Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

02 lut 2008, 13:57

Dzien dobry Baboski :ico_oczko:
A wiec u nas nocny eksperyment sie niestety nie udal :ico_nienie:
Moj maz spal spokojnie z Nicolinka okolo 3 godzin.. a pozniej mala jak sie przebudzila i zobaczyla ze zamiast mamy kolo niej lezy papa to zaczela plakac bardzo ze nawet ja sie obudzilam a pokoj Nicole jest oddalony troche od naszej sypialni normalnie uzywamy babyfona(ze slyszymy co mala robi :ico_oczko: ) i dalsza czesc nocki spalysmy sobie razem obie.. ale mowie wam jak mala mnie zobaczyla ze jestem to tak mnie objela raczki za szyje i tak mocno sie przytulala to bylo wruszajace moja malutka boze juz coraz czesciej mysle jak to bedzie jak nie bedzie mnie przez te 3 dni w nocy jak moj maz sobie poradzi.. mala bedzie plakac biedna.. no bo ja od zawsze ja usypialam i teraz naraz nie bedzie mamy.. nie wiem co mam myslec.. :ico_placzek:
Pozatym to u nas ok,dzisiaj niechce mi sie gotowac.. i juz moj kochany mezus pojechal i przywiezie mi pizze Calzone taka ladnie zlozona i kupi mi nawet piwko Carmalaz(czyli Karmi) bez alkoholu i bede miala super obiadek :ico_brawa_01: moze mnie tez porozpieszczac chociaz troche :ico_oczko: pozatym moja Nicolinka sobie juz od godziny spi i tak to leci sobie spokojnie dzionek..
Niewiem jak to zrobimy z ta nocka z tym spankiem Nicole.. wiem ze na dluzsza mete takie caly czas spanie ze mna tez nie jest dobre.. ale tak przynajmniej sie wysypiam w nocy..a tak jak znowu bede mala usypiac w jej pokoju to bedzie mi robila pobudki kolo 4-5 i bedzie chciala spac ze mna dalej .. sama niewiem co mam robic!! :ico_noniewiem:
W ciagu dnia mala spi super,okolo 2 godzin i jak spokojnie i fajnie :ico_oczko: no tylko gorzej jak przyjdzie noc.. :ico_noniewiem:
A niewiemy jeszcze co bedziemy robic w ten karnawal.. raczej nie wybieramy sie nigdzie .. mi tam najlepiej jest w domku :ico_brawa_01: posluchac sobie muzyczki i z rodzinka pobyc.. :ico_oczko: :ico_haha_02:
U nas dzisiaj od rana pada snieg i juz napadlo z 20 cm.. :ico_oczko: takze snieg mamy ale narazie nie sypie.. watpie ze sie snieg utrzyma ale zobaczymy :ico_oczko:

Mama_Kingi mala Nicole spala grzecznie ale ze mna :ico_noniewiem: .. i pozniej tylko sprawdzala raczka czy jestem kolo niej.. chytala mnie za wlosy i wogule bylam w szoku jakie mam madre dziecko :ico_oczko: bala sie zebym jej nie zostawila kurde.. ciezka sytuacja troche z tym spankiem malej.. no ale jakos sie musi unormowac.. niewiem czy samo sie unormuje?? :ico_placzek:

Milego dnia wam zycze i moj maz zaraz przyjedzie i bede jadla pycha obiadek pozdrawiam paa

Maggie mam nadzieje ze Antosiowi juz lepiej.. a ze tak zapytam.. jak pojdziecie na zabawe jak Antos troche przychorzaly jest?? Tak z ciekawosci pytam.. :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-02-02, 17:38 ]
I jestem ponownie..
Ale widze ze tutaj dzisiaj pustki.. to chyba normalne bo mamy weekend :ico_oczko:
Nie uwierzycie ale moja Nicolinka dzisiaj teraz spi juz drugi raz.. :ico_szoking: Raz w polodnie spala okolo 1,5 godzinki a pozniej tak kolo 16 00 wzielysmy sobie prysznic i mala chciala spac i byla marudna wiec ja uspalam i sie udalo i mala spi :ico_brawa_01: :ico_oczko:
A mojego mezulka niema.. :ico_placzek: Dzisiaj caly czas jest w trasie.. jak to powiedziec zawsze ma cos do zalatwienia :ico_oczko: Najpierw pojechal po obiadek dla nas pizze pycha byla i piwko tez :ico_oczko: Pozniej pojechal do sklepu po deski na nasze nowe biurko dla komputerow to znaczy monitorow.. a niedawno pojechal do swojego brata mojego szwagra odebrac swoj nowy gotowy juz komputer :ico_brawa_01: Takze ja jestem sama z Nicolinka a mala sobie spijusia.. ciesze sie ze bede miala inny komputer bo tamten co mialam to strasznie wolny byl a teraz ten moj chodzi tak jak chce i to wazne i jest szybki :ico_oczko:
Ale was juz nie zanudzam.. i tak was niema wiec spadam..
Pozdrawiam paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 lut 2008, 19:45

cześć dziewczynki, my zaraz wychodzimy na tą imprezkę, trzymajcie kciuki żeby Antos nam wytrzymał Obrazek

Antoś jeszcze kaszle, ale daje mu syropki i witaminki, mam nadzieje że mu przejdzie, teraz padł, wie co robi, przed tańcami Obrazek

No dobra lecę Obrazek

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

02 lut 2008, 20:21

Maggie, bawcie sie dobrze!! I caluski dla dzielnego Antosia :-)

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

02 lut 2008, 23:33

hej baboski dobrej nocy
maggie milej zabawy:)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 lut 2008, 20:47

Naszemu Kochanemu Piotrusiowi i wszystkim bobaskom które urodziły się 3 lipca ....
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek WSZYSTKIEGO NAJ... NAJ.... Obrazek

[ Dodano: 2008-02-03, 19:56 ]
Maggie, jak się bawiłaś ??? opowiadaj .... jak Antoś ??? kaszel mija ???Mama_Kingi, to wg mnie niewiele zapłaciłaś za USG .... super sprawa ... szkoda że u nas nie ma takiego sprzetu

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

03 lut 2008, 21:01

dziekujemy ...zupelnie zapomnialam
my tez wszystkim maluchom zyczymy wszystkiego co najlepsze Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 lut 2008, 21:09

ja widzę że nasze kochane dzieciaki to juz kompletują uzębienie na maxa ... my w komplecie mamy tylko 1 i 2 i tyle ... czekamy aż się cokolwiek innego pojawi ... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

03 lut 2008, 21:37

Gorace życzenia dla Piotrusia i okazji 1 roczku i 7 miesięcy Obrazek Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 lut 2008, 22:27

cześć dziewczynki.
Nie miałam jak dzisiaj wejść bo Antoś zle się czuł i nie dał mi chwili odetchnąć, kaszle brzydko, martwię się, idę jutro do lekarza.

Co do wczorajszej imprezy to nie za dobrze się bawilam, Antoniu żle się czuł, był marudny, chociaz były momenty że tańcował i się bawił ....wyszlismy po 23 bo mnie głowa bolała jak nie wiem co Obrazek , nic nie pomagało....
ogólnie chyba kiszka Obrazek

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

04 lut 2008, 12:24

Witajcie!
Piotrusiowi :ico_buziaczki_big: na ukończenie wczoraj roczku i 7 miesięcy!!!
Maggie, byłaś u lekarza z Tosiaczkiem?

Kinga dziś wstała wcześniej, przed 9, ja mam już poprane, słonko świeci, ale jest mróz.
Wklejam Wam obiecane fotki Patryczka. Taki troszkę "ufoludek" :), ale kochamy go bardzo!!!

Obrazek

Tutaj rączka i pępowina. Rączunia już taka troszkę misiowata :))

Obrazek

I jeszcze raz buziaczek- przyslonięty troszkę łożyskiem :). Wtulił się w mamusię
:ico_haha_01:

Obrazek

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość