Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 lut 2008, 19:17

Jejku ogladalam ten program, normalnie w szoku bylam jak te matki wychowuja dzieci, co prawda nie wszystkie, ale ja dziekuje miec takie wredne dzieci, wydaje mi sie, ze ta kobieta to sie na matke nie nadaje, brak milosci wobec dzieci, jak ona sie w ogole odzywala do nich i jak te dzieci maja kochac taka matke, ten starszy syn powiedzial jej- nie bedziesz mnie znowu bic czy jakos tak, normalnie :ico_szoking: w ich psychice juz zostanie to, a jej matka wcale nie lepsza, dzieciak czytal lekture a ona zamknij sie bo mnie glowa boli :ico_szoking: normalnie tylko zalamac rece

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

07 lut 2008, 19:18

żona, ja mam straszny dylemat co do wózka :ico_noniewiem: I cały czas sie zastanawiam. Chyba trzeba sie przejechac po sklepach.

[ Dodano: 2008-02-07, 18:21 ]
Pati85 pisze:Jejku ogladalam ten program, normalnie w szoku bylam jak te matki wychowuja dzieci, co prawda nie wszystkie, ale ja dziekuje miec takie wredne dzieci, wydaje mi sie, ze ta kobieta to sie na matke nie nadaje, brak milosci wobec dzieci, jak ona sie w ogole odzywala do nich i jak te dzieci maja kochac taka matke, ten starszy syn powiedzial jej- nie bedziesz mnie znowu bic czy jakos tak, normalnie :ico_szoking: w ich psychice juz zostanie to, a jej matka wcale nie lepsza, dzieciak czytal lekture a ona zamknij sie bo mnie glowa boli :ico_szoking: normalnie tylko zalamac rece
załuje ze tego nie ogladałam

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

07 lut 2008, 19:21

Pati85 pisze:ale ja dziekuje miec takie wredne dzieci


nie ma wrednych dzieci. Są tylko nieodpowiedzialni rodzice.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

07 lut 2008, 19:23

madziarka81, do wózka to dziecko przede wszystkim :-) :-D a reszta to nie wiem, bo się jeszcze nie orientowałam. Chętnie się dowiem :-D :-) a Ty jak się czujesz? boli jeszcze? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

07 lut 2008, 19:23

madziarka81, chyba musisz rzeczywiscie udac się na rajd po sklepach. Poczytaj na 9msc dziewczyny załozyły wątek o wózkach. Mi się wydaje,ze najlepsze są te polskie... duzo tansze, a mają te same funkcje, tyle samo gwarancji itd. Zresztą okazuje sie,ze najbardziej narzekają ludzie na te zagramaniczne... u nas sa jednak inne drogi, chodniki i samochody niz w Niemczech czy Angli.

Pati85 na allegro fajne wózki tanie wyczaiła. Tylko nie wiem gdzie mam linki :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 lut 2008, 19:25

ojojoj ale mi ta pierwsza baba podniosła cisnienie w rozmowach :ico_olaboga: i jeszcze ryczy. a niania to anioł bo jeszcze ja pocieszala jak juz siadła na wiowni to ja poklepała po kolanie uspokajająco, widziałyście :ico_szoking:
nie oglądałam trzeciej bo akut\rat miałam tel. od kuzynki i słuchałam jak jej 3-miesięczny synuć drze sie az w koncu tatuś go wziął i pogadałyśmy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

07 lut 2008, 19:27

madziarka81, ja ci powiem tak
mój wózek musi:
1 byc na paskach (z racji wertepów dookoła:)
2. miec duze pompowane koła
3. duuuuuuuuuuuuuzy kosz na zakupy
4. cicho składająca się budka
5. w miare lekki
6. pasy 5 punktowe
7. spacerówka 3 poziomowa
8. rączka przekładane na obie strony

to chyba takie podstawy! Pytam też sprzedawcę ile takich wózków sprzedają no i ile mają zwrotów. Czasem jest tak,ze juz po reakcji sprzedawcy widać,ze jest zmieszany i cos kombinuje, wiec wtedy wiadomo,ze nie warto kupować dany wózek.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

07 lut 2008, 19:27

Marta26, NIania ma zeczywiscie anielskie podejscie, a jednoczesnie jest dobitna i konkretna.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

07 lut 2008, 19:31

Anuszka, dzieki, czuje sie dobrze.Mnie prawde mówiac krocze nie bolało po porodzie :ico_sorki: Szybko smigałam normalnie ale to pewnie dlatego ze mnie nie nacinali :-)

gorzej psychicznie, bo od tygodnia siedze w domu z dwojka dzieci i chce mi sie do ludzi :ico_haha_01: Jeszcze ostatnio była taka ładna pogoda :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

07 lut 2008, 19:31

Marta26 pisze:a niania to anioł bo jeszcze ja pocieszala jak juz siadła na wiowni to ja poklepała po kolanie uspokajająco, widziałyście

ano widziałysmy! Szok! :ico_szoking: Cudowna kobieta.
Widziałam z nią wywiad na TVNstyle... ale jako z osoba, kobietą, żoną, matką itd, a nie jako supernianią i powiem Wam,ze ta kobieta robi wrażenie!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość