Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

29 sty 2008, 10:32

Ja wczoraj biegam co godzinę, ale niunia była nisko i cisnęła na pęcherz, ja nie lubię jak ona schodzi mi bezpośrednio pod pępek, wtedy czuję się jakoś niebardzo, najbardziej zadowolona jestem jak bryka sobie z boku.
A wizytę to masz dzień po mnie. Ja już się zastanawiam, czy gin zrobi mi USG, ale pewnie nie, a szkoda, będę tylko serduszka słuchała, ale dobre i to :ico_haha_02:
Dziewczyny jak mnie cycki bolą :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 29 sty 2008, 10:37 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

29 sty 2008, 10:33

A ja mam dzisiaj luzy w pracy. Nie ma dyrektora, kierownika i do tego kadrowej :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 sty 2008, 10:35

Witajcie.

U mnie dzidzia to zazwyczaj się odzywa wieczorem, albo jak siedzę i odpoczywam po bieganiu z Milanem

Ja dziś idę do lekarza, muszę karteczkę z usg pokazać, a i chyba jakieś bakterie załapałam, bo jak robię siusiu to strasznie mnie piecze, zobaczymy co powie doktor

A co do częstości siusiania to jeszcze teraz do przeżycia, gorzej było z Milanem i już pod koniec ciąży wtedy nocy się nie dało przespać musiałam kilka razy sie budzić i lecieć do WC

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

29 sty 2008, 10:38

Ja juz dzisiaj 5 raz :ico_haha_01: ( i to wszystko po 1 kubku mleka i filizance kawy :-) )

A moja dzidzia ciagle bardzo niziutko, czasami tylko podchodzi pod pępek, ale to rzadko. Chyba lubi skakanie po pęcherzu :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

29 sty 2008, 10:40

Siunia współczuję tej infekcji, a jak Twój Milanek poza tym, że nie da mamie posiedzieć ?

Nowa to dzisiaj spokojnie pogadamy a może i się zdrzemniesz (na biurku) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

29 sty 2008, 10:43

spinka pisze:Dziewczyny jak mnie cycki bolą


A mi rosną nadal :ico_szoking: , musze nowe biustonosze kupić :ico_olaboga: . Mnie od dłuzszego czasu bolą brodawki (też strasznie urosły) i sutki.

spinka pisze:Ja już się zastanawiam, czy gin zrobi mi USG, ale pewnie nie, a szkoda, będę tylko serduszka słuchała, ale dobre i to


No pewnie, że dobre i to, myslę, że może Ci nie robić, skoro ostatnio wszystko było ok.No chyb, że sie uprzesz, w końcu za to płacisz

siunia pisze:Ja dziś idę do lekarza, muszę karteczkę z usg pokazać, a i chyba jakieś bakterie załapałam, bo jak robię siusiu to strasznie mnie piecze, zobaczymy co powie doktor


Cześć Siunia dolegliwości układu moczowego to chyba częste dolegliwości w ciąży. Trzymam kciuki, zeby było ok. :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-29, 09:46 ]
spinka pisze:Nowa to dzisiaj spokojnie pogadamy a może i się zdrzemniesz (na biurku)


Pewnie, że pogadamy :ico_brawa_01: Na drzemkę to raczej szans nie ma. Kolezanka z pokoju jest dość gadatliwa, ale czasmi sie wyłączam i udaje tylko, że jej słucham :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

29 sty 2008, 10:50

A ja czytałam artykuł o USG i teraz wiem, że oprócz serduszka, mózgu, rączek i nóżek, paluszków, ważne są też nerki (czy są 2), żołądek, czy widać i teraz bym nie odpuściła i wypytała o to gina, bo nic na tyn temat mi nie powiedział. Artykuł pisała lekarka i omawiała na co podczas badań usg powinno sie zwracać uwagę ( oczywiście z uwzględnieniem wieku ciąży), ale chyba nie mam linka z tą stronką :ico_placzek:

Oj u mnie to tragedia mój biust ma kolosalne wymiary, biustonosz z początku ciąży jest o 2 miski za mały :ico_szoking: normalnie chyba sprawdzi sie to co mówiłam do gina na pierwszej wizycie, że będę przyjeżdzać z taczką (w niej mój biust) i tu nie wiem czy :ico_placzek: czy :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 sty 2008, 10:53

spinka, a Milan super, co raz więcej rozumie, aż czasem sama się dziwię, mowić za bardzo nie chce, gada po swoijemu, ale się za bardzo nie przejmuję, bo przed nim trudne zadanie, 2 języki na raz bedzie musiał pojąć to też bedzie wyczyn, ale ogólnie słucha się

NOWA, oj jeszcze takiej infekcji to nie miałam, miałam przy Milanie baterie, ale to pieczenie jest straszne, normalnie cięzko wytrzymać , mam nadzieje że da coś lekarz na to, chyba że samo przejdzie, dobrze ze za każdym razem oddaje sie mocz do analizy to na bierząco wiedzą co się dzieje

A to moja fotka brzucha , dawno nie pokazywałam, wiec to zdjęcie przed chwilą robione

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-01-29, 09:55 ]
spinka, ja wszystko wiedziałam, jak robili mi usg to omawiali za każdym razem wszystko , żołądek, nerki, półkule w mózgu, serce, komory, itp, wiec raczej wszystko omówili, teraz i przy Milanie , dziwnie że ci nie omawiał tego gin :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

29 sty 2008, 10:56

Siunia brzusio już ładny, ale ty chyba ani grama tłuszczyku nie złapałaś, tylko brzuszek rośnie. Cóż masz super trenera fitness Milanka :ico_haha_01:
Na pewno coś dadzą na tą infekcję, tego chyba nie można tak zostawić.
Mój gin nie mówił mi tylko o nerkach i żoładku, a tak resztę dokładnie pokazywał i omawiał.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2008, 10:58 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

29 sty 2008, 10:58

Siunia super brzusio i jaki zgrabniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Dobrze, że Milanek grzeczny, ale takie małe dziecko towulkan energii i tak pewnie trudno Ci za nim nadążyć :ico_oczko: . Dlatego my, jak zdecydujemy się kiedyś na drugą dzidzię to tak 2,3 lata po pierwszej :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość