edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

04 lut 2008, 10:58

No moja jeszcze nie pełza i właśnie z tym chodzikiem to ja też nie jestem zwolennikiem tylko na 30min. i ona sama chce wychodzić teraz to on na zasadzie nośka mała ziemi nie sięga i myśli że ją nosze :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 lut 2008, 11:55

Uuuu Edytko rozkręciłas się hehehe. Post wysłany z10 razy. Znów pewnie TT cos nawala.

kurcze kamilka znow widze jakas ciezarowke przed twoim imieniem hehe musi byc jakis skrot poodbny// hiih


Hmmm Ty mi Madziorka chyba cos sugerujesz hehe. Ale spokojnie kochana na wszystko przyjdzie czas.

Asiulka sliczna zębata Emi no i mamusia urocza.

A nasz wyjazdrewelacyjny. Krótki ale rewelacyjny. W pociągu luzik. Tomek był nie lada atrakcja dla podróżujących. Zacieszał do każdego i śmiał sie i gadał... mielismy ubaw.

Mama miała niespodziankę, bo oczywiście nie powiedzieliśmy jej, że przyjeżdżam.

magda mówisz, że P lubi zorganizowanie? Mój Jarek nie był z nami więc nie musiał sie organizować. My same z siostra, Tomka zapakowałysmy i heja.

Odwiedziła nas w Szczecinku moja kuzynka. MOże pamiętacie jak kiedyś pisałam, że ma córeczke Oliwię o trzy miesiące starsza od Tomka. No i ja byłam w szoku. Ona jej daje już wszystko do jedzenia. Dosłownie. Posadziła jana kolanach i dawała jej mandarynkę :ico_szoking: ze skórką :ico_szoking: . A mała wpierdzielała aż jej sie uszy trzęsły.
No ja nie wiem może my takie przewrażliwione jesteśmy tylko na TT i tak ostrożnie ze wszystkim?

Czytałam o Edyty siostrze. Nie wiem jak ona zpozostałymi sprawami sie zachowuje? Jeśli chodzi o same butelki to od ich wyparzania dziecko nia pewno nie choruje.No ale jeśli on a tak we wszystkim uważa to faktycznie jest pod zbyt sterylnym kloszem.

Moja mama trochę też przewrażliwiona. Wszystko wyciera i myje jak tylko spadnie na podłoge. A ja tam daje Tomkowi prawie wszystko do lizania i gryzienia, niech się uodparnia mały.

Dobra uciekam na razie szykować się na basen.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 lut 2008, 13:30

-indigo-, super, ze wyjazd sie udal :ico_brawa_01:
Co do dawania dzieciom rozmaitosci to podejrzewam, ze za 3 miechy Luska tez mandaryne wciagnie. Ona ma tylko zoltka na rzie zabronione, bo jej wysypla na twarzy po nich wychodzi, a wszystko inne jest ok.

Edyta moja kuzynka sterylizuje w sterylizatorze butelki trzylatka :ico_szoking: :ico_szoking: (pominjajac fakt, ze moim zdaniem trzylatek juz nie powienien ciagnac z butelki :ico_noniewiem: ) I efekt jest taki, ze dziecko od 3 tyg z domu nie wyszlo, bo albo jest chory, albo ona ma podejrzenie, ze bedzie chory :ico_puknij:
Ja butle tylko wrzatkiem przelewam (jak sobie przypomne :-D :-D )
Co do chodzika to ja jestem zdecydowanie na nie, a tym bardziej jesli dziecko nie dosiega podlogoi nozkami. To juz nie o krzywe nozki chodzi, tylko o krzywy kregoslup i skolioze. Rozłoz jej kocyj na ziemi i niech sie glizduje, bedzie miala wieksza motywacje, zeby samemu wstac.

Frydza :ico_kawa: :ico_oczko:

Luska wczoraj i przedwczoraj miala katar, a dzis juz nie :ico_szoking: Smarowanie mascia majerankowa pod nosem i woda morska do noska pomogly tak blyskawicznie :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Moj maz wyjezdza za 3 dni :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 lut 2008, 14:14

hej
Kamilko cieszę się że wyjazd był udany

Ja też już sobie odpuściłam gotowanie butelek

Edytko śliczne masz dzieciaczki


no i już nic nie pamiętam

Sobota nawet beżboleśnie minęła choć zbierały sie chmury nad nami, ale luzik
Emi zaczyna klękać na kolankach ipodpiera się rączkami, cudownie to wygląda

nara kończe, klienci papatki

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 lut 2008, 15:56

U nas piekna pogoda Obrazek bylismy na spacerku 2 godzinki Obrazek ,niunia sie rozgladala ciekawa swiata!!KAMILKO super ze wyjazd sie udal :-D JASNIE PANI wspolczucia rozlaki z mezem ale czas szybko zleci i znowu bedziecie razem :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-04, 16:05 ]
Pare Nowych Foteek :-D Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 lut 2008, 17:22

Frydza tak patrze na zdjecia WIUKSI I PODZIWIAM, TAKIE POGODNE WESOŁE DZIECKO, ŚLICZNIE SIEDZI I SIĘ BAWI, PIĘKNY WIDOK :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 lut 2008, 19:03

dziewczyny fajne foty :ico_brawa_01: Wikusia cudna...a ja dalam malemu manarynke przedwczoraj,bo bardzo chcial i mu smakuje ....obralam z tej skorki i zajadal,ze ho ho ...nic mu nie bylo po niej :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-04, 18:30 ]
Alinko snilas mi sie dzis ...przyszlas nas odwiedzic ,ale bylas tylko chwilke i bez Wanesski :( ale sen byl taki realistyczny i mily :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 lut 2008, 19:32

lucy23 pisze:obralam z tej skorki i zajadal,ze ho ho

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zeby nie bylo, ze my tylko chustowe :ico_oczko:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

ale szajba nas nie opuscila :ico_oczko:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

wieczor bede :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 lut 2008, 21:23

jasnie pani i frydza... cudne wasze cory!!!

jasnie pani moj lelek tez mial dwa razy katarek dwudniowy hehe on w ogole nie choruje a katar zanika szybko.. moze to nie katar tylko jakas alergia? mam na mysli lelka oczywiscie a nie luske.. hihi

dzis byla u nas pierwsza dziewczyna z forum
jutro prawdopodobnie spotkanie z kolejna
i za tydzien umowilam sie z trzecia mamuska hehe

dzis wyszlam zwiedzac okolice.. a tutaj same domki, przychodnie, zlobki
czasem jakies pojedyncze zwykle sklpey hehe
zadupie
dlatego tak ladnie hihi
niedaleko wzgorze z panorama miasta, a w lecie dodatkowo krzaki pelne borowek hehe

no i oczywiscie zagubilam sie w terenie hehe
dopiero adam odnalazl mnie na tom tomie i zawiozl do domku z lelkiem hehe
chodzilismy tak 2 godzinki z okazalo sie ze bylismy tylko 3 km od domu
takie kolo trzasnelis,my hihi
czego sie nie robi w poszuwaniu shopping center hihi :ico_oczko:
pozdrowionka

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 lut 2008, 22:20

no to miałaś Madziorka przygode :-D :-D :-D

A ja miałam dziś taki dzeń w pracy że nawet nie wiem kiedy się 16ta zrobiła, a potem to już 2 godzinki i do domu, szybko obiad i na angielski, teraz na chwilke TT i musze Emi kąpać i do spanka.

Kurcze zabieg w środe a ja już trzęs\e portkami jak Emilka to zniesie, boje sie truchę

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość