Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

31 sty 2008, 20:07

oj Aguś ale miałas... Obrazek
a jak się teraz czujesz????

jak zaszłam w ciążę z Mileną to juz wiedziałam , ze jestem w ciąży...ale jakiez było moje zdziwienie kiedy test okazał się negatywny Obrazek

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

31 sty 2008, 20:23

no wlasnie troche dziwnie... bo juz nastawilam sie na bum a tu nic... ale mysle ze to po cerazette tak sie czuje... ale dla pewnosci za tydz powtorze test :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

31 sty 2008, 20:53

WITAM wieczorkeim ja tylko na chwilke bo maluszek własnie sie z tatusiem kapie, wiec mam chwilke :-D

Sylwia prześliczne foteczki, a panna młoda jak zawsze rewelacyjna :-D a syneczek juz coraz wiekszy ze ty masz siłe jeszcze go na rączkach nosić :-D ale super ze o nas pamietałas :-D

Aga to ładnie się strachu najadłąś, a wies od czego te mdłosci mogły byc :ico_noniewiem: moze to jednak :ico_ciezarowka: tylko tescik jeszcze nie wykrył a wszyscy mówia ze mała róznica wieku miedzy dziecmi jest najlepsza :-D wiec nei było by tak żle :-D
a foteczki rewlacja

przesyłam całuski i życze miłej nocki :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

31 sty 2008, 21:24

Hej dziewczyny.
Aagaa no to Kubus mialby braciszka :-D To mialas przezycie.No ale jakby bylo to ba bylo :ico_oczko:
Violu kupilam i juz zaplacilam wiec teraz tylko czekac kiedy dostane paczuchne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pelna ciuszkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Violu super sukienka.Ja wczoraj znalazlam piekna na ebay ale za mala juz bo 68 rozmiar a moja ma juz 74.No ale :ico_noniewiem:
Sylwia przepiekne zdiecia i zmienilas sie nie do poznania.Jeszcze raz wszystkiego naj :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Dzis bylismy troszke na zakupach i kupilam Juli plaszczyk juz na wiosna /lato :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

31 sty 2008, 21:53

GRATULUJE NOWIUTKIEJ RODZINCE, szczescia i zdrowka!!!!!!!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Ale nam sie Aga strachu najadla! :ico_szoking: Ja sobie czegos takiego nawet nie wyobrazam :ico_szoking:
A kobietki dalej na necie szaleja! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i slicznosci kupuja! A potem beda na nowo sprzedawac! :-D

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

31 sty 2008, 22:05

och nawet mniw nie straszcie dziewuszki :ico_szoking: :ico_sorki: chociaz moze Ula masz racje ze mala roznica wieku dobra rzecz :-D to co walczymy o nastepne ???

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

31 sty 2008, 22:11

Ale was wzielo na calego na dzieci :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

31 sty 2008, 22:15

Aagaa pisze:chociaz moze Ula masz racje ze mala roznica wieku dobra rzecz

z doświadczenia mówię, że TAK Obrazek

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

31 sty 2008, 22:19

Ja uciekam dziewczyny.Po tej porannej pobudce i tak dobrze sie trzymam.Ciekawe co czeka mnie dzisiaj :ico_noniewiem: Do jutra,milej i przespanej nocki zycze wszystkim :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

31 sty 2008, 22:47

heloł babeczki
juz jestem ufff wykonczy mnie to pączkowe święto :ico_smiechbig:
zreszta ostatnio jestem non stop zmęczona i ledwo mam sile zrobic cokolwiek :ico_spanko:

Aga a to co przygoda :ico_brawa_01: , byłby :ico_ciezarowka: psikus jak ta lala :-D

ja przez chwile juz chcialam szybko robic kolejnego bobaska, ale.......poczekamy z robotą jeszcze z rok, mysle ze zaczniemy sie starac o braciszka dla Zosi gdzies na Bożą Gwiazdkę tego roku :ico_brawa_01:

Sylwia śliczna z was para i rodzinka na medal, jeszcze raz gratulacje
no a kiecke miałas przesliczną
aha mam nadzieje ze ani ty ani Kubuś sie nie pochorujecie

Viola no ty to faktycznie allegro z torbami puścisz :ico_smiechbig: ale i kiecunia i komplecik sa sliczne

a my kupilismy dzis nowy wozek spacerowke
http://www.gagu.pl/1,170,7705,X-Lander,Wózek_typu_spacerówka_XA.html

oraz fotelik do auta
http://allegro.pl/item300843878_bebe_co ... atis_.html

tylko na ten moment mam opory przed wlozeniem Zosi do spacerowki ze wzgledu na pogode, ale z tego co pamietam to wy juz wkladacie swoje maluchy dp spacerowek

opiszcie jak to jest , jak trzeba teraz ubierac malucha do takiego wozka , no i wogole czy maluchy spia w tych spacerowkach, bo ja sie boje ze corcia teraz bez bujania to nie zasnie :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość