barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

07 lut 2008, 16:48

no to dzieciaki pewnie coś przygotują: jakieś wierszyki, laurki...
i od nas najlepsze życzenia dla super taty :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

07 lut 2008, 16:55

laurki juz czekają.... Obrazek
Basiu dziekuję za zyczenia w imieniu taty Obrazek

Basiu
mnie też podoba sie ten wózeczek..teraz te wózeczki są modne...ale niestey do bagaznika nie da rady ich wcisnąć... Obrazek

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

07 lut 2008, 17:08

no Basiu fajnie ze wszystko wporzadeczku, mam nadzije ze zaczniecie juz normalnie wszystko komsumować, a jak bys miała problemy z przybraniem paru kilo to zapraszam do mnie na super kuracje pogróbiającą :-D
a wózeczek to ten rózowy jest poprostu boski, a jak się kupi jakiegoś busa to nawet do autka wejdzie :-D

Violu :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i miłej imprezki życze :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

07 lut 2008, 17:17

Basiu super ze mozesz juz jesc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ten ostatni mi sie podoba i ten co Tobie choc troszke drogi,ale wezme mala do sklepu i wyprobuje wszystkie tak bedzie najlepiej.Troszke nim pojezdze sprawdze ceny a potem wszystko w internecie. :ico_noniewiem:
Violu dla Milenki 100 latek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek I dla taty Milenki tez zdrowka Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2008-02-07, 16:24 ]
A co sie tyczy tej starodawnej gondoli to w ciazy mialam smieszna przygode. :-D Jechalismy z moim gdzies i przejezdzalismy kolo PCK i stal taki wozek.A zauwazylam go juz w ostatnim momencie,wiec nie widzialam za dobrze.Wiedzialam ze bialy i typu takiego starodawnego.U nas oddaje sie ciuchy,wozki i rozne takie do PCK.Wiec mowie do mojego jak bedziemy jechac spowrotem to musze go obejrzec.Urzywany ale moze wypiore,wyczyszcze i bedzie Juli miala.I co sie okazalo byl i stal ale dla lalek wiec Juli by sie nie zmiescila :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Ale zalowalam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: One sa cudne :-)

[ Dodano: 2008-02-07, 16:34 ]
Dziewczyny dostalam ciuszki ktore kupilam na ebay. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jakosc super i zadbane super.Ide prac.No to ciuchow mam juz do jesieni 2008r :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

07 lut 2008, 17:59

witam.
Veronika przed chwilą zasneła, tak bardzo płakała że już niewiedziałam co jej jest :ico_noniewiem:
Basiu wózki rewelacyjne :-D no i super że teraz możesz juz normalnie jeść :ico_oczko:
Violu 100 lat dla Milenki i tatusia :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
Joasiu najlepiej iść do sklepu i popróbować wtedy wiadomo jaki bedzie najlepszy.
Ula to nocke miałaś super

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

07 lut 2008, 18:01

heloł babeczki
no wreszcie prawie po tygodniu "nieodyzwania" sie znalalam chwilke aby do was zajrzec
z gory za to przepraszam :ico_sorki: :ico_sorki:
klasycznie moje kochane gaduły wazego gadania nie bylo konca wiec od godzinki czytam i czytam i widze ze temat wozkow na czasie :ico_brawa_01:

jak mi sie uda zapodam wam nowe fotki Zosi w nowym wozku
tak wiec ja zdecydowanie polecam wozek Inglesiny
http://allegro.pl/item304664315_wozek_s ... _ceny.html

lub

Maclarena (ten waży tylko 7 kg, ma z boku małą raczkę wiec bierzesz go na ramie a z drugiej strony malucha za raczke i mozna isc)
http://allegro.pl/item305893253_wozek_m ... ginal.html
omało co takiego nie kupiliśmy, ale te małe kólka to ja bym pod domem zostawila bo tam mamy wieczny plac budowy Obrazek

moja corcia od tygodnia ma nowy system funkcjonowania, mianowicie w nocy budzi sie na jedznko co 2 godza , a w dzien spi tylko raz i to zazwyczaj 30 min, wiec absorbuje mnostwo czasu i energi ale nie smiem narzekac, bo zawsze chcilam miec w domu małego urwipałka Obrazek
na ten moment mamy problem bo trzeba nasze wyrko przestawic bo mala zaczyna nam po nim wedrowac wprawdzie tylko turlajc sie ale duzo nie brakuje zeby z niego spadla. gdyba spała u siebiew łóżeczku to by nie bylo problemu, ale sama tego chcialam Obrazek

oczywiscie zyczonka dla Milenki Obrazek i dla tatusia no bo podwójna imrezka
Obrazek
Obrazek

Viola gratulacje dla syna i oczywiscie dla ciebie i męża ze włozony wysiłek w wychowanie syna zwraca sie podwójnie, pewnie duma was ropiera i bardzo dobrze
Obrazek

Ulałka , mam nadzieje ze Pawełek nie odczuje bolesnie tego zabkowania aha śliczne fotki Pawełka, oczywiscie najfajniejsze jest z jagodami, ja podobno tak jadlam buraczki :ico_brawa_01: ,

od poniedzalku mam ferie wiec bede wprowadzac Zosi nowe dania i tak zje 1 raz brokułki i buraczki i mam zamiar wprowadzic jej juz jakies kaszki ryżowe lub kukurydziane

Sandra no te twój Szymuś to prześliczne chłopię Obrazek

Abegano zazdroszcze Ci tego baseniku mi by sie tak przydal, eh u nas wreszcie skonczyli budowac super nowoczesny basen i maja go oddac w polowie lutego ale dowiedzialam sie ze 1,5 godz pływania ma kosztowac 25 zł wiec kogo bedzie na to stac
tak ma to wygladac
http://huby.seo.pl/18_rekreacja/img/aqua_schemat.gif

Joasiu Juli slicznie w tej różowej sukienusi i jak ona pieknie stoi Obrazek

Justysiu Obrazek za sprawna przeprowadzkę

Basiu chcąc nie chcac zadroszcze ci tego próbnego tygodnia bo mi sie po nocach śni ze kupuje 1 kg bialego sera (oczywiscie póltłustego)i gryzę go jak tabliczke czekolady, wiem jak to jest cięzko z ta bezmleczna dieta, i ja bym nie rezygnowala z karmienia cycolkiem, po prostu to uwielbiam i Zosiaczek tez to kocha :ico_brawa_01:

a co do nospy to mi lekarz swego czasu w ciąży tez kazal t jesc, ale ja gdzies wyczytalam ze od tego dzidzia moze miec zwiotczale mięsnie twarzy wiec jej nie jadlam

[ Dodano: 2008-02-07, 17:46 ]
aha słyszałam ze w sklepach 5-10-15 sa giga obniżki do 18 lutego wiec mozna maluszka ubra za mala kaskę

a tu obiecane fotki
a nowym foteliku
Obrazek

oraz w nowej karocy z tatusiem

Obrazek

sama
Obrazek

i z mamusia
Obrazek

Ula a tu z doklejanymi włoskami
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-07, 17:50 ]
o widze ze jatu dzis rekordy bije :ico_brawa_01: :-D
patrzcie co znalazlam
http://www.superkid.pl/intelig_jezykowa ... wanki.html

[ Dodano: 2008-02-07, 17:53 ]
a tu kolejne nawet ulozone alfabetycznie
http://pl.wikiquote.org/wiki/Rymowanki_dzieci%C4%99ce

[ Dodano: 2008-02-07, 17:55 ]
gdzie wy jestescie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

07 lut 2008, 21:06

sosim śliczne zdjęcia Zosi, a widzę że wózeczek świetnie służy :ico_brawa_01: (ma ładne kolorki)
podobają mi się te stronki z rymowankami
a ja jestem w takim razie ciekawa jakie wy rymowanki mówicie swoim dzieciakom i czy jakoś do tego fajnie się bawicie, bo z tego co wiem, to większość niby zna te same, ale jednak każdy ma inną wersję
ja np. znaną "Idzie kominiarz..." (moja mama pokazywała mi to na paluszkach z przekręcaniem rączek i kciukiem finalnie w dziurce) przerobiłam już na potrzeby Wiki na wersję z nóżkami, tzn. robię jej rowerek na słowa "idzie kominiarz po drabinie" na "fiku miku" złączone razem daję w kierunku brzuszka i do mnie, a na "już w kominie" przelatuję paluszkami od stópek w górę pod szyjkę lekko łaskocząc. moje dzieciaki zaśmiewają się przy tym do rozpuku
a z np. do "Jedzie pan kapitan" pani rehabilitantka pokazała nam fajne ćwiczenie takie z zabawą i Tadzika (a nawet patrzącą Wiki) strasznie to rozbawia

[ Dodano: 2008-02-07, 20:11 ]
joasiu ależ szaleństwo zakupowa wszystkie nas ogarnia, ale co tam, dla dzieciaczków wszystko
super, że ciuszki okazały się w bardzo dobrym stanie

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

07 lut 2008, 21:17

cześć !!!!!!!!!!!!

ja jak zwykle po małej przerwie i od czego tu zacząć?????



WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MILENKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



u nas tyle się zdieje ze mało do kompa zagladam


szykujemy sie do wyjazdu w góry...


przed wczoraj była u nas pani która uczyła mnie masazu SHANTALA- świetna sprawa!!!!!!


jutro idziemy na BOBOMIGI - ciekawa jestem jak to się Bronusiowi spodoba



ULa czym ty karmisz tego swojego synka _ Pawełek taaaaaaaki duży ....co tu zajrzę to jego nowe zdjecie i na każdym coraz wiekszy!!!!

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

07 lut 2008, 21:20

serafinko ula ma chyba jakieś sekretne przepisy na przybywanie, bo mnie też zapraszała na małe "podtuczonko"

[ Dodano: 2008-02-07, 20:21 ]
bobomigi?! tak podobno fajna sprawa, ostatnio o tym gdzieś czytałam
napisz po zajęciach jak się podobało i co robiliście

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

07 lut 2008, 22:50

oczywiście jutro po zajeciach zaraz opiszę jak było już się nie mogę doczekać!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość