Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

08 lut 2008, 23:47

ja sie melduje:)

Eryk zdrowy-tylko troche z nosie mu swidruje-zebow 8 i prawie chodzi:)

buzka i pozdrawiam:*

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 lut 2008, 00:30

Kolka, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: brak słów :ico_olaboga: i obiecany skrapek ktorym mialam sie pochwalic :-D
Obrazek

Mróweczka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Eryka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 lut 2008, 00:41

Hej :-)

U nas niestety nie wesoło :ico_placzek: Nie odzywalam się bo Viki od wczoraj płacze non stop i nie schodzi nam z rąk... Myslałam, że to moze przez ząbki bo dziąsła ma strasznie opuchnięte ale dzisiaj na całym ciele pojawila się wysypka :ico_placzek: i to w wersji mega :ico_placzek: co oznacza, że Viki organizm nie zaakceptował baraniny :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: I co ja jej będę dawac??? Z mięs jakie do tej pory próbowalam nie ma alergii tylko na królika, a jego dostac w UK to prawie cud :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

09 lut 2008, 00:50

M0rD3CzKa, ja też chcę taki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D :-D :-D Ale tak tylko gadam, bo ja nie mam takiego ładnego zdjęcia. I nie będę miała bo ja jestem
Obrazek (pasztet)


Mróweczka a widzisz jak polskie klimaty dobrze wpływają na dzieci?? :-D :-D Brawa dla Eryczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Idę spać. Dobranoc

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 lut 2008, 00:53

Mordeczka skrapek przesliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: podobnie jak wizytówki :ico_brawa_01:

Mróweczka wklej jakieś zdjęcia swojego przystojniaka :ico_sorki: i wielkie brawa za ząbki i chodzenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kolka brak słów na twoją teściową :ico_olaboga: to jakaś chora psychicznie kobieta :ico_puknij:

Delicja dużo zdrówka dla Olenki :588: a jak ty się czujesz??

Iw_rybka dzielny chłopak z Andrzejka :ico_brawa_01: Mam nadzieję, że te inhalacje mu pomogą i będzie czuł się niedługo duuuzo lepiej :ico_pocieszyciel:

Hektorka wielkie brawa za pierwszego zębola dla Kamilka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja chętnie wypije jednego z tak superasniej okazji :ico_zdrowko:

Caro a w który weekend lutego są chrzciny Oskarka?? Bo coś mi się pomerdało :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-02-09, 00:01 ]
Napiszę Wam jeszcze tylko, że dzisiaj bylismy drugi raz z Viki na basenie.
I był to najlepszy pomysł jaki mógł nam wpaść do głowy, bo ona wprost uwielbia wodę, a w basenie szaleje na całego :-D
Jak ją położymy na brzuchu lub na plecach to przebiera nogami i rekami jakby pływala :-D W jacuzzi skakała po wszystkich bąbelkach i chciała je łapać :ico_oczko: :-D I nawet jak woda zalała jej buzię to nie płakała tylko się śmiala, moja dzielna dziewczynka :-D
Postanowilismy więc od przyszłego tygodnia zapisac ją na lekcje pływania dla maluszków. Widzieliśmy basen w którym prowadzą te lekcje i przykładową lekcję i jest super. Bombowa atmosfera, mnóstwo zabawek... naprawdę super.
Ostatnio zmieniony 09 lut 2008, 01:23 przez kasi.k, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 lut 2008, 01:03

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-09, 00:17 ]
kasi.k, strasznie mi przykro ze Viki znow ma wysypke...Ty to juz masz z ta alergia :ico_olaboga: a basenu zazdroszcze :ico_sorki: ja tez chce z Kacpim na basen i nie byloby problemu gdyby nie te jego ciagle przeziebienia :ico_zly: ale latem napewno bedziemy pływać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a tu moje dwa chlopaki
Obrazek

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

09 lut 2008, 01:20

kasi.k, no wiedze moja synowa znowu cierpi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: To okropne,ze nie mozna dostac w kraju gdzie ponoc jest wszystko krolika :ico_olaboga: A moze sprobuj golebie?Ja to nie mam pojecia ktore z mies bardziej uczula a ktore mniej.A ze sloika nie mozesz?Bo ja kupuje z Hippa same miesko w sloiczkach,ale tutaj jest tylko wolowinka,cilecinka,indyk i kurczaczek.Moze te u Was dostepne firmy maja szersza game mieska samego w sloiczku. :ico_noniewiem: Jak mozna by bylo poslac to poslalabym Ci krolika z Niemiec bo tu pod dostatkiem(nawet kolo domu lataja)Porozgladam sie czy jakas firma nie produkuje samego kroliczka w sloiczku to wtedy Ci przesle.A ja tez marze o holandi z WAMI.Trzeba marzenia uskutecznic,bo powoli ogarnia mnie klasyczny smutek ciala.

Caro-gratuluje Twojej silnej woli i straconych 9 kilosow!!!!Jak Ci zazdroszcze,ja to taki spaslak sie zrobilam po zimie,ze zaczynam sie nienawidziec :ico_placzek: Na pocieszenie kupilam sobie wieksze spodnie,bo w starych juz nie umialam oddychac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Powinnam sie odchudzac a wlasnie przynioslam sobie paczke piernikow i mam zamiar ja pochlonac na poprawe humoru-bledne kolo.

Iw rybciu-ja tez mam nadzieje,ze Jedrulce pomoga te inhalacje i juz calkiem wyzdrowieje.Szeptnij mu na uszko,ze bardzo dzielny jest,ze umie sie tak inhalowac-pewnie inne maluchy by sobie nie pozwolily-zuch chlopak.

Kolka-jak czytalam ostatnie rozwazania na temat tesciowych to w pelni sie z Toba zgadzalam,ale dzisiaj zgadzam sie z Toba jeszcze bardziej :ico_haha_01: Sa takie typy,ze przy najlepszych checiach nie da sie pokochac ,polubic a w moim przypadku to ja juz stracilam szacunek do tesciowej dawno i nie mam zamiaru juz tego zmienic :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Mordeczko-zycze udanych feri z dzieciakami.Skrapka swietna.Wizytowki tez pierwsza klasa.

Delicja-zdrowka dla Olenki i nie zadreczaj sie,ze jest chora przez Ciebie!Katar jest taki wstretny i juz,wystarczy,ze jedna osoba ma go w domu i zarazenie jest nieuniknione.

Hektorka[/b[b]]i Gabrysia no to nalalam sobie moje ulubione Martnini rose i pije za zebatego Kamilka i zebata Olenke-brawa!!!!

Mroweczko-no to Erysio ma tyle zebolkow ile Antos.Gratulacje!Mam nadzieje,ze Cie nie podgryza
Ostatnio zmieniony 09 lut 2008, 01:33 przez katrin, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 lut 2008, 01:20

Kolka, pasztet :ico_szoking: Kobieto co Ty gadasz :ico_puknij: teraz mi nie wkrecisz takich glupstw :-D widzialam Cie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

09 lut 2008, 01:27

M0rD3CzKa pisze:Kolka, pasztet Kobieto co Ty gadasz teraz mi nie wkrecisz takich glupstw widzialam Cie
_________________

Ja Kolke na zywo nie widzialam ale tez wiem,ze fajna laska jest,po prostu widac chore zatoki wymyslily ten pasztet (podlaski zreszta-kiedys moj ulubiony)

[ Dodano: 2008-02-09, 00:28 ]
M0rD3CzKa, przystojniakow masz w wersji blond i brunet- :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 lut 2008, 01:32

katrin pisze:A moze sprobuj golebie?Ja to nie mam pojecia ktore z mies bardziej uczula a ktore mniej.A ze sloika nie mozesz?Bo ja kupuje z Hippa same miesko w sloiczkach,ale tutaj jest tylko wolowinka,cilecinka,indyk i kurczaczek.Moze te u Was dostepne firmy maja szersza game mieska samego w sloiczku.


Mam zamrożonego gołabka w lodóweczce i jak tylko wysypka minie to ugotuję małej rosołek na gołabku :-D
Ze słoiczkami w UK to szkoda gadać. Złaziłam już wszystkie sklepy, dzwoniłąm do prawie wszystkich firm produkujących jedzenie dla maluszków i d... :ico_zly:
Oni tu mają same mixy, raptem z 2 słoiczki co sa tylko jedno jedzonko (jabłko, gruszka). a tak to na opakowaniu pisze np. zupa z dyni a jak czytam skład to 42% marchwi, 28% dyni i jakies tam jeszcze dodatki :ico_zly:
Do każdego praktycznie słoiczka wsadzają marchew lub pietruszkę... No i namietnie pomidory...
A z owocami wcale nie lepiej :ico_nienie: Jak już znalazłam gruszkę z malinami to patrze a tu w składzie 17% jabłka :ico_zly:

[ Dodano: 2008-02-09, 00:34 ]
Mordeczka fajowe te twoje chłopaki :ico_brawa_01: oj będa serca kobiece łamać, będą...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości