Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

28 sty 2008, 19:14

heja dziewczyny!

U mnie bez zmian. Gin kazał przyjśc na USG w czwartek coby zobaczyć jaki maluszek duży, czy dobra ilośc płynu i takie tam inne. Mam dokładnie 15 kg na plusie od początku ciąży :ico_brawa_01: mam nadzieje, że szybko zrzucę po porodzie :ico_oczko: Ah no i gin stwierdził, że podejrzewa, że do przyszłego tygodnia urodzę, ale zobaczymy jak to będzie :ico_szoking:

Dopiero teraz skierował mnie na Hbs i WR :ico_szoking: okazuje się, że powinien mi zrobić te badania już dawno temu :ico_noniewiem: jak zwykle trzeba mu wszystko przypominać :ico_noniewiem:

Przez to niespodziewane USG (mówił,ze juz mi nie będzie robił, a to koszt 70 zł), nie wiem czy iść do tego prywatnego gina :ico_placzek: Kurcze nie mamy pieniążków za bardzo :ico_placzek: męzuś mówi, że na mnie i na dziecko się zawsze znajdą, ale wiecie tak naprawde nic sie takiego nie dzieje,zebym musiała iść się konsultowac z innym gionem :ico_noniewiem: Chciałam dla własnego spokoju no i żeby mnie przyjeli do tego szpitala co chce w nim rodzić, bo mój gin prowadzący pracuje w innym, w któym nie chcę rodzić :ico_placzek: Przez te zamieszanie na porodówkach przyjmują tylko swoje pacjentki, dlatego chciałam iść do jakiegoś innego gina tysh. Juz też nie wiem co robić :ico_placzek: :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-01-28, 18:15 ]
wzięłam się za robienie pizzy na pocieszenie :ico_oczko: Po porodzie już nie będę mogła takich smakołyków, to sobie teraz pofolguję, a co! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

28 sty 2008, 19:21

Hello, my w dwupaku.
Coffe - tak jak piszesz, u mnie sie wyciszylo i teraz to juz pewnie pochodze :D
Bralam 6x po pol, przed odstawieniem lekarz kazal przez dwa dni brac 4x po pol. W tym czasie, poki jeszcze bralam kazal mi zrobic cala morfologie, mocz, wasermana i na zoltaczke. Potem odstawilam, pocierpialam, a teraz czuje sie nawet swietnie :D

No coz... to czekamy do terminu :D

Zona... Tobie juz niecale dwa tygodnie do terminu zostaly wiec moze faktycznie urodzisz jeszcze w tym tygodniu!!! :)))

Trzymajcie sie tam!
Madziarka cos sie nie odzywa...

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

28 sty 2008, 22:37

Hej dziewczyny.

Jeszcze w dwupaku.

Żona dobrze ze wszystko jest w porządku :ico_brawa_01: Z tymi szpitalami u Ciebie to niezła jazda :ico_szoking: Dobrze ze u nas jest tylko jeden i w zasadzie nie mam wyboru a i nie mogą mnie nie przyjąć.

jak wyszła pizza? :-D Ja uwielbiam :-D

Anuszka pisze:A można tego masażu szyjki odmówić?
ja powiem szczerze nawet się nad tym nie zastanawiałam, owszem to jest ból ale czasem pomaga chociaz w moim przypadku chyba nie za bardzo :ico_oczko:

coffe pisze:moze ci delikatniej robil, tam jedna na czworakach doslownie sie czolgala, tak ja zmasakrowal
mój lekarz tak delikatniej to robi, jak rodziłam Patryka to w trakcie skurczy zeby przyspieszyc rozwieranie szyjki lekarz co chwilę mi masował, myślałam ze skona z bólu i kazałam mu przestac bo bym nie wyrobiła :ico_olaboga:

Coffe współczuje sytuacji z lekarzem, rzeczywiście babka w recepcji niepoważna troszkę :ico_puknij:

Tagar pisze:a teraz czuje sie nawet swietnie

Tagar super ze na końcówce mozesz tak powiedziec :ico_brawa_01:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

29 sty 2008, 10:00

madziarka81, a Ty jeszcze :ico_szoking: :ico_ciezarowka:

Malutkiej chyba dobrze w twoim brzusiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

29 sty 2008, 10:31

madziarka, twoja corcia zaspala sobie w brzuszku jak niedzwiadek :-D

zona i co robisz z lekarzem??? zmieniasz??? idziesz do tego poleconego??? ja ide tez do jakiegos innego, ktory pracuje w dodatku w innym szpitalu :ico_zly: nie znam tego szpitala za bardzo i sie boje, ale nie mam wyjscia, nie dostane sie nigdzie na dniach, wszyscy oblezeni jak twierdze, a poza tym do byle jakiego tez nie chce isc :ico_placzek:

tagar, teraz czerp radosc z dobrego samopoczucia w ciazy, jeszcze te pare tygodni i finisch :-D

karina, wyslij nam link do twojego wozeczka, ciekawa jestem jak wyglada, ja jak tylko zloze moj, to wam wysle fote, ale najpierw musze sie nauczyc wstawiac zdjecia :ico_olaboga:

jak ogolnie sie czujecie dziewczyny? czy cos u ktorejs sie zaczyna dziac? skurcze? bole brzuszka? mnie w nocy troszke pobolal brzuch ale dzis juz przeszlo.

[ Dodano: 2008-01-29, 09:31 ]
acha, zrobilam rano badania morfologie, mocz, Hbs i WR :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

29 sty 2008, 10:35

Poszłam teraz do łazienki i patrze ze mam krew na wkładce i tak zastanawiam sie co robic tzn wszystko jest w porządku, czuje rchy dzidzi, skurczów zadnych nie mam. Możliwe ze to po wczorajszym badaniu moze tak byc?

[ Dodano: 2008-01-29, 09:37 ]
A w ogóle to witam, nawet się nie przywitałam :-)

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

29 sty 2008, 10:43

madziarka, bardzo mozliwe, ze po badaniu, w szpitalu co druga dziewczyna po badaniu plamila krwia, tym bardziej, ze mialas masaz szyjki, a to bolesne
u mnie krew pojawila sie juz 3 razy, jak mi sie szyjka rozwierala, ostatnio kilka dni temu tez rano mialam na wkladce plamy krwi, ale nie duzo, wiec juz nie panikowalam, a czekalam na rozwoj sytuacji

wszystko zalezy, ile jej masz, jesli duzo, to moze zadzwon do gina i spytaj, co robic?
a moze to juz czop odchodzi???
albo sie szyjka rozwiera juz???


trzymam kciuki, pewnie sie rozkreci juz akcja POROD :ico_brawa_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

29 sty 2008, 10:48

coffe, nie było duzo tej krwi ale na czop to mi nie wygladało.Na razie nie panikuje, zobaczymy czy coś sie rozwinie no i czy nie bedzie tego więcej. Najwyzej jak mąż przyjedzie z pracy podskoczymy do szpitala na badanie.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

29 sty 2008, 10:51

madziarka81, najlepiej skonsultowac sie z lekarzem,bedziesz wtedy spokojniejsza.

A to mój wózio,ten po lewej http://www.tako-poland.eu/polska.htm

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

29 sty 2008, 13:10

madziarka81, po badaniu moze byc brunatne brudzenie, krew chyba nie bardzo, ale nie wiem jak po masazu szyjki. Zadzwon do przychodni niech ci powiedzą, że wszystko ok, to będziesz spokojniejsza!

karina22, niebieski? :ico_oczko: ładny bardzo i chyba praktyczny!

coffe pisze:acha, zrobilam rano badania morfologie, mocz, Hbs i WR


ja jutro robie... mój gin sobie przypomniał jakby w ostatniej chwili, że je trzeba zrobić :ico_noniewiem: i to w zasadzie położna go upomniała,ze chyba by wypadało :ico_olaboga: specjalista. Pytałam go czy u niego w szpitalu pozwolą mi rodzić z mężem, to mi powiedział,ze nie wie, że zależy od humoru szefowej :ico_szoking: to mu powiedziałam,ze moze by szepnął słówko szefowej,zeby pozwoliła :ico_zly: powiedział,ze jak będzie na dyzuze to MOZE szepnie. Baran jeden. Ah i dodać muszę, że jak zobaczył moją kartę ciązy to zapytał "oh jej to pani już na końcówce ciązy?" Szok. Mogłam mu powiedzieć , że w 6 tc jestem :ico_zly: hehe

przynajmniej zobacze Szymcia na USG w czwartek i się dowiem czy jest tak wielki jak podejrzewam, że jest :ico_oczko:

A dzisiaj w nocy urodziła w irlandi moja koleżanka, któa miała termin na 2 tygodnie po mnie :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość