty 2008, 22:59

karolas Oj biedulko.. ZDROWIEJCIE SZYBKO... Wy to naprawdę macie mega pecha na te chorobska... Naprawdę współczuje kochana, 3maj się dzielnie, cąłuski dla maluszków, męża!

katelajdka Wy też się kurujcie i współczuje tych przykrości!

Witaminki Czy podajecie maluszkom jakieś witaminki profilaktycznie? Ja podawałam rano wapno w syropku (1 x mała łyżeczka), wit, C cebion (10 kropelek) a na wieczór znów wapno, wit. C (5 kropelek) i witaminkę D3 (jedna kropla) ale teraz skończyło mi się wapno i kupiłam C CEBION MULTI i podaje na noc 5 kropelek i już nic więcej nie musze podawać bo w skołdzie ma i wit. D3, A, B1, E i wiele innych więc super mieszanka!

spacerówka No mam juz swoją sapcerówkę :ico_brawa_01: bardzo fajne, Wojtuś lubi w niej jeździć, fajnie się prowadzi, jest ok, na razie nie narzekam!

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

27 sty 2008, 23:34

Hej, hej dziewczyny! Też mam synusia z lutego tak więc dołączam do was. Oczywiście za sprawą Karoli, która podała mi namiary na to forum- wielkie dzięki i buźka!!! U mnie Borysek też antybiotyk od dzisiaj dostaje i zobaczymy jak to będzie czy wyzdrowieje czy nie. Bo jakoś 39 mu wyjechało na czole 2 raz w tym tygodniu. Pozdrawiam wszystkie mamuśki i lutowe dzieciaczki:) I wszytskiego najlepszego dla naszsych milusińskich jubilatów :) :ico_tort: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

27 sty 2008, 23:34

KATELAJDKA tak mi przykro ojejku i ty tez masz zmartwienia och :((( trzymaj sie dzielnie kochana.
MALGOSIA a ty kobieto jak sie czujesz? ruchy juz mocniejsze pewnie co? Powiem ci kochana ze ja jak przeczytałąm o wypłacie twojego meza omal z krzesła nie spadłam :( jak wy dajecie rade???? my mieszkamy w samym centrum pozniania i mamy samych rachunkow 1100zł wieć niewyobrazam sobie bez kitu :((( i moje 500zł wychowawczego i tak nam jest coraz ciezej ale was to podziwiam naprawdę
OKI DZIEWCZYNY no to wklejam najnowsze fotki moich łobuziaczków :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
No to narazie tyle kochane z foteczek :).
Nic ide kimkac i jutro zaczne czytac to co pisałyscie zeby sie wkręcic na nowo buziaczki

[ Dodano: 2008-01-27, 22:39 ]
O CZEść PATI-TZN.ELLEPATI :)[ jak miło ze cie tu wciagnęłam hi hi hi witaj jak Ci Borysek pozwoli to juz bede widziec gdzie cie moge znalezc hahahaha buzka
LUTOWKI a ellepati to własnie moja dobra kumpela z liceum no i prosze nawet dzieci mamy w tym samym wieku Borysek tydzień pozniej od amelci przytitał swiat a nawet nie wiedziałysmy ze mamy szkraby w tym samym wieku :).
Mam nadzieje,ze przyjmiecie Pati na luziku jest spoko lacha,papasiu ;)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

27 sty 2008, 23:42

Karolas :ico_placzek: tak mi przykro, dlaczego wam to sie zdarza ciagle. Ty jestes bardzo silna kobietka, trzymaj sie. No a mi pozostaje zyczyc tylko duzo-duzo zdrówka. :ico_buziaczki_big:

Katelajdka przykre to jest, tragedia :ico_olaboga: :ico_pocieszyciel:
Niech Bartolinek szybciutko zdrowieje

Malgosiu a jak tam brzusio :ico_oczko: No i juz wszystko pozaliczalas?

Pozdrowienia od MamaJulci , wczoraj zaliczyla na 5 trudny przedmiot, byla najlepsza w grupie. :ico_brawa_01: No i dzis koncówka, no i chyba sie sama odezwie i opisze wszystko jak jej poszlo.

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

27 sty 2008, 23:48

Dzięki Karola za przywitanie czekam do 23 żeby atybiotyk Borysowi dać i idę spać. tak więc kolorowych snów wszystkim!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

27 sty 2008, 23:50

ellepati, Witaj :ico_haha_02: fajnie ze do nas dolączylas :ico_brawa_01:
Duzo zdrowka dla Boruska (ladne imie :-) )

Malgosiu sliczne zdjecie w podpisie ustawilas :ico_brawa_01:

karolas, fajne fotki :-D :ico_brawa_01: Jaki pirat , super. A Amelka sliczna, jaką fryzurke ma :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

27 sty 2008, 23:57

ellepati Witaj witaj .. Nasza Karolas to werbuje same fajne laseczki widze! Fajne, że jesteś... napisz kochana tylko kiedy dokładnie Twój smyk się urodził, żeby Qunick dodała do na początek !

karolas Kochana, my musimy dac sobie rade, co innego zrobimy, mały coraz bardziej rośnie, wyrasta ze wszytskiego trzeba kupić to i owo wiesz jak jest, Ja jestem na bezrobociu nie dostaje ani grosza, opłaty sama wiesz jakie są no i ostatnio podawali, że energia elektryczna pójdzie mocno do góry -a my mamy na prąd wszytsko :ico_noniewiem: - to będzie jeszcze gorzej. Lekko nie jest, czasami mam ochotę sobię kupić coś dobrego- ostatnio patrze w sklepie mięsnym a tam taka smakowita kiełbaska podsuszana już mam ja kupić a tu patrze ile kosztuje i obeszłam się smakiem bo niestey ale nas nie stać na kupno powyżej 20 zł, oraniczamy się max do 20 zł na szynki i kiełbasy- na przekąszenie a tu lipa bo licze każdą złotówkę na co wydaje. Żal mi T. bo pracuje od rana do nocy, chce żebyśmy szytsko mieli, sam sobie odmawia dosłownie wsztskiego, ja też nie kupuje sobie ani ciuchów, ani kosmetyków- tylko to co potrzeba a i tak starcza nam zaledwie na minimum ... Ale mamy siebie i staramy się nie użalać nad losem bo inni mają jeszcze gorzej bo wcale grosza nie mają ... My głodu nie mamy, dzieci i my zdrowe i chwała Bogu, dach nad głową mamy ...a że żyjemy jak żyjemy bez rarytasów na stole ...Dajemy rade, buziaki!

Dzidziuś 11 lutego idę do ginekologa więc ustalony bede miała w końcu termin porodu! USG mi zrobi, zbada czy wszytsko ok. Dzidzia bardzo kopie, mi zaczyna kręgosłup nawalać i od brzuszka który już ma prawie 100 cm :ico_szoking: i od noiszenia Wojtusia bo ciągle mam go na rękach, co zorbić. Jestem szczęsliwa, bo jak na razie czuję się dobrze, choć jak zjem na noc mandarynkę to mam zgage okropną. Ogólnie jestem w dobrej kondycji i znajduję czas na ćwiczenia rozciągające mięśnie krocza pomiędzy jednym :ico_duzepranko: a :ico_pranko: no i :ico_prasowanko: w między czasie jem śniadanko, gotuję obiad i sprzątam ... Życie jest piekne!

Śliczne zdjątka !!!!

Lece spać bo zjem cały majonez kielecki ...Mam te same smaki co przy Wojtusiu: majonezik kielecki, wszytsko przyprawione na osyro i slono ..chyba synek będzie... A zresztą sama nie wiem, nie mam przeczucia a pytac gina jakoś nie mam odwagi ... :-D

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

27 sty 2008, 23:58

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, jesteście kochane!!
ellepati, witaj wśród nas!!! Ale masz super chłopców! Gratulacje!! Pisz często i dziel sie doswiadczeniem!
karolas, śliczne foteczki!! Oby Twoje dzieciaczki zawsze były uśmiechniete i zdrowe!!
Jeśli chodzi o wypłaty to powiem Ci że nie możemy porównywać zarobków z różnych miast bo jednak są mniejsze miasta i większe i ceny też się różnią. Ja też mieszkam w mieście raczej z tych mniejszych( do 100 tys. mieszk) i mój mąż też nie zarabia kokosów, choć jednak więcej niz T. od Małgosi, Łukasz mimo że jest po studiach i pracuje w biurze to pracuje w państwowej spółce więc zarobić dobzre nie dają, ale wystarcza nas i nie jest źle. A wszystkich opłat mamy ok.700zł, a ja nie mam wychowawczego.
Małgorzatka, śliczne zdjęcie, pięknie wyglądasz, ciąża nie odbiera Ci urody! A Twój mężczyzna to nie powem jaki przystojniak!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

28 sty 2008, 00:00

lulu81 O dziękuje..moaj teściowa wczoraj powiedziała, że na tym zdjeciu wyszłam na księżniczka... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: hmhm ..czy ja wiem ... :-D hihih

Filipcio tez taki szumny kawaler ... Ślicznego masz tego synka, i te oczy ...ochchch!

Katelajdka Oj dziękuje, ale mnie komplementujecie kochane..dobrze, że Was mam bo mój mąż stwierdził hihih, że brakuje mu zgrabnej -oczywiście mojej- pupci ... :-D :-D Erotoman jeden :-D No ale co by tu nie mówic...pupcia pupcią a sadełko sadełkiem chociaż nie przytyłam najprawdopodobniej ani kilo więc waże 51 kg.

Twój Bartuś powiem ci kobieto, że taki przystojnacha, że jak się wezmą z Filipkiem kiedyś na dyskotekę to od synowych się nie opędzicie.... mówię wam...Za wczasu se kase szporujcie babeczki na weselisko!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość