Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

07 lut 2008, 13:29

Faktycznie program będzie emocjonujący. To będziemy oglądać wszystkie razem :-) g:D

:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 lut 2008, 13:33

żona, ja też, a ja na miejscu tej baby bym sie w ogóle zastanowiła czy wystapic w programie- chyba wiedziała co mniej więcej nagrali, chyba że jakas niepoczytalna czy z rozdwojeniem jazni :ico_puknij: jakby mnie mama tak lała na oslep to bym chyba zgłupiała w takim domu. mam w rodzinie taka ciotkę- na szczeście "wzeniona " do nas to jedna krew w nas nie płynie :ico_oczko: . no i ta ciotka własnie tak potrafi lac synów, najgorsze jest to że raz (dobrych 6-7 lat temu) jak jej starszy syn miał niecały roczek i ja sie z nim na dywanie bawiłam, ona podeszła ,kucneła przy nas i on ją kopnął w głowe ale przecież nie celowo, taki brzdąc po prostu nogami wierzgał a ta go sprała na kwasne jabłoko, mnie wcięło ale sie nic jeszcze nie odezwałam jako gówniara ,teraz bym jej powiedziała co mysle :ico_zly:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

07 lut 2008, 14:22

Marta26, no właśnie bicie dzieci to jest wg mnie wyrządzanie im najgorszej krzywdy z mozliwych! po pierwsze dziecko czesto nie wie za co dostało, a nawet jak wie, to nikt mu nie powiedział jak powinien postąpić następnym razem,zeby było dobrze :ico_noniewiem: W ogóle z dzieckiem trzeba rozmawiać, rozmawiac i jeszcze raz rozmawiać! I słuchać tego co ma ono do powiedzenia. A takie podnoszenie reki na słabe, bezbronne dziecko to tylko świadczy o niedojrzałości i braku odpowiedzialnosci rodzica!

A ta babka rzeczywiscie powinna sie zastanowic nad występowaniem u drzyzgi, bo mają na nią dowody ,ze się znęca nad dziećmi. Ktos powinien to oddac prokuraturze chyba....

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 lut 2008, 14:33

ZONA a to niespodzianka, ja myslalam, ze TY juz na porodowce jestes :-)

ja tez dzis bede oglodac rozmowy w toku, czesto ogladam a na ten dzisiejszy odcinek nie moge sie doczekac, co za babsko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 lut 2008, 14:36

a z nas jakie babska - czekamy z nicierpliwością zeby sobie ponajerzdzac potem na nia :ico_oczko: ale nalezy jej się1 najgorsze jest to ze takich ludzi jest multum jak ona, biedne dzieciaczki :ico_placzek:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

07 lut 2008, 14:39

Pati85, hihi no widzisz. A tu żonka wciaż w dwupaku :ico_oczko: ale dzisiaj się tak fajnie czuję, że mogę sobie jeszcze w dwupaku chodzić. Dotarło do mnie,ze urodzenie dziecka= nie noszenie go juz w brzuszku :ico_szoking: a przecież ja kocham ten wijący się brzuszek i gadam do niego i głasiam i w ogóle :ico_oczko: Wiem,ze potem bede miała dzidziusia, ale brzuszkiem tez się musze nacieszyc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 lut 2008, 14:41

żona, no jasne ze tak, zdjecia jeszcze porob zebys miala na pamiatke, bo pozniej juz nie zrobisz :-D

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

07 lut 2008, 14:42

Marta26 pisze:najgorsze jest to ze takich ludzi jest multum jak ona, biedne dzieciaczki


no i własnie dobrze, że Drzyzga porusza takie tematy! Czasem taka matka nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji swoich czynów, moze nawet nie wie,ze to co robi jest złe,ludzie myslą,ze skoro mnie ojciec lał, a ja wyszłam na ludzi, tzn ze to dobra metoda... Okroipieństwo! A tak jak zobaczą i posłuchają czym to grozi to moze się zastanowią następnym razem zanim podniosą rękę na dziecko.

Marta26 pisze:a z nas jakie babska - czekamy z nicierpliwością zeby sobie ponajerzdzac potem na nia


hihi uroki bycia kobietą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-07, 13:43 ]
Pati85 pisze:żona, no jasne ze tak, zdjecia jeszcze porob zebys miala na pamiatke, bo pozniej juz nie zrobisz


hehe obawiam się,ze się w kadrze nie zmieszcze :ico_oczko: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 lut 2008, 14:43

A mi jakos dzis nie dobrze troche nie wiem czy z glodu czy z czego, zjadlam przed chwilka i jakby tak mnie na wymioty ciagnie, dzis mialam biegunke i jakos tak dziwnie mi bylo, czy to normalne w ciazy ta biegunka? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-07, 13:45 ]
żona pisze:hehe obawiam się,ze się w kadrze nie zmieszcze :ico_oczko: :ico_wstydzioch:
a juz tam kochana na pewno nie jest tak zle :-) chcesz to ja chcesz to ja Ci zrobie zdjecie :ico_haha_01:

Ja jak zobaczylam ta reklame na TVN to w szoku bylam, jak tak mozna traktowac dzieci, normalnie sadystka, ciekawa jestem co z tego wyniknie

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 lut 2008, 14:45

ja tam parę klapsów w życiu zarobiłam ale najpierw musieli mnie złapa/ć bo uciekałam im dookoła ławy stołu itp. i mnie to bawiło a rodzców denerwowało :ico_puknij: :ico_oczko: prawdziwego lania paskiem nigdy nie zaliczyłam, moja siostra raz :ico_olaboga: i guzik to daje na pewno,tyle że sie rodzic wyładuje a za chwile ma wyrzuty sumienia - normalny rodzic ,który ma sumienie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość