Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

29 sty 2008, 21:26

coffe nie idę, szkoda mi kasy kurcze, już tak niewiele zostało do terminu, że pewnie jedna wizyta czy dwie u innego gina i tak by nic nie zmieniły w kwestii przyjęcia. jak będę rodzić to pojade do tego szpitala, w którym nie chcą mnie przyjąć, a ja chcę w nim rodzić i pokombinuję. Może sie przywiąże do drzwi łańcuchami to bedą musieli odebrac poród, nie? :ico_oczko: Płace składki i mam prawo rodzić gdzie chce, nikt niew ma prawa mnie odesłać tylko dlatego,ze mój lekarz pracuje w innym szpitalu! Mogą mnie ewentualnie odesłac z braku miejsc i w rtazie takiej ewentualnosci pojade rodzić do tego okropnego szpitala, gdzie pracuje mój lekarz :ico_placzek: trudno się mówi, jakoś to zniosę, najważniejsze, żeby mi pozwolili rodzić z mężem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: no i zeby dzidzio był zdrowy, a reszta to pikuś, wytrzymam :ico_oczko:

Madzia mój gin mówił, że jak zmiana pozycji, albo nospa jest w stanie wyciszyc skurcze, tzn, że to są przepowiadające. tych porodowych nic nie ruszy, jak się zaczną to przejdą dopiero jak urodzisz :ico_oczko: Ale myslę sobie, że jak już masz je tak często i bolesne no i skoro ci odchodzi czop to juz niedługo :ico_oczko: moze cie znowu złapie znienacka i będą od trazu co 5 min? :ico_brawa_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

29 sty 2008, 21:47

żona pisze:Płace składki i mam prawo rodzić gdzie chce, nikt niew ma prawa mnie odesłać tylko dlatego,ze mój lekarz pracuje w innym szpitalu! Mogą mnie ewentualnie odesłac z braku miejsc
zgadzam się z Toba w zupełności

A ja dalej czekam, raczej te skurcze przepowiadające nie są, no i ta krew, pamiętam ze jak byłam juz na porodówce i miałam regularne skurcze ta krew tez była, tak więc chyba wszystko jest w porządku.
Skurcze sa różnie, zobaczymy dalej co będzie.
myslicie ze Tagar nie pisze bo rodzi albo jest juz po?

[ Dodano: 2008-01-29, 20:47 ]
Nie wymieniałyscie sie nr telefonów zeby nawet skrobnąć smska do niej?

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

29 sty 2008, 22:26

madziarka81, nie wymieniałyśmy się numerami, bo nasz wątek jakoś ledwo zipał większość czasu :ico_placzek: teraz pod koniec naszych ciąz dopiero się spiknełyśmy w końcu na TT :ico_oczko: ale może to nie głupi pomysł dziewczyny, co Wy na to?

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

29 sty 2008, 22:38

ja jestem za :-D

[ Dodano: 2008-01-29, 21:38 ]
a co do tagar, tez mam przeczucie, ze ja zlapalo :ico_szoking:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

29 sty 2008, 23:36

żona pisze:ale może to nie głupi pomysł dziewczyny, co Wy na to?
to jest super pomysł bo zawsze mozna w razie czego napisac smska, my tak zrobiłysmy i nie raz się przydało :-)

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

30 sty 2008, 10:03

Witam z rańca,widze ze madzia jeszcze w nocy pisała :ico_ciezarowka: ,oj bidulko bidulko :-)

Własnie ciekawe co z Tagar??byc moze juz ma swa dzidziulke przy sobie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jestem tez za wymiana numerów tel :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

30 sty 2008, 10:18

karina, my mamy swoje nr tel., wiec jakby co, to pisze do ciebie :-D

ja sie tez melduje w dwupaku, nic sie nie zapowiada na rozpakowanie, zero boli, nic...jedyne co, to bezsennosc, tak mnie meczy, ze szok, najpierw nie moge zasnac, a potem kilka razy w nocy wedrowka do kibelka i o 4.50 rano koniec snu, dzis od tej godziny lezalam i patrzylam w tv. Nie wiem, czemu spac nie moge :ico_placzek:

ogolnie u mnie sie bardzo wyciszylo, tylko nie wiem co z ginem....kurcze... :ico_zly:

[ Dodano: 2008-01-30, 09:20 ]
mam nadzieje, ze u tagar i madziarki wszystko w porzadku

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

30 sty 2008, 11:11

coffe, ja tez spać niemoge :ico_placzek: ,dziś w nocy przekrecałam sie z boku na bok,i nic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

30 sty 2008, 12:02

coffe, ty to idx do gina zeby odstawiac fenoterol i dowiedzieć się co z tym krążkiem!!! bo to chyba nie mozna czekac zbyt długo.... lepiej się upewnić.

Ja też gorzej sypiam, ale to przez ból w biodrach , promieniuje mi az na plecy i do tego mam wrażenie, że mi miednica z zawiasów wypadnie tak się rozciąga :ico_noniewiem: Może to od tego ciągłego spania na jednym albo na drugim boku :ico_noniewiem: Stawy kolanowe tez mi siadają, to juz chyba trochę za ciezko dla moich biednych nóżek :ico_oczko:

tagar milczy, wiec podejrzewam, że coś ją ruszyło. Może już leży w szpitalu?

Madzia też milczy, ale na ogłoszeniach jeszcze jej nie ma :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 sty 2008, 12:05

Dziewczynki, z okazji moich urodzinek stawiam Waszystkim :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość