Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 lut 2008, 18:27

Jasnie super filmik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-02, 17:28 ]
Emilka_M pisze:No widze snieg i zimno

no własnie, a ja nie chce Frana ciagnąć nigdzie w taką pogode, a jak Ci juz wczesniej napisałam to późno wstalismy i dopiero skończyłam sprzątać

a niedługo Jaca jedzie na piłkę do kolegi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-02, 21:53 ]
pisałam smska do Madziorki, mają sie dobrze tylko Madzia nie moze dojść do łądu z ciuchami :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
macie pozdrowienia i buziale
a gdzie Wy????????????????????????????????????????????????????

[ Dodano: 2008-02-02, 21:54 ]
Lucy ciesze sie ze w robocie super sie czujesz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-02, 21:56 ]
ilonakk9 pisze:dostala takiego szalu,ze ani ja ani Bablu nie mogl jej wytlumaczyc...az mi wstyd bylo,bo tak plakala...zaden argument do niej nie dochodzil...musielismy wyjsc ze sklepu. wczoraj w domu,tez jak czegos nie dostala,to ryk....mam nadzieje,ze to tylkoc chwilowe...uff..

i tak bedzie do trzech lat :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
moja siora tez to przechodziła :ico_szoking: :ico_oczko:
a teraz tylko " poprosze mamusiu, dziękuję, nic nie chce kup lepiej sobie " :ico_szoking: skąd jej sie to bierze ????? moaj kochana chrześnica

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

02 lut 2008, 22:59

No hejka dziewczyny :ico_haha_01:
W miescie nie bylam bo spac poszlam :-D mezus zajol sie dziecmi :ico_haha_01:
Teraz siedzimy z kolega i piwkujemy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 lut 2008, 00:39

hej kochane mamuski JESTEM :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

okazalo sie ze dzis rano Adam znalazl jakas niezabezpieczona siec.. o ktorej powiedzial mi dopiero wieczorem kiedy skonczylam wreszcie rozpakowywanie i cale mieszkanko juz lsni hihi
no wiec jestem
juz od 2 godzin ale musialam wszystko przeczytac hehe

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

03 lut 2008, 00:44

witam
ilonka no to witaj w swiecie dwu latka i jego buntu :ico_oczko: :-D jakbym wam zaczela codziennie opisywac co konrad wyrabia to stron by zabraklo a najgorszy jest w weekendy kiedy pawel jest w domu.dzisiaj to juz przeszedl samego siebie. :ico_olaboga:
wymyslil ze bedzie spal w przymierzalni w sklepie,kladl sie na podloge pod nogi ludziom :ico_wstydzioch: obciach jak cholera,a jak go podnosilam to ryk na caly sklep,pawel nic nie mogl przymierzyc bo ten w ryk. :ico_olaboga: doprowadzil dzisiaj pawla do szalu,i w sklepie z zabawkami darl sie do dzieci ze wszystko mine :ico_wstydzioch: ach mowie wam jazda niezla,ja to juz na luz wrzucilam i sie nie przejmuje bo bym osiwiala. :ico_oczko: :ico_oczko:
nie reaguje na jego placz i nie tlumacze za duzo ,jest nie i koniec.kolejna akcja dzisiaj ze nie chce do samoch wsiadac i jechac do domu tylko po centrum lazic,i znowu placz i dzikie dzwieki wydobywajace sie z jego gardla :ico_szoking: :ico_oczko:

jak jestem sama z nim to az tak strasznie sie nie zachowuje,jak przy pawle :ico_olaboga:

lucy super ze w pracy ci sie podoba :ico_brawa_01:

jasnie fajny filmik :ico_brawa_01: a ty jaki masz glos sexi i delikatny :ico_oczko: :-D

marta a ile twoja siostrzenica ma lat?

[ Dodano: 2008-02-02, 23:47 ]
madziorka he he ty nalogowcu :-D witaj i pisz jak na nowej chatce.
my dzisiaj swoja ogladalismy,i wydala mi sie jakas duza...juz nie moge sie doczekac przeprowadzki.ja tez kiedys na dziko z netu korzystalam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 lut 2008, 01:09

ilonka no wreszcie sie pojawilas.. mowisz zakupki w birmingham?? juz wkrotce ich zakosztuje
choc przyznam ze poszalam przed przeprowadzka na wyprzedazach.. no i moja szafa nie wytrzyma kolejnych zakupow hehe
ogromnym plusem tego domu jest duza ilosc schowkow hehe normalnie poupychalam tam pelno pudel. super!!!

fotki super.. sliczna bluzeczke nosi venee

juli powodzenia.. trzymam mocno kciuki i mam nadzieje ze robotka wypali. byloby super :ico_brawa_01:

lucy super ze atmosfera w pracy tak ci sprzyja.. tego ci bylo trzeba co? ruchu, ploteczek, tesknoty za olim.. ciesze sie ze jestes zadowolona

martus kochana dzieki za smska hehe czytalam o waszych planach i itd
rozumiem sie calkowicie co do wyjazdu we dwoje. mam dokladnie takie samo zdanie w tej kwestii.
no i zaradna i przedsiebiorcza z ciebie kobietka.. hihi ciesze sie ze doszliscie do porozumienia. twoj jacol wydaje sie super tatus i partner...

moj adas nie jest taki chetny na wydawanie kaski.. i mysli ciagle przyszlosciowo.. ale potrafi tez zaszalec i ulec moim namowom.. hehe choc jednak zawsze wszsytko z glowa hehe
widac dobrze jest, bo trzeba sie uzupelniac hehe dwa takie shoppingowce dlugo by nie pozyly nie?


jasnie pani domyslam ze jakies bombowe filmiki wklejasz. ale ja nie mialam xzasu ich jeszcze poogladac. wybacz
chcialam szybko nadrobic tresc.. hihu
super ze mezulek tak szybko was sciaga do siebie. rodzinka najszczesliwsza w komplecie!!!
i gratulacje zebalka u luski. wreszcie sie doczekalas co?? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


a pare slow na temat chatki hihi

no wiec adam mocno przesadzil
bo on same minusy mi przedstawil hehe jako fachowiec od wykonczeniowki zwraca straszna uwage na takie rezczy hehe
i tutaj sciany nie sa pierwszej nowosci
te ich angielkskie pomalowane tapety ktore mu spac nie daja hehe

ale mi sie podoba
mamy nowa lazienke biala
kuchnia tez w wiekszosc nowa biala
z jadalnia

i mamy tam super klime hehe w livingu prawie nie bywamy hehe

na gorze dwie sypialnie

takze naprawde milo i przytulnie
juz wszsytko urzadzone

wspollokatorzy sa super
dogadujemy sie z nimi rewelacyjnie i mam nadzieje ze tak pozostanie
w koncu juz mieszkalismy razem 2 tyg na kupie wiec troche sie poznalismy nie?

okolica super, ladna spokojna.. blisko park i duuzo boisk co cieszy adasia
ale to zadupie hhihi dlatego tak przyjemnie
sa jednak autobusy wszedzie takze luz
ja napewno bede jezdzic z lelkiem to tu to tam hihi

nie wiem jak dlugo bedzie ten net
w kazdej chwili ktos moze zablkowac hehe
jakby co to napisze do marty lub lucy

ufff ciesze sie ze juz wszystko poukladane
strasznie dlugo nam to zajelo
ale rzeczy doszlo w ciul
poza tym z lelkiem juz nie jesr tak latwo
domaga sie uwagi, rak wiec trzeba skakac z jednej czynnosci na druga i tak w nieskonczonosc hehe

w czwartek caly dzien w ikei hehe wiec prawie zmarnowamy wg facetow oczywiscie hehe

no ale oni nie mieli nic. wiec musielisy szafe lozka i takie tam nabyc.
a ze byli tam pierwszy raz wiec wszystko trzeba bylo obejrzec
my oczywiscie n-by nic nie potrezbiwalismy ale oczywiscie sporo pierdol zakupilam hehe
super

na drugi dzien faceci musieli wrocic tam sami by przywiezc te meble , bo z nami nie bylo na nie miejsca
i nie bylo ich kolejne kilka godzin
bo cozywiscie sie poigubili
kartka ktora im napisalam zapodziali
i tak w kolko
xakreceni sa na maxa hihi


trzymajcie sie kochane cieplutko

aaaa lelus kochany.. wlasnie wypil sobie obok sam kaszke hehe po czym buteleczke odrzucil na bok i zasnal
samodzielny sie robi na maxa
hihi

codziennie wystawiam go w wozku do ogrodu do spanka hiih bo nawet nie mam czasu na jakies spacery
ale od jutra wracam do ludzi hihi

jupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

buziole raz jeszcze papa

[ Dodano: 2008-02-03, 00:12 ]
fela super ze nowa chatka ci sie podoba hehe tobie to dobrze na gotowe sie wprowadzisz hehe luzik. szkoda ze tak daleko mamy na parapetowe
moze wy do nas zalgladniecie?
a kuchnia i lazienka standard czy mozecie sobie sami wybierac melble podlogi itd

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

03 lut 2008, 01:20

madziorka hihi, super ze chatka ci sie podoba :ico_haha_01: jeszcze fotki pokaz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 lut 2008, 01:45

emilka zadnych fotek jeszcze nie mam hehe

nie ma sie czym chwalic
ale napewno zrobie i pokaze hehe

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 lut 2008, 08:15

Madziorka, super,ze jestes i humorek dopisuje .Jasnie Pani Luska czaderska,no nie moge :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super spruciula :ico_brawa_01: a myslalam,ze Ty taka mocna baba,ale glosik masz jak aniolek ,Fela ma racje :-D

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

03 lut 2008, 10:54

Witam o niedzielnym poranku :ico_haha_01:
Oczywiscie dawno nie pisalam,a jedyny czas jaki znalazlam to niedziela :-D
U nas wiele zmian...Maz dostal prace w Sheffield - wiec za miesiac sie tam przeprowadzamy...Czyli na forum kierunek przeprowadzek to północ :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

03 lut 2008, 12:07

madziorka hihi, super że juz jesteś, koniecznie wklej wasze szalone fotki z nowego miejsca :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość