Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

29 sty 2008, 23:53

kurde ja nigdy nieschudne!!!!!!! :ico_zly:
odwieczny wieczorny tekst : "coś by przegryzł" i wlasnie M poszedl do sklepu po jakies tuczniki :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

30 sty 2008, 00:00

Mróweczka, Ty nie masz z czego sie odchudzac :ico_puknij: jedz na zdrowie :-D

[ Dodano: 2008-01-29, 23:03 ]
Mróweczka, to Ty chcialas foto ze spinaczem tak?? ma byc na takim ''workowatym '' tle jak Kacpiego?? :ico_noniewiem:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

30 sty 2008, 00:47

ja w sumie też za trzy kołowcami nie teges ale ten tak jakoś mi przypasił
aha chciałam wam powiedziec że chodze na rolletic mysle że oriętujecie sie co to i musze wam powiedziec rewelka centymetry uciekaja a jakie ksztłty się robią co prawda byłam dopiero kilka razy ale super polecam a i schudnąć można

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

30 sty 2008, 00:50

nie wiem czy sie spodoba :ico_noniewiem: ... cos mi nie wyszlo chyba :ico_noniewiem: :ico_puknij:

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-01-29, 23:56 ]
syla75, a ile to kosztuje taki jeden masaż? :ico_noniewiem: i ile trzeba chodzic zeby byc piekną? :-D

[ Dodano: 2008-01-29, 23:57 ]
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

30 sty 2008, 00:59

M0rD3CzKa, ja nie pytana, ale dla mnie super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Syla ja nie wiem co to ten rolletic :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: wózek ma ładny kolor, ale to nie mój typ raczej

Spadam psiać. Papa

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

30 sty 2008, 01:00

Obrazek

[ Dodano: 2008-01-30, 00:03 ]
cos mnie na bajkowe zdjecia wzielo :-D
jeszcze jedno i spadam do łóżka :-D

Obrazek
DoBrAnOc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

30 sty 2008, 01:34

Mordeczka super, sliczne, przecudowne-bedziemy drukowac :-D :ico_brawa_01:
takiego Eryczka na mostku jak Kacpi tez bym chciala :ico_wstydzioch:

skad wiesz jak wygladam?? :-D i dziekuje ale troszke dla samej siebie bym chciala :-)

syla ja lewa co to, ale jak masaz to ja pierwsza bede tam gdzies hehe :-D

[ Dodano: 2008-01-30, 01:05 ]
przeczytalam cos niecos o tym rollenticu-to wyglada jak narzedzie tortur :ico_olaboga:

syla trzeba tam sie ruszac czy sie kladziesz i tyle?? bo ja to leniwiec pospolitus jestem :ico_wstydzioch:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

30 sty 2008, 09:16

troszke trzeba sie tam ruszać i dostawiać odpowiednie partie ciała ale nie jest to trudne ktos pokaże albo da opis jak to robić efekt podobno już po kilku razach a po 10 zabiegach to widać kilka moich znajomych schudło i wymodelowało sobie figurkę u nas koszt takiego masazu w granicach od 12-20 zł za godz. zalezy gdzie
to wyglada tak dziwnie ale nie grożne chociaz potem bola rozmasowane mięśnie a ha rozbija to tkanke tłuszczowa i cellulit zobaczymy jaki będzie wynik.ale mysle ze efekt będzie .

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

30 sty 2008, 10:34

Moze w koncu uda mi sie cos skrobnac:
Dziekuje Wam za komplementy na temat mojego zdjecia na NK,ale
-po pierwsze to jest zdjecie sprzed dwoch lat :ico_wstydzioch:
-po drugie ja wcale tak nie wygladam,tylko zdjecie mi tak wyszlo,wiec wykorzystalam :-D :ico_oczko:
Mam obawy czy cokolwiek zapamietalam,ale sprobuje
Mroweczko-zycze Ci zajefajnego urlopu w Polsce,odpocznij za wszystkie czasy!!!I zycze,zeby tesknota za M nie bolala,a czasem nawet warto zatesknic zeby sie goraco witac-Syla chyba dobrze zorientowana w temacie. :ico_oczko:
Syla-to ja tez chce te masaze,ale u mnie pewnie nie ma a jak sa to w cenie kosmicznej :ico_placzek: I jak ja sobie wymodeluje figure,bo kurka jak czytalam ile wazycie i mierzycie to ja jestem prawdziwa krowa.Tak ostatnio tej zimy utylo mi sie ,ze przeobrazam sie powoli w murzynska mamis :ico_placzek: A jesli chodzi o wozek to jak tak jak dziewczyny nie przepadam za trzykolowcami,choc dla Antka tez kupilam ten pierwszy trzykolowy i byl swietny.U nas duzo osob jezdzi takimi spacerowkami jak pokazalas-albo moda,albo bardzo wygodne
Mordeczko i Koleczko-super,ze moglyscie sie spotkac!!!!!!!Fotki z narzeczonymi pierwsza klasa!!Ale jakos nie widzialam zadnej Waszej wspolnej fotki,nie iem czy tez sa w praniu czy przeoczylam :ico_noniewiem: A Mordka to naprawde prawdziwa zdjeciowa czarodziejka.I zdjecie on zimny ona goraca powala na kolana!!!!
Rybciu-piekne zdjecia pokazywalac z sopockiej plazy!!!!Zycze zdrowka dla Jedrulki!!!Albo zmien lekarza bo ja mysle,ze oni go nie doleczaja i jakas bakteria ciagle w nim siedzi,ze ciagle te nawroty :ico_noniewiem:
Kasik-trzymam kciuki za Wasz nowy domek,zeby byl taki wymarzony!!
Caro-gratuluje samozaparcia,bo wim ile kosztuje wyrzeczen dieta,ale najwazniejsze ,ze sa konkretne rezultaty!!Slicznie Ci w tych krotkich wloskach.A synusia zdjecie w podpisie the best!

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

30 sty 2008, 10:56

Dzień doberek kwietniówki :-D
Poczytałam, pooglądałam fotki a teraz spróbuję coś naskrobać.
SYLA - dla Martynki najlepsze życzenia imieninowe. Fajnie, że wylatujesz do mężą :ico_brawa_01: odpoczniesz troszkę :ico_oczko: Co do wózka to ja też nie mam jakoś przekonania do takich modeli :ico_noniewiem: , ale kolorek mi sie podoba i to bardzo. Ja też muszę pomyśleć o spacerówce. Ta maszyna do masażu wygląda na prawdę jak maszyna tortur :ico_szoking: U mnie pewnie w NT nie mają takiego sprzętu :ico_noniewiem:
MORDKA - oj biedulko znów przeprowadzka :ico_puknij: , mam nadzieję, że uda ci się wyprowadzić już na swoje śmieci. Strasznie mi się podobają te fotki przerobione i dlatego też pozwolę sobie wysłać na Twoją pocztę kilka naszych fotek :ico_sorki: i poproszę o stuningowanie :ico_sorki:
CARO - Ładnie wyglądasz w krótkich włosach :ico_brawa_01: i trzymam kciuki za dietę. Ja potrzebuje schudnąć jakieś 4 kg, ale nie wiem kiedy mi się to uda bo wciąż brak motywacji :ico_olaboga:
KATRIN - pokaż te pasemka blond
MRÓWECZKA - - cześć :516:
Tyle pamiętam :ico_sorki: pokaże jeszcze wam kilka fotek i spadam bo muszę na zakupy jechać córci buty kupić A chciałam jeszcze na synka poskarżyć, że jest strasznie niegrzeczny nie ma pupy i nie umie posiedzieć 5 minut :ico_placzek:
Obrazek
Obrazek
Na razie tylko dwie fotki bo mały się budzi i muszę zamykać. Pozdrawiam i udanego dzionka życzę papa

[ Dodano: 2008-01-30, 09:59 ]
Oj sorkii fotki się zdublowały :ico_placzek: później wkleję coś jeszcze

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości