Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

03 lut 2008, 22:05

Małgorzatka, 50zł kosztował poród rodzinny, w tym szpitalu płaci sie tylko taką cegiełkę. To chyba najtaniej w całym Poznaniu a też chyba najsympatyczniejszy personel ze wszystkich szpitali w Poznaniu.

qunick, ja też mam wrażenie, coś dużo was było na tej sali. Ja byłam w dwuosobowym pokoju, kibelki na zewnątrz.

Magdzinka, śliczne zdjęcia.

Ciekawe, czy to już koniec zimy. Rok temu 11 lutego do szpitala jechałam w śnieżycy. To była niedziela i drogi nieodśnieżone i było strasznie ślizgo.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 lut 2008, 22:14

Magdzinka fajne zdjecia, sliczna Jasia

MamaJulci buuu, nie widze zdjec, widac tylko ja, krzyzyki mam, odswiezam strone i nic :ico_placzek: tak chcialam Ciebie zobaczyc.
Ale Julenke widze :-D jaka duza, ladniutka, oczka piekne

Ja lezalam w szpitalu 2 doby

[ Dodano: 2008-02-03, 21:27 ]
Ja bylam na sali po porodowej na 3 osoby,
a przedporodowa, czy jak to sie nazywa, chyba na 5, ale bylam sama, no i raczej personel dobry, ale tak 50 na 50
nic, opisze w swoim czasie

Olala fajnie by bylo, zeby wiposna juz sie zaczela
ale mowią ze od 15. zima bedzie, ale slyszalam nie z wiarygodnych zródel :ico_haha_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

03 lut 2008, 22:28

olala pisze:50zł kosztował poród rodzinny, w tym szpitalu płaci sie tylko taką cegiełkę.


My oprócz cegiełki 250 zł za sam poród a cegiełak na szpitak to zbierają jak wychodzisz i masz do wybory c. za 10-50 zł! Zdziercy paskudni!

A oto mój brzuś z przed chwilki:

24 tydzień ciąży
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 03 lut 2008, 22:38 przez Małgorzatka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 lut 2008, 22:36

Małgosiu :ico_brawa_01: slicZny brzuszek
a jaki duzy :ico_szoking:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

03 lut 2008, 22:40

lulu81 Dziękuje kochana!

[ Dodano: 2008-02-03, 21:45 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

04 lut 2008, 08:44

Małgorzatka, fajniusio wyglądasz z brzusiem, aż ci normalnie zazdroszcze!

[center][size=150]Mirelka

W dniu Twoich pierwszych urodzin dużo zdrówka,
szczęścia i radości,
niech Twój śliczny uśmiech na buzi zawsze gości
.[/size][/center]

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

04 lut 2008, 09:06

DLA JULCI, DOMINISIA, KUBUSIA i MIRELKI :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Obrazek
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Dużo zdróweczka, samych radosnych dni i uśmiechu na buzinkach.

Wojtuś przez weekend tak mi dopalił że ho ho. Cały czas chciał tylko żeby go na rączkach nosić i tylko nim sie zajmować, a ja też coś kiepsko się czułam i sił mi brakowało jednak Wojtuś tylko jedzeniem dawał się udobruchać :-).
Strasznie zasmakowało mu tarte jabłko - tak to zawsze daje mu deserki gotowe ze słoiczka, bo jakoś wcześniej jabłka tartego nie chciał, a tu przy tych kaprysach takiej ochoty nabrał :ico_noniewiem:
Złośnik z niego niesamowity - jak tylko Radzio coś do ręki weźmie to on zaraz płacze i tupie nogami, żeby Radek mu to oddał.
Normalnie braterskie wojny mi się w domu zaczynają, a myślałam że to trochę później się dzieje :ico_placzek:
Magdzinka foteczki super aż zazdrość bierze!! Chciałoby się już z tymi dzieciaczkami tak na dworek wychodzić.

Poród ja opiszę 13-stego :-) Wasze opisy są takie, że człowiekowi wydaje się jakby sam to przechodził hihi
U nas w Jastrzębiu za poród rodzinny nie płaci sie ani złotówki a porodówka jest po świeżym remoncie i jest bardzo fajnie...ale szczegóły później :ico_oczko:

Małgosiu dobrze, że wszystko się uspokoiło, a brzusio super, aż chciało by się taki mieć hihi

karolas odpoczywaj ile możesz, przez sen człowiek szybciej się kuruje. I widzę, ze ty taka troszkę złośliwa jesteś dla mężusia :ico_oczko: na pewno wyjdzie mu to na dobre.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

04 lut 2008, 10:49

Witam i skladam spoznione zyczonka, wczoraj cos mi sie komp zawisil i niestety nie udalo sie wejsc na tt


Dla Kubusia,Dominisia i dzisiejszej Mirelki


Słodki skarbie małyMasz już roczek cały
Możesz łyżką zupkę jeść
Pudło kredek w rączce nieść
Możesz wołać : mama,tata
Śmiej się do całego świata!

Niech Ci słonko ciepło gra,
niech Twój uśmiech długo trwa,
nie trać swej wesołej minki,
dziś są Twoje urodzinki!


Obrazek

Obrazek


Małgosiasliczny brzusio i jaki juz duzy :ico_brawa_01:


Poród Ja bylam w szpitalu 4 doby, bo Patrus mial żołtaczke i to 2 razy. Porod rodzinny u nas kosztuje 500zl a sala taka jak inne tyle ze pojedyncza,wystrój socjalistyczny. Ja rodzilam w niby tej gorszej, ktora i tak byla pojedyncza tylko prysznica nie bylo. Podobna ta sala do qunick.

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

04 lut 2008, 13:31

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

MałgosiaŚliczny brzusio, aż znowu chce się być w ciąży :ico_haha_01: :-D

poród: No to chyba my z Dominiką byłyśmy najdłużej w szpitalu bo aż 6 dni, urodziłam w poniedziałek a do domu wypuścili nas w niedziele. Dominika miała żółtaczkę skórną najpierw leżała na takim specjalnym łóżeczko dla dzieci z żółtaczką (24h), a później 2 doby pod lampami w inkubatorze.Rodziłam z mężem i nic nie płaciliśmy za poród rodzinny. Sala była taka sobie łóżko do porodu wózek z urządzeniami dla noworodka stolik 2 fotele, worek sako, łazienka z prysznicem. Szczegóły w urodzinki :ico_haha_02:

Obrazek
To jest te łóżeczko na którym leżała pod spodem są pampy UV

Obrazek
Jeszcze była żółta jak wróciłyśmy do domu. Położne sie śmiały, że może tatusiem jest jakiś Japończyk.

[ Dodano: 2008-02-04, 12:49 ]
http://www.allegro.pl/item304712165_swi ... p0013.html
Kupiłam takie świeczki na toru, tylko konik jest różowy. Kupiłam normalnie w sklepie (real) za niecałe 5 zł. No i oczywiście świeczkę z cyferką 1.
Byłam też w reserved kids i kupiłam śliczny dresik z przeceny zapłaciłam 38zł, bluza jest ocieplana. maja teraz wyprzedaż
Ostatnio zmieniony 04 lut 2008, 13:54 przez myszka_g, łącznie zmieniany 1 raz.

sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

04 lut 2008, 13:53

Małgosiu brzuszek super.

Poród- my leżałyśmy 3 doby, Patrycja też miała żółtaczke. Jak słyszę, że wy miałyście jakieś piłki, worki sako to chyba u mnie na porodówce było najgorzej. Sala mała a w niej tylko łóżko do porodu. Do łazienki musiałam przechodzić przez korytarz. Prysznic podobno był, chciałam nawet iść, ale już nie zdążyłam, rozwarcie na 7 - po jakiś 25min malutka była ze mną.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość