Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

05 lut 2008, 11:21

Hej :-)

Już myślałałam,że jestem jakaś nadwrażliwa na swoje dziecko gdy zostawiam je z babcią i ciągle myślę co się z nim dzieje pod moją nieobecność.Chyba nie wstyd się przyznać :ico_wstydzioch: ,że potrafię dzwonić co godzinkę i pytać czy nie płacze Widać nie tylko ja tak mam,że się martwię.Nie dzieje mu się przecież krzywda,zostaje w super opiekuńczych rękach babci.

Ech...czas minie szybko i nasze skarby pójdą swoją drogą.Gdzie ten czas tak pędzi?

Edulitko --będzie ok po usg,napewno.Pewnie to jakaś zmiana hormonalna :-)

Telekamery ogladaliśmy.Lipowska ustąpiła miejsca młodej Agnieszce Dygant..nich ona teraz pracuje na swoje 50-lecie pracy :ico_haha_01:

Ja mam z jednej strony dobrze,mi nikt nad głową nie zrzedzi,że siedze za dużo na naszej-klasie czy gg.
Ostatnio mam mega fazę siedzeniową na nasze-klasie.Rekord nocnych poszukliwań i rozmów to 2 w nocy.

wrócę..pieluszka wzywa :ico_haha_01:

co do nocnika to udało sie jaochimkowi zrobić siusiu moze 2 -3 razy.Juz wiem kiedy go wysadzac..po spaniu i po jedzeniu :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 lut 2008, 11:56

Witam

Ale pusto, coś ta końcówka karnawału robi tu nam ciszę :ico_oczko:
A ja będę sadzać na nocnik jak małą sama zawoła...

Lecę sprzątać bo w sypialni mam tony ciuszków do poukładania....

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

05 lut 2008, 12:15

Hej

Byliśmy wczoraj u okulisty na tym badaniu wzroku i mały ma na dwóch oczkach +4, norma w tym wieku jest do +2 narazie okularów mu nie przepisała za pół roku na kontrolę moze sie unormuje, powinno a jak nie to wtedy dostanie okulary, i zero telewizji przy małym, ma ćwiczyć oczka na książeczkach, kurcze gdybym nie zrobiła tego badania to bym nawet nie wiedziała , chociaż dochodził zawsze blisko do tv rzeby lepiej widzieć z bliska :ico_noniewiem:

Edulito- na usg napewno będzie wszysko dobrze, kilka lat temu tez mnie pierś pobolewała i okazało się, ze są barzo gęsto utkane gruczołami i miałam jakiś powiększony

A z nocnikiem to juz sama nie wiem, w wakacje robił kupke do nocnika kilka razy a potem nie chciał i przestałam go sadzać narazie nie próbowałam od nowa, muszę spróbować, bo juz kuma co to ee

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

05 lut 2008, 12:33

Mery na pewno Kornelowi wzrok się poprawi, jak tv ograniczycie, u takiego malucha wszystko się szybko regeneruje...

Edulita dziś ma to badanie? trzymam kciuki, będzie dobrze, czekam niecierpliwie na wieści...

mam wyrzuty sumienia...znowu się rano popsztykałam z męzem, eh, on ma takie typowe męskie zachowania o których wszystkie często piszecie, i mnie często tak denerwuje :ico_zly: ale ogólnie jest kochany, stara się.... a ja taka cholera się zrobiłam :ico_wstydzioch: powinnam bardziej jęzor na wodzy trzymać, bo będzie źle...

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

05 lut 2008, 12:58

Hej!!
Boli mnie ręka od pisania tego protokołu, na klawiaturze jakoś łatwiej :ico_haha_01:
mery, +2 to norma u maluchów??Nie wiedziałam. My badanie wzroku mamy około kwietnia, w grudniu mały nie pozwolił się zbadać. Ale moim zdaniem Maciej ma bardzo dobry wzrok, najmniejszy paproch znajdzie na dywanie, by go za chwilę skonsumować :ico_olaboga: .
Co do nocnika, to Maciej jest jego właścicielem od tegorocznych imienin (30 stycznia). Próbuję go sadzać po spaniu ale... on się boi i płacze. Nie rozumie, dlaczego nie ma pieluchy, w ubranku nie ma sprawy :ico_oczko: Ostanio jak go sadzałam to zrobił... kropelkę i zaczął straszliwie płakać, chyba też jeszcze zaczekam.
edulita, trzymam kciuki od wczoraj...
elu, do mnie wpadnij na kawkę :-) Jedną już wypiłam, ale moje obecne ciśnienie to 100/61 :ico_noniewiem: , że ja jeszcze chodzę??!!
anetko, nie miej wyrzutów sumienia, ja już nie mam. I nie dzwonię, gdy mały jest pod opiekę dziadków.
Uciekam, maluch się budzi.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

05 lut 2008, 13:04

Chloe, bardzo chętnie wpadnę, jak długo do Ciebie się jedzie? ;)

Szukam książki z zabawami dla maluchów - znacie jakieś? możecie cos doradzić? i płytki z fajnymi piosenkami - jakieś fasolki np, takie z naszego dzieciństwa - bo ja tik taka bardzo lubiłam w tv oglądać, pamiętacie takie klimaty?

[ Dodano: 2008-02-05, 12:06 ]
http://www.kdc.pl/factfinder.html?query ... &cat_id=10

tu przeglądam ksiązki o zabawach jakby ktoś też był zainteresowany...

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

05 lut 2008, 13:13

Elu, do mnie to dobre 300 km :ico_szoking: z W-wy

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

05 lut 2008, 13:27

Chloe- Kornel też każdy najmniejszy paproch znajduje na dywanie czy podłodze dlatego zdziwiona byłam tym wynikiem badania

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

05 lut 2008, 13:29

Elu-ja z czasów Teleranka jestem,Okienka Pankracego,Tik-Taka.
Zalezy Ci na jakimś ściaganiu piosenek czy kupieniu ?

http://mtj.pl/index.php?adm=extended&su ... cja_id=184


http://merlin.pl/frontend/browse/product/4,405215.html

a tu chyba można posłuchać:

http://eciag.wrzuta.pl/audio/6hTws5WkC0 ... ubi_zabawe

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

05 lut 2008, 13:37

Witam ,

Elu to może do mnie na kawkę wpadniesz,do mnie blisko a ja zaraz będę kawusię piła to akurat miałabym miłe towarzystwo :ico_haha_01: .No co Ty na to???

Edulito odezwij się ,bo się martwimy czemu tyle czasu milczysz :ico_placzek: .Napewno wszystko ok,ale jednak nerwówka jest,samej mi się udzieliło :ico_szoking:

Chloe już niedługo koniec laby,teraz my bedziemy mieli ferie(Dominik juz się doczekac nie może) i odsapniemy troszkę :ico_oczko:

Mery -napewno unormuje się wzrok u Kornelka,tak jak Ela napisała,u dziecie wszystko szybko się zmienia,nie ma się co martwic na zapas

idę sobie kawusię zrobić ,jak ktoś chetny -prosze pisać.Na Ciebie Elu czekam osobiście :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości