Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

28 sty 2008, 15:39

hej kochane
Madziu chociaż rzadko teraz zaglądam to myślami jestem z Tobą kochana :-) trzymam kciuki żebyś nie musiała tyle czekac co ja :ico_sorki:

A ja mam doła,mały ma katarek i martwię sie,że coś mu jest.Przez tem dłuższy pobyt w szpitalu strasznie sie o niego martwie,z soboty na niedziele nie zmrużyłąm oczu bo mały całyą noc płakał i nie mogłam go uspokoić.

Dziewczyny jak to u was z karmieniem?Mi mały coś kiepsko ciągnie z cyca chociaz pokarmu mam duzo,nawet musze ściągac i zastanawiam sie czy jak karmie piersią to czy moge dac małemu herbatkę koperkową ?:ico_noniewiem: Już sama nie wiem i ąłpię straszne doły,że nie potrafię sie opiekować synkiem :ico_placzek:


pozdrawiam

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

28 sty 2008, 16:54

Hejka!
madziarka81 pisze:Lekarz wymasował mi szyjkę, bolało jak cholera, mam nadzieje ze pomoze. Ledwo doczołgałam się do domu.
Madzia, ale jesteś twardzielka :ico_brawa_01:
monia26 pisze: Już sama nie wiem i ąłpię straszne doły,że nie potrafię sie opiekować synkiem
Monia wyluzuj, ja mam to samo.Na przemian euforia z dołami, pomieszana ze strachem i troską. Ja już po tygodniu zamówiłam pediatrę do domu, żeby zobaczył czy wszystko ok. Wszystkie się boimy. To normalne. Pocieszam się, że z każdym dniem będzie łatwiej. :-)
monia26 pisze:Dziewczyny jak to u was z karmieniem?
U mnie niby ok, ale jeszcze zdarzają mi się wpadki :ico_wstydzioch:
monia26 pisze:moge dac małemu herbatkę koperkową
możesz, pytałam się pediatry.
Trzymajcie się ciepło.papa!

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

28 sty 2008, 17:24

Hey hey.
Madzia no no może dzis w nocy???
Fajnie by było. byłybyśmy w komplecie!!!(-;

ja jutro z malutkim do lekarza jedę bo ma okropn a wysypke i nie bardzo wiem z czego bo ja nie jem nic co mogłoby tak działac. od proszku tez nie bo pieluchy piore w tym samym proszku (lovella) a na pupie nic nie ma. zobaczymy jutro.!!!


Madziu powodzenia jakby to miało być dziś!!!

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

28 sty 2008, 18:46

madziarko81 trzymam kciukaski za Ciebie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

28 sty 2008, 18:48

Dzięki dziewczynki.
Kochane jesteście :ico_buziaczki_big: Ja tez mam nadzieje ze coś sie ruszy, moze dzisiaj w nocy?
Jak na razie jest cisza. Pospałam teraz z Patrykiem trzy godziny więc jakby co jestem wypoczęta i mam duuuzo siły :ico_oczko:
A tak poważnie to nawet nie sądziłam ze będę miała takiego stracha przed porodem :-D Dopiero te nocne skurcze uswiadomiły mi ze jednak troche się boję :-D

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

28 sty 2008, 19:57

Czescd Julka no troche jest zazdrosna ale tylko wtedy jak ktos cos malej przynosi do ubrania a jej np tylko czekoladke no i jak wszyscy sie skupiaja na amelce.A tak czyta jej pomaga az za mocno.Co do karmienia to ja nie mam problemow,dzisiaj bylysmy na pierwszym spacerku.Boje sie troche bo ja juz nie krwawilam i wczoraj znow zaczelam a dzisiaj nic polozna ogladala brzuch i powiedziala ze mam jeszcze duza macice no i troche ja to niepokoi .

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

28 sty 2008, 20:53

mary pisze:powiedzcie mi Dziewczyny, jakie herbatki dajecie maleństwą na bolący brzuszek?

Mary, Plantex także podawałam, ale ostatnio po karmieniu jak widzę, że Norbert płacze i wierzga nóżkami to podaję mu wodę koperkową "GRIPE WATER" - pomaga niemalże od razu. Na internecie patrzyłam i w Polsce też jest dostępna (kosztuje ok 15zł).

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

28 sty 2008, 21:56

widze ze u Was kolki!
ja narazie nie mam kłopotu!
tyle że ja jem same paskudztwa, bez przypraw, niesmażone itp.itd.

herbatke z kopru to nawet nie musicie dawac dzieciom jak karmicie piersia tylko same pijcie regularnie - też pomaga!!!

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

28 sty 2008, 22:50

Madziarka ja też trzymam kciukasy za Ciebie :-) Niech się córcia wreszcie zdecyduje wyjśc bo ciotki z tt nerwicy dostaną od tego czekania :ico_oczko:

Ja mojej malej też daję Plantex i kupilam jeszcze taką herbatkę HIPP uspokajającą. Staram się tylko nie daac jej więcej jak 100 ml dziennie .Tak naprawdę to wszystkie herbatki są od 1 miesiąca ale można podawac troszkę wcześniej.

Monia nie denerwuj sie Kochana. Jesteśmy dopiero na początku drogi i musimy nauczyc się naszych maleństw. Jeszcze pewnie niejedna nieprzespana noc przed nami. Może coś zjadłas i dlatego Igorek płakał :ico_noniewiem:

Żona z tymi skurczami to jest bardzo różnie. Ja dostalam od razu co 6 minut, potem co 5, a potem błyskawicznie poleciało. Będzie dobrze :ico_haha_02:

Pozdrawiam wszystkie mamusie, :ico_ciezarowka: , i życzę duuużo cierpliwości. Buziaczki

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

28 sty 2008, 23:05

kaska28, dzięki, no mam nadzieje ze niedługo napisze Ci smska i bede mogła z Wami wszystkimi pogadac o kolakch i karmieniu piersią :-)
Chociaz fajnie by było zeby tych kolek nie było. Patryk nie miał więc nie wiem co to znaczy ale mojej koleżanki córeczka męczyła się strasznie i bardzo współczułam i jej i mamusi.
Monia Kasia ma rację, nie załamuj sie i nie wmawiaj sobie ze nie potrafisz byc dobrą mamą i dobrze opiekowac się synkiem bo pojadę do Ciebie i :wpale: :ico_oczko:
Początki zazwyczaj bywają trudne. Nie smuć się :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2008-01-29, 12:05 ]
Hejka.

zisiaj od rana odchodzi mi czop więc moze niedługo coś się zacznie???
Jutro Maciek ma urodziny i imieniny więc miałby fajniusi prezent :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość