Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 sty 2008, 01:03

Jak to???

No Massumi, dajecie czadu na całego... :ico_olaboga: a wózek jaki??? pokazać!!!

Dzięki za komplementa...no, sporo ludzi patrzyło na Hankę tkaim wzrokiem, jakby mi ją chcieli porwać...

Skończyłam jej pichcić zapasy...ponad 20słoiczków...mam dość...muszę o.d.p.o.c.z.ą.ć!!!!!

dobranoc...filmy będą jutro ok?

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

30 sty 2008, 09:40

dziendoberek :)

Massumi pokazuj swoje nowe cacuszko :)

Haniula superaśna

ja chyba musze mojej Kinguli jakies nowe fotki wstawić :P

a no my wczoraj kupilismy krzeselko do jedzenia :)

foty pozniej :)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

30 sty 2008, 09:54

no to ja zaczne od tego

Obrazek

witajcie cioteczki

a to moja kuchnia
prosze sie nie smiac bo to nie kuchnia tylko malutki aneks ale wlasny
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-30, 08:56 ]
obok piekarnika bedzie lodówa


a tak wogule to hanula piekna
matka jak ty ja tak stroisz to co sie dziwisz ze ci ja ukrasc chcą

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

30 sty 2008, 10:30

WITAM
zbora, Hanula śliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
massumi, zdjęcia wózka poproszę
jagodka24, śliczna moja synowa, a kuchnię to zamówiłam podobną, tylko bez takiego piekarnika
doris, gratuluję zębola.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

30 sty 2008, 10:57

wiesz ja tez kuchnie zamówiłam bez piekarnika :-D sama musiałam sobie kupic :ico_olaboga:
ale tak juz powaznie to ile zapłacicie bo my za te kilka szafek to zapłacilismy prawie 4000

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 sty 2008, 10:59

Witam!!!

No, Doris pokazuj krzesełko!!! a jak praca? już skończyłaś przygodę z hotelem? od kiedy zaczynasz???

Jagódka, śliczna kuchnia...mała? e.......własna i śliczna!!! a córeczka jeszcze bardziej...ale ma świetne cycuszki :ico_haha_01:

a tu Hania wstaje...
http://pl.youtube.com/watch?v=GcdvYAI2krI

a tu że niby pies szczeka
http://pl.youtube.com/watch?v=-iLZaEUGEP8

Moja dziś wstała o 7!!! :ico_puknij: ale dosłownie...wstała zupełnie sama w łóżeczku!!! matko...ale super!!!
No a J poleciał rano na tenisa...więc ja w piżamie jeszcze...zjadłyśmy jakoś tam śniadanie, zabawa...i młoda poszła spać, a ja biegać teraz będę i ubierać się, myć i sprzątać kuchnię...bo sajgon został...
miłego dnia!!!

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

30 sty 2008, 11:04

zborra, ale fajnie Hania szczeka, normalnie spadłam z krzesła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jagodka24, my daliśmy 2500.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

30 sty 2008, 11:26

no wlasnie cycki to sie tata smieje ze bedzie miec po mamie (oby nie)

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

30 sty 2008, 11:53

Hop hop

jagodka24, no super aneks kuchenny całą gębą :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: teraz i Ty możesz bić rekordy słoiczkowych zapasów :ico_oczko: :ico_brawa_01:

A Jagodzianka w wannie mniammniaśna :-D :-D :-D taki pulpecik, że aż miło patrzeć :ico_brawa_01:

zborra, a mi się zdawało,że Hania zaraz sięrozpłacze przy tym szczekaniu... ukochaj ją szybko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Dla Kingi za zębola oczywiście MEDAL :-D :ico_brawa_01: :-D i dla mamy za zapał twórczy do pracy hahaaa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Glizadunia chyba smacznie śpi w naszym rodzinnym ... :ico_oczko:

Patrycja my daliśmy za kuchnię hohohohohoo i jeszcze końca nie widać :-D

[ Dodano: 2008-01-30, 11:00 ]
Dobra Uwaga chwalę się :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Iiiiiiiihaaaaaaaaaaaaaaaaaa :521: :521: :521: :521:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 sty 2008, 12:02

hej...witam sie na szybciocha bo mala spi na dole ...niz dolece to moze byc zapozno wiec wszystko na szybko...
wogole to myszka sie zorladowuje i ciezko sie pisze..brrr
no tak Hania suuuper...i ma taka sama opaseczke z kokardka jak Maya miala ...ale juz wyrosla niestety...
i Jagodka super tez...i kuchnia fajna....uwielbiam ogladac takie wypelnianie pustych pomieszczen....brawa za dobry gust...
i dla Kingi za zeba tez sie brawa naleza!!!!!
i wogole dla wszystkich moc pozdrowien....
u nas spko...wczoraj mala nie spala do 23.00 bo byly u mnie kolezanki i byla baaardzo towarzyska....usnela na kanapie jak moja kolezanka ja za uszkiem smyrala..hihihi...i spala ciagiem do 8.00 wiec polskie powietrze jej sluzy!!!
dzis w planach cala gromada gosci wiec juz tu dzis nie wpadne niestety....
Maya kosztuje jedzonka ktorych nie ma w uk i bardzo jej smakuje wszystko..polska krew;)....z tym ze widze ze tu duzo pozniej a nawet o 4-5mcy pozniej wprowadza sie nowe dania..jakies jogurty to tu po 9mcu a u nas po 4...wiec dziwnie....
i niekapek stal sie Mayi ulubiencem....bo soczki polskie jej bardzo zasmakowaly...angielskich nie lubi...hmmm
no i prezentow taka kupa ze zroie paczke bo do walizki nie ma sznas sie spakowac spowrotem....ale fajnie bo to jednak bardzo mile tym bardziej ze jak sie mala urodzila to nic nie dostalismy....za to teraz...szok!!!!
ciekawa jestem jak maya na Mili zareaguje...oby nie plakala!!!!!!
dla wszystkich chorych i zakatarzonych wysylam cieple usciski...i duzo zdrowka zycze...u nas juz dobrze!!!!
do juterka papa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość