Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

28 sty 2008, 15:16

mamaJulci, o rany, co sie stało? nie wytrzymam do wieczora! Oby nic złego!

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

28 sty 2008, 16:16

kataledajkaco do usg to zalezy na ile mu ten katarek przeszkadza,bo np moj jak sie denerwuje to mu bardziej z noska leci bo on nie lubi w ogole tego usg a nie wiem jak bartus jak nic mu to nie przeszkadza to ja bym pojechala.
mamajulci :ico_brawa_01: za egzamin i czekam z niecierpliwoscią na wiesci :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

28 sty 2008, 16:55

mamaJulci gratuluje egzaminu i mam nadzieje ze nic powaznego sie nie stalo

katelajdka przy samym katarze mozna wychodzic na dwor a nawet jest wskazane bo jest wilgotniejsze powietrze i sie nos udraznia, lepiej sie oddycha, ja z Tymkiem wychodzilam i nic mu nie bylo a nawet mu to pomoglo bo katar sie nie ciagnal jak kiedys 3 tygodnie. no i zycze zdrowka dla Bartusi

Malgorzatko oj sluzy Ci ta ciaza bardzo ladnie wygladasz:)

karolas gratulacje dla meza. i zycze wam zeby te straszne chorobska sie wam w koncu skonczyly.

olala
wielkie :ico_brawa_01: dla Asi

Magdzinka jak udala sie pierwsza imprezka Joasi

myszka_f i asiam_26 sto lat dla waszych szkrabow :ico_tort:

dziekuje w imieniu Tymka za wszystkie zyczenia dla niego

Ellepati witaj na naszym forum. napisz cos o Borysku i wklej jakas fotke

spacerowka
nam chodzi o typowa parasolke bo spacerowke w tym wozku mamy dobra, a chodzi nam o maly wozej jak jedziemy do jakiegos centrum na zakupy czy w gosci zeby tego nie taszczyc wiec jesli mozecie jakas polecic to bede wdzieczna

hmm... to chyba wszystko na razie. milego popoludnia

[ Dodano: 2008-01-28, 16:15 ]
http://www.allegro.pl/item301403727_chi ... cover.html

a co myslicie o tym wozku

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

28 sty 2008, 17:59

Borys urodził się 08.02 o godzi. 19.05 ważył 3900 i mierzył 58 cm. Teraz mój mały szkrab raczkuje i z dnia na dzień staje się odważniejszy jeśli chodzi o stawianie kroczków, tak już 10 to zrobił kilka razy ale ogólnie to cykorzy- jego brat zaczął chodzić jak miał 10 miesięcy.

kellyFotki narazie na suwaczku, mam plan odpalenia albumu gdzies w necie ale narazie z tym raczkuję :-) :ico_noniewiem:

katelajdka tak jak napisała kelly można z katarem wychodzic bo nawet lepiej się maluchowi oddycha, tylko zależy gdzie z nim jedziesz bo jak do przychodni to tam teraz sporo wirusów i trzeba uważać.

mamaJulci Gratuluję maksiorka punkcików i oby tak dalej:) Mój mężuś też zdał egazmin wczoraj z jakiś tam hurtowni danych , tak więc cieszę się za Ciebie i mojego męża:) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509:

No i czekam co się stało, że Policja? Mojej koleżance ostanio wózek z klatki zakosili :(

wszystkie forumowiczki Jeszcze raz dziękuję za milutkie przyjęcie , będę się starała pisać jak najczęściej :ico_haha_02:

Aaaa dzisiaj odbierałam Cezarka z przedszkola, musiałam poczekać bo jadł podwieczorek i jestem bardzo szczęśliwa, że się tam odnalazł , nie ma z nim kłopotu , lubi chodzić tak więc mi jakoś lżej i wyrzytów takich nie mam. Na gazetce wisiała krowa zrobiona przez mojego synusia i wszystkie dzieci dorysowały trawkę a Cezarek jeszcze piękne autka (miały kółka i karoserię), jak to zobaczyłam to tak się roczuliłam, że szkoda gadać.Jutro wezmę aparat i zrobię fotę.Padniecie jak zobaczycie jak auta moje dziecko rysuje :-D
Do tego mój mąż gapa wczoraj złapał panę, zawiózł do wulkanizacji i się okazało, że opona do wymiany :( To już drugi raz w tym miesiącu zrobił tak numer :( Na pieniądze czekamy a tu dodatkowe wydatki, do tego Borys chory i też pieniądze na leki trzeba mieć.
I jeszcze jedno moje dzieci zgodnie zasnęły o jednej porze, tak więc jestem w lekkim szoku :ico_szoking:
Idę na partyjkę scrabbli :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

28 sty 2008, 18:10

hej kochane :ico_brawa_01:

kurcze tak czytam i czytam i tak sie cieszę że jestem :-)

na początku najserdeczniejsze życzenia dla solenizantów :ico_tort:

co u nas?

Agatka zaczęła chodzić, zrobiła to w Dniu Babci, więc babcia miała wspaniały prezent, chciałabym wkleić film ale nie potrafię...
Poza tym jest bardzo madra i wspaniale się razem rozumiemy, Agatka dużo mówi i jest taka wesoła zabawana, śpi już raz dziennie od 14-15 i potem od 20 do 9 rano z dwoma pobódkami na mleko... jakoś sobie dajemy same radę, jesteśmy zdrowe póki co, to znaczy ja w ubiegłym tygodniu miałam silną anginę, ale Agatka ok, mężuś mój przyjedzie na roczek, wczoraj właśnie się dowiedziałam :-D jestem z tego powodu bardzi szczęśliwa, tak za nim tęsknie!
Wklejam kilka fotek, a co nowego u mnie i Agatk imożecie przeczytać na:

www.Agatka2007.bobasy.pl

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-01-28, 17:13 ]
Obrazek

zajrzę wieczorkiem jak Agatka zaśnie, buziaczki

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

28 sty 2008, 18:34

:ico_tort: Dla Mikołaja :ico_tort:

Dorota.M. pisze:Agatka zaczęła chodzić


GRATULACJE :ico_brawa_01:

Ładne zdjęcia, ale Agatka juz jest dużą dziewczynką!

ellepati Cieszę się, że starszy smyk dobrze się zaaklimatyzował w przedszkolu!!!
Pewnie kamień z serca spadł od razu! Czekamy na fotki!

kelly pisze:oj sluzy Ci ta ciaza bardzo ladnie wygladasz:)


Dziękuję, aż się zarumieniłam!
No i kolejne ładne zdjątka! Ile Tymek ma wzrostu, bo na dużego chłopca wygląda!

olala pisze:mamaJulci, o rany, co sie stało? nie wytrzymam do wieczora! Oby nic złego!


Czekamy na wieśći!

mamaJulci No ale jesteś zdolniacha, tak dalej trzymać, jesteśmy z Ciebie dumne, bardzo!

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

28 sty 2008, 19:24

ellepati, Iwona77, dzieki za odpowiedź. Czyli jutro pojedziemy na to usg. W sumie to przychodnia ale to jest poradnia rehabilitacyjno ortopedyczna więc raczej chorych dzieci nie bedzie to chyba nie ma się czego obawiać tam. To nie jest wizyta że coś się dzieje, tylko sprawdzenie około roczku czy bioderka są ok.
Dorota.M., fajnie że jesteś!! Dzielna jesteś że radzisz sobie bez męża. Fajnie że choć na roczek uda mu się przyjechać! :ico_brawa_01:
Buziaczki dl aAgatki. Ale ona ładnie Ci śpi. Bartuś ciągle śpi 2x dziennie. A dziś to w szoku byłam bo spał od 12:40 do 14:40. To dla niebo bardzo dużo, dlatego nie chciał wcześniej spać i teraz od 20 minut właśnie ma 2 drzemkę. O 18:30 musze go zbudzić bo potem nie bedzie chciał spać w nocy.
katar czyli przy katarze to mogę spacerować, a ma się to tak samo do kąpieli? Nie kąpie bartka od kilku dni i nie wiem czy dobrze robię... :ico_noniewiem:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

28 sty 2008, 19:46

katelajdka kap malego, nosek mu sie ladnie oczysci, ja borysa codziennie kapie i myje dokladnie nosek, bo po 2 tyg. kataru ucieka od chusteczek i fridy :) Poza tym :
woda 2 zl
szampon 1zl
kapiel z bratem bezcenne :)

Ja kapie tylko wlosow nie myje i dogrzewam dmuchawa lazienke tak wiec warunki jak na plywalni :)
cos mi sie pokicikalo i nie mam polskich znakow :)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

28 sty 2008, 19:51

katelajdka Ej no pewnie, że kąpac możesz, dziewczyno nie popadajmy w skrajności przecież, jak Ty masz katarek to tez się myjesz prawda :-) Wiadomo, że nie robić przeciągówi, szybko umyc i nie trzymać w wannience długo brzdąca ale kąpac spokojnie możesz, ja przynajmniej kąpałam, nawet jak kszlał i miał katar!

Ząbki Chyba mojemu wojtusiowi ida kolejne ząbki, bo coś ślinic znów się zaczyna i kupić dziś dwa smoczki z Aventu musiałm do butelki bo je przegryzł :ico_szoking: już drugi raz... Och te dzieciaki!

katelajdka pisze:Dorota.M., fajnie że jesteś!! Dzielna jesteś że radzisz sobie bez męża. Fajnie że choć na roczek uda mu się przyjechać! :ico_brawa_01:


Też tak sądze, że dzielna jest z Ciebie babeczka, bardzo dobrze, że Maż się zjawi na roczku ...no i pewnie zostanie troszke to sobie pobędzieci razem!

Jedzenie i picie Jak na razie jestem w pozytywnym szoku, moje dzieco zaczeło ładnie jeść- odpukać :-D - i pić...Jak nie pił wogóle to teraz wypija 200 ml jak nie więcej dziennie z czego jestem zadowolona.

Dziewczyny To jak u Was z tymi witaminkami, bo nie odpisałyście mi... Co podajenie i czy wogóle podajecie?

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

28 sty 2008, 20:40

Małgorzatka, Ja podaje 1 kropelkę D3 i 5 kropelek cebion multi.

Przyjaciółka już odwieziona strasznie smutno mi sie zrobiło. Dominiczka była bardzo grzeczna ,dreptała sobie po lotnisku i ludzi zaczepiała, niestety podczas drogi powrotnej godzinkę spała więc późno pójdzie spać.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość