Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

06 lut 2008, 15:18

GLIZDUNIA, to tak mały ułamek z rzeczy które czekają jak Alicja podrośnie. Dresik jest z h&m, niestety nie wiem czy były inne kolory, bo szwagier przywiózl go ze Stanów, jako prezent na chrzest.
Grzeczna powiadasz.......to tylko taka ściema, krzesełko było dla niej nowością i dlatego tak grzecznie wygląda, później jak przystawiliśmy ją bliżej stołu to wszystkie talerze z niego chciała ściagać

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

06 lut 2008, 15:54

ciuchy fajniusie...
ale ja nie mogę pisać bo mi tu ktoś płacze :-D :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 lut 2008, 16:05

nie wierze nie wierze...mala zjadla wlasnie obiadek...190ml swojego ulubionego paprykowego sloiczka...pieknie....chyba apetyt jej wraca :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_haha_01:
Ewcik...ja baaaardzo lubie ze Stanow taka firme Gymboree....mają bosssskie ciuszki...fakt ze bardzo drogie ale za to niezniszczalne.....przywiozlam sobie z PL bo mielismy tam maly skladzik ciuszkow.....a reszta dojdzie mi paczką ktorą sobie zrobilam.....ale klorki z tej firmy są niepowtarzalne!!!!!!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

06 lut 2008, 16:52

I dotarłam w końcu :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Ewcik ten dresik jest śliczny :ico_brawa_01: I fajowa koszuleczka :ico_brawa_01:

Ja też wybieram się na zakupy dla małego - może w sobotę zobaczę w Smyku i 5-10-15 co mają :ico_noniewiem: Ciotka przywiozła mi bodziaki Early Days 12-18 ms - jeszcze wujek będzie dolatywał w marcu to poproszę go o siedmiopak w rozmiarze 18-23.

U nas ząbkowanie w toku - Wiktorek zrobił dziś 3 luźne kupki. Jak tak dalej pójdzie trzeba będzie podawać Smectę. I apetytu nie ma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

06 lut 2008, 17:28

wrrrrrrr deszcz

Dresik sliczny .... mi u Nas w ogole szkoda kasy na ubrania .. .. a w smyku to juz w ogole maja ceny z kosmosu ... Moja mama przysyła mi rzeczy GAPa i sa tansze niz u Nas ... to poprostu jest nie normalne ...
za 10 $ mam komplet spodnie body sliniaczek i skarpetki i to dobrej firmy ... a y nas za 30 $ to ja moge sobie kupic papier toaletowy na miesiac ....

:ico_olaboga: :ico_olaboga: nie rozumiem czemu u Nas to wszystko takie popieprzone .... ja nic nie kupuje u Nas niech mnie w nonono pocałuja hihihhi

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

06 lut 2008, 17:36

KUlka, ja też prawie nie kupuję ubran dla ALicji. Większość rzeczy to prezenty, albo od szwagra ze stanów (jak ten dresik), albo od szwagierki (zarabia ponad 2500 na rękę to ją stać na firmówki). Ja jeśli kupuję to na wysprzedażach i w lumpeksach.

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

06 lut 2008, 17:38

no i jeszcze trzeba dodac ze po 3 praniach nasze PL rzeczy robia sie jak szmatki ....
mi przysyła mama ... przy Filipie przysłała mi tyle ze Jakub jeszcze nosi po nim nowe rzeczy ... jak sie zbliza nowy sezon to sruuu babcia Viola wysyła paczke i mam na 4 miech spokuj ..

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 lut 2008, 17:40

Czołem!!!

Ewcik fajniusie ciuszki! mi szczególnie w oko wpadła sukienusia!!!
Ja jak większość ekipy chyba...mam Hanię obkupioną jak ta lala...a jeszcze ciagle coś dostajemy...Fajnie...Zresztą ja mam świra zakupowego i nawet jak nic jej nie trzeba to czegoś szukam...A w 5-10-15 były super obniżki, więc polecam!!! jeszcze się zastanawiam czy czegoś młodej nie kupić na zapas...

Współczuję wszystkim niewyspanym...A Jagódce zazdroszczę kina...ale już powrotu do domu nie...
Hania dziś spała do 4, zjadła i spała do 7...potem jeszcze do 8...więc ok...W dzień nawet...Mama mówiła że zjadła nawet obiadek więc super świetnie odlotowo...Gdyby nie to, że zrobiła 2kupy, jedną bardzo luźną, bardzo..i śmierdzącą...Już nie wiem...Jutro daję kupę do badania, bo chyba podejrzewam jakieś bakterie czy coś...Nie gra mi to wszystko...

Co do cen ubrań...i nie tylko...aż szkoda słów...U nas wszystko kosztuje majątek...a starcza na kilka razy. Bez sensu.

Moje dziecko mówi chyba "bababababa"...ale daje czadu...Ok, zmykam do moich ludzi...Hania miła spać do 17, a ja miałam zamiar skupić się na mężu.. :ico_oczko: i nonono, córeczka się obudziła...Więc zmykam!!!
A!!! doszedł dziś nowy fotelik Hani!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

06 lut 2008, 17:47

A MisiUlka śpi w nowym wóziu :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

A i taki DROBIAZG :ico_oczko: od wczoraj r a c z k u j e Obrazek Obrazek

zaraz może filnik wcisnę, ale z telefonu.... no zobaczę... jak da rady to da a jak nie to nie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-06, 17:05 ]
wybaczcie za jakość, ale cóż dobre i to :ico_oczko: http://pl.youtube.com/watch?v=H3URsaa0grs

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 lut 2008, 18:11

Obrazek
dla MisiUlki!!!

A Hania sama podchodzi do nowego fotelika...nawet dała radę go do siebie rpzyciagnąć...Rety, Pudzian mi rośnie... :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość