Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 lut 2008, 11:31

Cześć dziewczyny

Martula czekamy na fotoreportaż z chrzcin.
A ja dziś nie spałam w ogóle, co chwile z boku na bok i tak mijały godziny 1, 1:30, 2 itd pamiętam jeszcze godznę 4, potem zasnełam ale już o 9 się obudziłam. Łep mi pęka...

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

11 lut 2008, 11:34

Asiu mnie też pobolewała wieczorem wczoraj głowa może to od zmiany pogody jakieś wiosenne przesilenie czy coś takiego, oj bidulko szkoda Ciebie te babki to tak mają jak nie handra i hormony przed@ to coś innego i tak w kółko :ico_olaboga:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

11 lut 2008, 11:47

Witam witam!!! I widze, że tu taki wielki ból głowy :ico_olaboga: U nas nocka nawet spokojna mała obudziła się o 5 na mleczko i dalej lulu. Remont po mały się kończy juz panele mamy położone super wyszło to łączenie dwuch kolorów.Ale do końca jeszcze troche zostało, no i musze kupić stolik po tv i stół. Wczoraj u nas też ładnie słoneczko świeciło ale było zimno, a dziś jeszcze taka mgła i cos tam leci z tego nieba jakieś igiełki. Martula chyba imprezka udana :ico_brawa_01: bo jeszcze cię tu nie ma odsypiasz????Asiu super zdjęcia mała chyba patrzyła na jakąś bajeczke bo taka wpatrzona no chyba że następny artysta się szykuje, i do telewizji z nia bo ładnie pozuje :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 lut 2008, 11:55

Dziekuję za komplementy :-D Wiki fakycznie baje ogląda, jedno i to samo wciąż :ico_olaboga:
No mnie się zbliża @ więc pewnie ten ból glowy to i z tym powiązany, do tego dziś znów mi wiercą, oszaleje, tak z przerwami od grudnia to już trwa :ico_zly:

A my z mężem też dziś zakręceni, spałam kiepsko i na pół przytomna dałam jej mleko koło 6 potem mąż dał koło 7, wydoiła dwie butle :ico_oczko: Ja nigdy jej nie daje zawsze to mąż robi, coś mnie wzieło nie wiem co. I tak Wiki zaczeła dzień wypijając 300 ml mleka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

11 lut 2008, 11:58

Widocznie miała ochote i jakaś telepatia zadziałała- po przecież jak by nie chciała to by nie wypiła :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

11 lut 2008, 12:10

no to faktycznie jesteście zakręceni ae przynajmniej wiesz że dziecko najedzone :-D U mnie tez jeszze będzie wiercenia bo te wykończenia trzeba przywiercic no i gniazdka i takie tam...... O to my niedosc że nalezymy do pazdziernikowych mamusiek to jeszcze wszystkie w tym samym czasie się spodziewją@@@@@ :-D Bo mnie to tez czeka już w tym tyg. No a na środe jestem umówiona do gina, ale to tylko po tabletki no i tak se pogadać a nie badać :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

11 lut 2008, 12:13

Mazia najważniejsze że efekty już widac a nagrodą za trudy remontu będzie napewno efekt końcowy czekam na focie efektu :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

11 lut 2008, 12:20

Edulito- 9 zęboli ma Kornel ten 9-ty jeszcze cały nie wyszedł bo to czwórka i następna mu idzie a one takie grube są więc go męczą strasznie te żele do kitu nic nie pomagają

Asiu- to nie pospałas bidulko ale Wiki za to najedzona, Kornel co apetytu nie ma obiad be drugie śniadanie też deserek zje i mleko :ico_noniewiem:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

11 lut 2008, 12:21

NO będą fotki tylko skończymy już na cacy. Ale wiecie co se już zrobiłam :ico_olaboga: Ale jestem sama na siebie zła bo zrobiłam ryse, wszystko podkleiłam wszystkie stopki od kanapy i stolika i jak przesuwali kanpe tata z mężem chcieli ją podnieś :ico_noniewiem: A ja głupia że by ją przsuneli bo stała na boku czyli na tapicerce nic tam nie powinno być a tu trach jakiś kamyczek musial się dostać i małą ryske zrobił :ico_zly: Oj jaka byłam zła na siebie :ico_olaboga: :ico_olaboga: ALe już mi przeszło, teraz to jak dzieciaczki nawet jakąś zabawką przejadą to mnie serce przynajmniej nie boli :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

11 lut 2008, 12:29

Mery, - Kornelek ma prawo nie mieć teraz apetytu , bidulek ucałuj go :ico_buziaczki_big: na pocieszenie powiem Ci że u nas dopiero 7 ząbków więć też jescze troche przejdziemy z tymi ząbkami. Nikolce ostatnio 5 wychodziły jakoś tak dziwnie ale się też nacierpiała. Jeszcze mąż się na nią wściekał bo ona jak myła ząbki to tk sumiennie z tyłu szorowała a on do niej : już nie cuduj tam jeszcze ci nie urosły, a tu szok była marudna ale zajrzeć do buzi nie dała i tak wkońcu okazało się że są dwie 5 :ico_szoking: nawet jej żelem nie smarowałam bo nie da zajrzeć - tylko szukałam przyczyny jej marudzeń :ico_puknij:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość