mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

28 sty 2008, 17:22

Elu tymi kupkami się nieprzejmuj moja też tak ma juz od paru dni i chyba to przez te wiatry. :-D kiedys słyszałam że jak wiatr wieje to dzieci roią zielone kupki i wogóle takie beeeeee, a może to też przez zęby :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-28, 16:24 ]
Oj Asiu moja tez przez pare dni miała taki katarek ale kropeli poszły w ruch no i jakoś przeszła bez boleśnie, tylko moja śpi na takim wzniesieniu daj jej pod materac poduszki żeby nie spała na płasko to będzie jej lepiej :-)

[ Dodano: 2008-01-28, 16:25 ]
Chcieliście rad doświadczonej mamy to macie nie wiem czy doświadczonej ale mamy zawsze cos pomoże :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 sty 2008, 19:13

No moja tez co pierwsze położyłam by miała wyzej główkę, już dostała otrivin i wit C, zobaczę jak do środy nic się nie zmieni do wybierzemy się do lekarza. Całe szczeście jej to wyłazi, kaszelku nie ma to znaczy że sie nie odkłada.
A wózek jej się znów spodobał, siedzi w nim w domu i nie chce wyleźć :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

28 sty 2008, 20:10

MERY - SAMYCH SŁODKICH CHWIL Z OKAZJI URODZINEK I BUZIAKI ODE MNIE :ico_buziaczki_big:

Mazia - podziwiam Cię sama będziesz tapetować ja takich rzeczy to nieumiem :-)

Asiu - zdrówka dla małej, my zawsze zakrapiamy noseknaszej małej solą morską ładnie nawilża i oczyszcza się lepiej

Elu - obserwój kupki ale się nieprzejmuj na zapas może rzeczywiście od ząbków takie zieloniutkie

Jakoś tak zeszło że nie miałam czasu tu do was zajrzeć :-) dzisiaj byłam w lumpku i wiecie co 9 par spodenek kupiłam dla swojej gwiazdy i taki fajny pikowany bezrękawnik.

Nic dzisiaj prawie nie zrobiłam bo odwiedziła mnie koleżanka przyszła się wypłakać właśnie szykowali się do ślubu i wczoraj się rozstali :ico_placzek: szkoda mi tej mojej bidulki - ale może to lepiej że teraz niż po ślubie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

28 sty 2008, 20:13

sto lat i w ogóle dwieście lat naszym kochanym jubilatkom - Aniuni, Mokuso i Merusi :-D przepraszam za spóźnienie :ico_sorki:

zdrowia dzieciątkom i mamusiom cierpliwości ;-)

Moje kochają wózek, Różyn nie ma raczej wyjścia :-D a Lilusia odpływa od razu :-D więc spacerki u nas są połączone teraz z drzemką ;-)

spadam na kąpielki :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 sty 2008, 20:14

Wiesz z nawilżeniem to Wiki teraz nie ma problemu :ico_oczko: Ale ja też zawsze na noc jej zakrapiam, teraz raczej nie, bo gra jej w tym nosku :ico_olaboga: zobaczymy jak będzie, nie wpaam w panikę :-)

Ogląda teraz baje :-D i szczerze powiem że wł jej bajkę z własnego lenistwa, chodzę jak śnięta, spaąłm 4 godziny i zwyczajnie nie mam sił...

No Mery wpadnji tu z jakimś ciachem, zjadłabym :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

28 sty 2008, 22:57

Asiu szybko minie katarek,bo Wiki jest silna ,nie choruje wcale,więc organizm nie jeast osłabiony i szybko się z nim upora :-)

Edulito to zaszalałś-Niki może co chwila sie przebierać :ico_oczko: .Ja też mam taki swój ulubiony "tanioch"(wszystkie ciuszki są powyceniane-to lubię :-D ) i jak czasem wparuję tam ,to mąż mnie musi sprowadzać na ziemię :ico_oczko: .Potwierdzam słowa Mazi-o niebo lepsza jest jakość tych używanych ubranek niż naszych polskich-nowych :ico_szoking: ,nie rozumiem czemu :ico_noniewiem:

Gdzie się podziewacie ,czy wszystkie się u Mery goszczą,czy co???

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 sty 2008, 23:13

No mamy za sobą pierwszą temperaturkę, jeszcze żyję (ja), ale pewnie bliska zawału byłam, przeszła jej szybko zaraz jak jej łyżeczkę lipomalu dałam. Zobaczymy jaka będzie noc, oby się nie męczyła mja Niunia. arazie czyta ksiażeczki :ico_oczko: w łóżeczku
Dziękuję za życzonka zdrówka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

28 sty 2008, 23:33

wiesz Asiu jak była temp.to może skontaktuj się z lekarzem(chociaż tel.),bo po co ma się jakieś paskudztwo rozwinąć.Mam nadzieję,że skoro spadła jej już to nie wzrośnie jak przestanie lek działać.Ja tak miałam ostatnio z Bartkiem ,temp spadała na ok 3h a potem znów rosła :ico_olaboga: .Nie martw się na zapas ,obserwuj Wiki,dobrze będzie :-) .Trzymam kciuki,żeby było lepiej.
a teraz zmykam spać ,bo coś mi się oczy kleją :ico_spanko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 sty 2008, 00:21

Już dzwoniłam Iwciu :-D dziękuję za troskę. Było 38,5 w pupie, a po nie całej godzince 37,3 :-D Zobaczymy jak do środy nie przejdzie ten katar to pójdziemy coś zaradzić :-D
Teraz zasnełą już, chyba bo tak coś ciuchutko :ico_oczko:
Pewnie większość nocy będę czuwać nad nią, dlatego już idę sie położyć..
Pa pa do jutra

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

29 sty 2008, 09:03

Asiu, i jak tam Wiki?
Maziu dzięki za porady doświadczonej młodej mamy :)

Iwciu jak to czemu ciuchy w lumpie są lepszej jakości - bo są dobrych firm,
Jaś pomaga więc kończę

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości