kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

06 lut 2008, 11:16

witam, u nas nocka katastrofa, pobudki juz nawet nie wiem ile ich było, w pewnym momencie Mat tak się darł że :ico_szoking: jakby go ze skóry obdzierali.... zęby??? niby coś tam widać na dziąśle ale nic nie wyczuwam, poczekam sobie jeszcze :-D

muszę jechać na mega zakupy dla małego, prawie wszystkie ubranka za małe, wydam chyba majątek...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 lut 2008, 11:32

Moja paskuda taka sie cwana zrobila ze szok...ugryzla mnie baaardzo bolesnie w cyca....az mi sie plakac chce :ico_olaboga: .....a spac :ico_nienie: chce isc....chyba na spacerek ja wezme....
Kate....super ja uwielbiam kupowac rzeczy dlamalej ale teraz niestety musze sie hamowac....mam juz ubranek tyle ze do roku juz nic nie kupie...a nawet dluzej bo na lato tez juz wszystko ma.....

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

06 lut 2008, 13:11

ja też mam zapas ubranek nie wiem na ile. zaraz zrzuce foty jakie cuda mam w tej kkolekcji

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

06 lut 2008, 13:33

Helloooooooo....
Ja dzisiaj jakaś przymulona chodzę. Spać się chce a pracować nie :( To chyba przez tą jesienną pogodę :(

Ewcik, czekam na zdjęcia z niecierpliwością.
GLIZDUNIA, ja też mam trochę ubranek. Przynajmniej tak mi się wydaje, jak będę układać w szafkach to muszę zrobić remament :) A ciasto niedługo będę musiała wypróbować.kate_k82, wiem że fajnie się kupuje, gorzej że trzeba za to płacić :)jagodka24, gratuluję wypadu do kina (mi też sie marzy) i z opóźnieniem ale jakże szczere życzonka imieninowe Ci przesyłam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

06 lut 2008, 13:43

Witam witam :-)

U mnie własciwie to każda nocka taka "przechlapana" Bo MisiUla się budzi ok 3.45 i urzęduje z półtorej godziny.... :ico_puknij: SZOK :ico_noniewiem: dziś było to samo :ico_olaboga:

A ile ja bym dała za basen, albo kino Obrazek

U nas siąpi od nocy... więc nici ze spaceru... idę wywiesić II pranie... tylko gdzie :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 lut 2008, 14:00

Massumi...znam ten bol z wieszaniem prania....ja jedno poskladalam ,jedno w pralce a drugie w kolejce....z tym ze u nas dzis wiosna pelną parą wiec mam zamiar wywiesic na ogrodek :-D
a no i bylysmy na godzinnym spacerku....i nawet nie bylo ryku...wiec niezle....chlebek i salata juz kupione wiec czas brac sie za mayciowy sen-dodam ze jeszcze dzis drzemki nie bylo :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

06 lut 2008, 14:07

no to zdjęcia:
Alicja je śniadanko na nowym krzesełku (u dziadków)
Obrazek
Obrazek

Obrazek

polarkowy dresik (wg metki 12-18m. Na moje oko jeszcze później)
Obrazek
koszulka
Obrazek
tył dresu Obrazek
ogrodniczki
Obrazek
butki
Obrazek
czapulec i rękawiczki Obrazek
sukienka
Obrazek

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

06 lut 2008, 14:15

widze ze tu pokaz mody ,....... ja dzis od rana latam banki poczty i inne pierdoły .

Ewcik jak tam dom ?? znalezliscie juz cos ??

Massumi moze razem do kina wtskoczymy ? :ico_haha_01: :ico_haha_01:

posprzatane juz jest teraz obiad dla Filipa musze zrobic bo juz steka .....

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

06 lut 2008, 14:45

KUlka, niestety, nie ma nic za kasę ktorą możemy dysponować nadające sie do zamieszkania. A jak jest to rudera. Prawdopodobnie zdecydujemy się dopiero na jesień. O ile zdecydujemy sie na dom.......... bardziej prawdopodobne jest mieszkanie, chociaż ceny też są z kosmosu. Póki co będziemy wynajmować jeszcze przynajmniej pół roku

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 lut 2008, 14:48

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .no to znamy przeglad szafy naszej Aluni....a jak ladnie siedzi w krzeselku...widac ze grzeczna panienka!

Maycia poszla spac....ja juz polowe obiadu zrobi;am a reszta na swiezo...w przerwie zajadam sie galaretką w czekoladzie :ico_wstydzioch: ....

Ewcik...fajniusi ten dresik...a byly inne kolorki?bo to z jakiego sklepu??h&m albo c&a??...polarkowy by sie przydal choc mala dostala z pl 4 dresiki a 2 mam juz dawniej...pewnie i tak nie wychodzi tego ale to nie zmienia faktu ze polarkowy by sie przydal :-D :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość