Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

31 sty 2008, 18:42

A ja zaliczyłam jednak lekarza z Miłym... i niby powikłania grypowe mu pani wywróżyła :ico_noniewiem: czyli mam dawać to co daję plus syrop /tablety-bo syrop wycofali/ na spokojny sen... :ico_noniewiem:

NO... Anza dzięki za pozytywe wibracje... chyba pomogły :-D

Sikorka Miłosz też zaczął od załatwiania swoich potrzeb przy oknie balkonowym :ico_haha_01: coś w tym musi być :-D

Kulka ??? To Ty się znów chcesz przeprowadzić ???

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

31 sty 2008, 19:10

moze nie tyle przeprowadzic a ulokowac $$$$ ... zreszta sama nie wiem ... bo czas wrocic do cywilizacji i pracy.......

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

31 sty 2008, 21:05

hello

no z tym nocnikiem to roznie bywa no niby da sie dziecko przyzwyczaic, bo moja mam niby tak mnie przyzwyczajała i od 6 m-cy probowała... :ico_noniewiem: poki co nie mamy nocnika, ale zamierzam nabyc, wiec zobaczymy..
Moj prawie trzy letni chrzesniak dopiero teraz nauczył sie sikac do nocnika, a raczej woli juz do ubikacji, ale kupa :ico_nienie: jak mu sie chce idzie za tapczan i jak nie ma papmersa to narobi na dywan, nocnik odsuwa, nie wiem czy sie go boi, moze macie jakies rady na takie zachowanie??

a ja dzis po spotkaniu z glizdunia..fajna z niej laska, szkoda ze tak daleko mieszka :ico_noniewiem: a Majcia taki smieszek kochany..na poczatku wystraszona mojego A prawie by płakała, ale szybko sie oswoiła i potem sie do niego :ico_haha_01: a Milu nawet poszła do Darii na rece..od razu widac ze ja polubiła..zna sie na ludziach :ico_oczko:

kulka powodzenia z nowym mieszkaniem... :-)

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

31 sty 2008, 21:21

ladybird23, i glizdunia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za spotkanie, zazdroszczę Wam :-)

KUlka, no to lokuj szczęśliwie :-D trzymam kciuki :-)

U mnie towarzystwo wymiękło...

Michu z tatą

a Ula u sie :ico_sorki:

Mam nadzieję, że dziś rzadziej będę wzywana do akcji "przebudzenie"... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

31 sty 2008, 21:29

ladybird23, ale fajnie!!! a macie jakieś zdjęcia? plisss :)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

massumi, ja mam codziennie akcje przebudzenie po kilka razy wieczorem i ok 1-2 razy między 12 a ranem, no i ok 6-7 pobudka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

31 sty 2008, 21:34

anza, wiesz jak jedno zaczyna kaszleć, to i przebudza drugie... a te napady wściekłego kaszlu mam wrażenie /pewnie złudne/ mają co godzinę :ico_oczko:

no właśnie babki dawać nam tu foto historyjkę ze spotkania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

31 sty 2008, 21:35

u mnie cisza od godzinki ;)

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

31 sty 2008, 21:41

mały już śpi, T aresztą też, usiadł na łózku potem taj jakoś chciał wyprostować plecy i zasnął gdy ja lulałam Mata :-D

a ja wkur... ci moi domownicy chyba nie rozumieją polskiego... już tyle razy ich prosiłam zeby byli cicho bo MAt śpi, a oni nic... zeszłam dziś na dół i mówię ze mały śpi i ze ich prosze o ściszenie tonu głosu bo wszystko słychać u Mateusza, a teściowa wypaliła ze za niedługo to trzeba bęrzie się chyba wyproadzić a ja jej na to żeby nie robiła takich głupich uwag, bo wie doskonale ze wszystko sie niesie do góry, i żę oczekuję trochę zrozumienia... :ico_zly:

muszę popytać ile kosztuje zrobienie takiej ścianki działowej z drzwiami, bo u nas jest tak, że wchodzi się na górę i jest otwarta przestrzeń i tak sobię myślę ze u szczytów schodów mogłabym dać taką ściankę z drzwiami przesuwanymi... zawsze to byłaby jakaś ochrona przed hałasem...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

31 sty 2008, 21:53

Nio mój bilans pączkowy - 3 sztuki :ico_haha_01:

Ja wiem kiedy moje dziecko robi kupkę bo sobie wtedy stęka :-D :-) I ma taki wyraz skupienia na twarzy :-D A za chwilkę to już czuć :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zbora
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:31

31 sty 2008, 22:06

No...ja mam w brzuszku już prawie 4pączuszki i bardzo mi z tym dobrze!!! Hani też smakowały...

Co do nocnika...Znowu wracam do tłumaczenia, że ja wiem, iż moje dziecko nagle nie wstanie i nie powie "chcę kupę/siku" tylko wyrabiam w niej nawyk załatwiania potrzeb w ludzki sposób...Sadzam ją kilka razy dziennie...Też robi kupę różnie, więc tak...siada po obiedzie zawsze i kupa zawsze jest. A resztę dnia to jak ją przewijam to też sadzam i zazwyczaj zrobi albo kupę, albo siku...albo jedno i drugie...I jestem z niej bardzo dumna i szczęśliwa!!!

Lady, więc kupuj tron królewnie i sadzaj...niech się uczy...
No i dawać mi tu foteczki ze spotkania!!!!

Kate...rozumiem doskonale...ja zawsze twierdziłam, że nie będę chodzić na palcach jak dziecko śpi..ale kurczę jak ona się ciągle wybudza to nie mam wyjścia i też muszę uciszać wszystkich...czasem nawet pies szczekający rpzed domem ją budzi!!! i moja mama kichaniem...więc wiem, jak to słychać z dołu...i współczuję...

I lecę układać ciuchy..latam od szafy do szafy i przekładam...niby nowy mebel, a jakoś ciągle pełno ubrań...Muszę J zmobilizować, żeby się pożegnał z niepotrzebnymi, bo normalnie zarośniemy...
No to papasie...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości