lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

30 sty 2008, 16:43

Cześć :ico_ciezarowka: !!
Marta26, śliczny brzuszek. Ty też wyglądasz rewelacyjnie :ico_brawa_01:
spinka, gdzie Ty takie cudowne ubranka znalazłaś? Aż zamarzyłam o dziewczynce oglądając te sukieneczki.

Mi humor ostatnio nie dopisuje :cry:
Chciałabym już wrócić do pracy. Można zwariować siedząc w domu :ico_olaboga: Nie mogę się już doczekać poniedziałku!!!
No i przyszłej środy, bo będzie w końcu USG. Ja też już rozmawiam z dzidzią, żeby pokazała co trzeba w trakcie badanka :-D
Ja od pierwszej wizyty straciłam na wadze 3kg. Teraz jem bardzo regularnie, ale dużych efektów jeszcze nie ma.
Za to dzidzia już ślicznie kopie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

30 sty 2008, 16:49

lulu_, no to długo chudniesz, ja juz zaczynam być na plusie i boje sie ile bedzie bo apetyt mam na same słodkości ostatnio :ico_olaboga:
ja usg mam w środe ale za 2 tyg. oby nasze dzidzie nie były wstydziochami :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-30, 15:50 ]
ja tez ostatnio mam mało pracy- co chwilę odwołują mi lekcje a w domu nic mi sie robić nie chce :ico_puknij:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

31 sty 2008, 12:17

Cześć dziewczynki, ale pustki. Witam w Tłusty Czwartek :-)

Lulu_ to jak ty chudzinko wyglądasz?? Az tą pracą nie szalej, ja już sie odzwyczaiłam od swojej, ale moje dzieciaczki w tym roku były dosyć uciążliwe, bo liczna grupa i zróżnicowana wiekowo, poza tym ja tam sama byłam, moja współpracowniczka ma kota i uważa się za najmądrzejsza. Więc korzystam ze zwolnienia i się cieszę.
[/b]Marta podobno to nasze ostatnie chwile lenistwa, nie miej wyrzutów sumienia.

Nowa[b] a Ty gdzie się podziałaś???

Pączki już zajadacie?????

A mnie niunia kopie aż miło :ico_brawa_01: Wczoraj wieczorem szalałam prawie 3 godziny i raz dostałam takiego porządnego kopniaczka, że aż podskoczyłam.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2008, 12:30 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

31 sty 2008, 12:29

Hej ja zjadłam jednego paczka i mnie zemdliło, a taki pyszniutki, robota mojej mamy :-D
Teraz będe zaraz smażyć krokiety- też od mamusi, bo m .pojedzie wcześniej do pracy, wiec z nim zjem a potem jeszcze jeden krokiet mi zostanie na drugie danie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: od paru dni jakoś mi słabo jak siedze , mam wrażenie że tlenu mi brakuje, pewnie cos mi gdzieś uciska :ico_oczko: dlatego chwile siedze potem sie chwile kłade i tak w kółko. wczoraj łyknełam ta tabl. z żelazem to mało brakowało a bym wymiotowała po paru godzinach ale jakos udało sie tego uniknac, teraz nie biorę bo nie chcę znów wymiotowac w weekend w szkole , spróbuję od poniedziałku i na noc- może wtedy przespie ten czas kiedy mnie mdli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

31 sty 2008, 12:29

Hej :ico_ciezarowka: witam!

Ja już 2 sniadankach i połowce (na razie )pączka :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

31 sty 2008, 12:32

a u nas dziś szaro buro i ponuro za oknem, szkoda :ico_noniewiem:
wczoraj sie uśmiałam- M. wrócił z pracy i mówi że mi brzuch urósł, a nie widział mnie raptem 10 godzin :ico_puknij: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

31 sty 2008, 12:34

No mnie tez coraz ciężej z brzuszkiem, normalnie teraz rośnie z dnia na dzień. Ostatnio to też mi się ciężko oddycha, jakby coś gdzieś mi tam uciskało

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

31 sty 2008, 12:34

Marta ty to się masz z tymi tabletkami. A krokiecika to i ja bym zjadła :ico_haha_02:
Dzisiaj fasolkę po bretońsku będę gotowała, też dobra.

Widzę że u nas wszystko w normie, a ja dzisiaj znowu na nic nie mam ochoty, leń na całego, ale się zmobilizuję, bo mam jeszcze to :ico_prasowanko: z wczoraj, bo już nie miałam sił.

A co do pogody u mnie też nie ciekawie, nogi mnie strasznie kręcą, ale to chyba właśnie pogoda.
Miałam dzisiaj okropny sen, spadałam z bardzo wysoka, aż się zbudziłam i miałam wrażenie że i Malutka sie boi, jakieś takie dziwne przeczucie.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

31 sty 2008, 12:36

Marta26 pisze:wczoraj sie uśmiałam- M. wrócił z pracy i mówi że mi brzuch urósł, a nie widział mnie raptem 10 godzin


To mój m. wczoraj po dwóch dniach niewidzenia się stwierdził to samo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

31 sty 2008, 12:37

Bo babki rośniecie, widać wyraźnie na zdjęciach :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość