Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 lut 2008, 01:46

kurcze - jak ja mam wiecej czasu na forum to was nie ma :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

08 lut 2008, 08:26

[size=150]Juleczko, wszystkiego co najlepsze i 1000 buziakow![/size] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Rybciu, ucaluj Andrzejka najdzielniejszego z dzielnych!!!! Niech szybciutko wraca do zdrowia! :532:

Ja zmykam do lozka, bo u mnie minela polnoc.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

08 lut 2008, 11:10

Rybciu ja z reguły tak póżno to nie jestem w kompie bo już leże w łóżeczku :-D
Bidulek z Jędrulki znów musi się męczyć, ale dobrze, że chociaz w huśtawce jakoś to idzie :-) :-)

Gabrysiu no to wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla mojej synowej, będzie miała czym ugryść narzeczonego :-D ( oczywiście jak się spotkają :-) )

Kolka no to super że córa dostała full prezentów, postarała się rodzinka, no to :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niej!
No to weekend raczej nie leniwy widzę :-D :-D

Oskarek kąpiel lubi, ale żeby siedzieć grzecznie to :ico_nienie: , wstaje, obraca się, na brzuch na plecy, gumowe zawbawki podobały się na początku teraz je wyrzuca :-D , a chlapie tak że tata jest cały mokry( dosłownie), no i jak wstaje w wanience to lubi sobie przy tym potańczyć :-D :-D , a z tą gąbką to podobnie, uwielbia brać do bużki :-D
Wreszcie poszłam się zorientować czy są u nas zajęcia na basenie dla niemowlaków, no i są co jakiś czas zaczynają się takie 2 miesięczne, 10 razy kosztuje 150zł, 2 razy w tygodniu, korci mnie żeby się zapisać, tylko tak bardziej na wiosnę!

Życzę wszystkim miłego dnia!

Nudzi mi się :ico_placzek:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

08 lut 2008, 11:48

iw_rybka, biedulek z Jędrusia...ale mysle ze to Ty bardziej przezywasz niz on... bedzie dobrze wazne zeby wyzdrowial :-)
mi tez sie nudzi ...dzis u nas zaczynaja sie ferie.,..znaczy w sumie w poniedzialek ale moje dzieci maja ''ferie'' juz od tygodnia bo nie chodzili do szkoly z powodu przeziebienia...i juz mam ich dosc a musze jeszcze 2 tyg wytrzymac :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

08 lut 2008, 11:51

Cześć.
Kurczę, ale mnie zatoki boląąą :ico_placzek: W poniedziałek zasuwam na solarium, bo nie wytrzymam. Julka jak zwykle koncertuje, a ja z takim bólem mam wyostrzony słuch i mam wrażenie, że mi coś świdruje w głowie :ico_olaboga: Nie mogę nawet klikać, bo jak pochylam głowę to dopiero jest masakra. Wzięłam już tabletkę i czekam aż zadziała. Liczę, że Jula zaraz zaśnie a ja ogarnę, bo wieczorem jak już pisałam wpada coś w stylu sanepidu :ico_noniewiem: I prania mam bez liku. Jejku, Julka nic nie robi a codziennie mam cały kosz do prania, i to głównie jej ubranka :ico_noniewiem:

Idę sobie. Miłego dzionka życzę. Papa

[ Dodano: 2008-02-08 ]
M0rD3CzKa, wytrzymasz, dzielna babka jesteś :-D A jak nie to wsiadaj w pksa i kierunek: Siedlce :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

08 lut 2008, 15:54

hej, Ola ma nadal katar, :ico_zly: ja coś dziś siły za bardzo nie mam.
Rybko daję Oli cebion i wapno.
zdrówka życzę dla Andrzejka
kolka Tobie też zdrówka.
idę bo bąk marudzi

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

08 lut 2008, 18:36

Cześć Laseczki.

Kolka, chodziło o flaszki z mleczkiem lub kaszką. Mam nadzieje ze ci zataki przeczły mi zawsze pomaga ibuprom max.
delicja, iw_rybka, duzo zdrówka dla dzieciaczków.

Co do kapieli to u nas jest podobnie cała łazienka mokra i ja również.

I się teraz chwalimy mamy wreszcie pierwszego zębola - prawa jesdyneczka na dole - no wreszcie sie doczekaliśmy a myslałam że po roczku wyjdzie a tu pach dzisiaj niespodzianka. Więc stawiamy coś z procentami. :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

08 lut 2008, 18:52

hektorka no to ogromne gratulacje dla Kamilka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

08 lut 2008, 21:22

Hektorka gratulacje z okazji zięba pierwszego :-) :ico_brawa_01:

Mnie głowa znowu nap... rano pomógł "ibuprom zatoki" ale na tą przyczynę to nie wiem co pomoże... Normalnie nonono mać. Szacunek szacunkiem ale swojej teściowej po prostu nie cierpię!! A z szacunkiem to też się zastanawiam :ico_zly: Głupia kuźwa. Umawialiśmy się, że przyjadą na 18. My pojechaliśmy do miasta. Przyjechali już o 17,30 z dziewczynkami i obudzili Julkę bo im się nudziło. Mała podobno tak wyła na ich widok, że moja matka powiedziała, że jeszcze nie widziała, żeby aż tak kiedykolwiek płakała. Potem stwierdziła, że Julka zje jak oni pojadą bo rzadko ją widzą. Kiedy weszliśmy do domu z torbami pełnymi zakupów zaczęła nam robić przegląd i sprawdzać paragony. O hałasie już nic nie wspomnę. Echhh... mogłabym jeszcze długo opowiadać na temat tej wizyty, ale dam se spokój. Wysłałam R po piwo. Muszę zresetować.

Po co mi balsam do ciała i odżywka do włosów? Ona nie używa i żyje. Jakbym pracowała to mogę sobie kupować, ale teraz są ważniejsze wydatki. To jej słowa.

Mała wstała. Idę ją uspać a potem pod prysznic.

Buźki dla Was

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

08 lut 2008, 23:20

kolka o ja pierdzielę :shock: :shock: :shock:
brak słów na taką babę, współczuję. Jezu ona jest bez serca, :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość