Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 lut 2008, 14:18

Kasik wracasz tam do pracy gdzie pracowałaś?????
kochana zdrówka Ci zycze , kuruj sie
Gosiu no mój Fran to dopiero bedzie rozbójnik :ico_olaboga: juz sie boję :ico_olaboga: :ico_oczko:
a ja w czwartek ide szukać pracy, poskłądam cv gdzie sie da i jazda :ico_oczko: bo do swojej starej roboty napewno nie wróce :ico_puknij: nie za tą stawkę i za to traktowanie :ico_nienie:
dobra spadam tez na spacer bo szkoda marnować słoneczka i pięknej wiosennej pogody :ico_brawa_01: no nareszcie ciepło :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-11, 13:19 ]
gosia888 pisze:u nas raczej nie sikamy do szklanek

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2008-02-11, 13:19 ]
kasi.k pisze:a to im zapodam wirusiki na dzień dobry

wirusy muszą być :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

11 lut 2008, 14:22

Gosia musiałaś byc niexle zaskoczona jak Tomek wycelował do szklanki, co?? :-D niezły spryciulek z niego, a jaki pomysłowy... A kiedy lecicie do kolezanki do Irlandii??

Fela farma wygląda na superasną, a jaki Konrad zadowolony :ico_brawa_01:pomysl że wspólnym namiotowaniem bardzo mnie się podobać :-D

Beatka i jak Oskarek się czuje?? Kochany bidulek :ico_pocieszyciel: Oby szybciutko poczuł się lepiej...

Martucha zdjęcia super :ico_brawa_01: a jaki Franio zadowolony ze skoczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jasnie Pani brawa dla zdolniachy Lusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to teraz się zaczęło, hihi... teraz nastaw się na rychłe robienie ci porzadków w szafkach i szufladkach przez córcię :ico_oczko: :-D

Madziorka super, ze Leoś już lepiej się czuje :ico_brawa_01: WSZYSTKIEGO NAJ DLA LEOSIA Z OKAZJI 7 MIESIECY :ico_prezent:

Ilonka nie mamy zbyt dużo zdjęc z farmy bo wiekszośc zwierząt była pochowana w ich "domkach" bo było zimno... a jak tam urodzinowa imprezka Vinee?? pewnie się udała... wklej zdjęcia :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-02-11, 13:24 ]
gosia888 pisze:Mało rozsądne to było.


Kochana, ja często miewam takie "mądre" pomysły :-D Wpadnę na coś, zrobię a potem dopiero pomyślę :ico_puknij: ale konsekwencje dzielnie znoszę sama...

[ Dodano: 2008-02-11, 13:25 ]
martuchafrost pisze:Kasik wracasz tam do pracy gdzie pracowałaś?????


Tak :ico_placzek: Ale tylko na jeden dzień w tygodniu (środę) od 7 rano do 22.
Ostatnio zmieniony 11 lut 2008, 14:26 przez kasi.k, łącznie zmieniany 1 raz.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 lut 2008, 14:25

kasi.k pisze:A kiedy lecicie do kolezanki do Irlandii??

24 lutego a wracamy 3 marca

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

11 lut 2008, 14:31

A muszę Wam pochwalić moją kochaną rozrabiarę :-D
Wczoraj mąz był cały dzień w pracy, ja 38,9 gorączki a Vikulińska sama znajdowala sobie zajęcia i tylko czasami wołała mamę :ico_brawa_01: Kochana moja dziewczynka, wiedziala że mamusia żle się czuje i była taka mega grzeczna i samodzielna :ico_brawa_01:
A musze przyznać, że pomysły na zabawę ma... Najpierw robiła mi "porzadki" w szufladkach w ławie, potem czyściła koła od wózka z błotka a na koniec wpakowała 3/4 swego ciałka do pralki :-D :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 lut 2008, 14:32

kasi.k pisze:Ale tylko na jeden dzień w tygodniu (środę) od 7 rano do 22.

kurcze Kasiu ja nie chce sie wymądrzać ani prawić kazań, ani nie chce Cie urazić, ale ja sie boje wrócić do roboty ze względu na Frania ( choroby i wirusy itp) dlatego chce szukać inner roboty a wiem, ze TY pracowałaś w tej samej "profesji co ja", tym bardziej ze u mnie w robocie tyle MRSA

[ Dodano: 2008-02-11, 13:33 ]
kasi.k pisze:A musze przyznać, że pomysły na zabawę ma... Najpierw robiła mi "porzadki" w szufladkach w ławie, potem czyściła koła od wózka z błotka a na koniec wpakowała 3/4 swego ciałka do pralki

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
spryciula :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

11 lut 2008, 14:50

Nie wiem kiedy uda mi się zajrzec nastepnym razem to was jeszcze pomęczę foteczkami:

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2008-02-11, 13:54 ]
martuchafrost pisze:kurcze Kasiu ja nie chce sie wymądrzać ani prawić kazań, ani nie chce Cie urazić, ale ja sie boje wrócić do roboty ze względu na Frania ( choroby i wirusy itp) dlatego chce szukać inner roboty a wiem, ze TY pracowałaś w tej samej "profesji co ja", tym bardziej ze u mnie w robocie tyle MRSA


Marta, w żadnym wypadku mnie nie uraziłaś :ico_nienie: no, co ty :-D
Masz absolutną rację... Boję się wrócic do pracy bo tam od wirusow i bakterii aż się roi, ale nie mam innego wyjścia...
Potrzebujemy kasy, a mój mąz już nie wyrabia na 2 etatach... No i chciałabym go czasem miec w domu... A tylko w starej pracy pójdami na reke z godzinami pracy i z dniem...
Moja mama odchodzi na emeryturę 1 lipca i zaraz przylatuje do nas zając się Viki... więc tylko kilka miesiecy tam będe a potem szukam czegoś innego...
Ostatnio zmieniony 11 lut 2008, 14:57 przez kasi.k, łącznie zmieniany 1 raz.

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

11 lut 2008, 14:56

kasik,madzia no to juz nas trzy na namiotowanie :ico_brawa_01: super fotki :ico_brawa_01: ktos jeszcze chetny?????? ok spadam na plac zabaw

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 lut 2008, 21:04

Gosia pamietam Twoje slowa he he potwierdzily sie w 100 procentach :ico_haha_01:
Kasik sliczna Wikusia ....ja jak pracuje w weekendy ,to po 6-7 h,wiec prawie tego nie odczuwam,nawet jakis niedosyt czuje :ico_puknij: teraz jest duzo fajniej,zmienili sie ludzie i jest fajnie ...a Maureen jest fajniejsza,bo sie boji,ze wszyscy odejda ha ha wiec mozna sobie poplotkowac :ico_haha_01: moze u Ciebie tez tak zle nie bedzie.trzymam kciuki.ja tez strasznie nie chcialam tam wracac,ale teraz jestem mile zaskoczona ....sama nie wiem czy to dlatego,ze sie zmienilo,czy dlatego ,ze sie dobrze czuje :-D bo ostatnio wszystko mi sie podoba i jestem zadowolona :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 lut 2008, 21:39

lucy23 pisze:Gosia a pamietasz jak Oli sie urodzil i pisalam jaki to on grzeczniutki :-D teraz to odwoluje :ico_oczko: :ico_haha_01:


ja tez

dzieki kochane za zyczonka dla leosia.. rzeczywiscie czas mija przerazliwie szybko.. hihi
dla wszystkich ciacho :ico_tort: :ico_tort:
i :ico_zdrowko:
a dla marty i dominiki dolewka :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: bo takim malym drinkiem gotowe mnie :ico_nerwusek: za podraznienie zoladka hehe

fela my bylismy w newque (sama nie wiem jak to sie dokladnie pisze hihi) wlasnie pod namiotem. tam sa super plaze i fale boskie.. my mielismy tala raczej objazdowke po kornwalii.. piekna kraina. zwlaszcza koniec ladu

gosiu na leosia paracetamol nie dzialal, nawet czopki nie bardzo...

jeszcze dzisiaj walnal mega rzadkie kupsko.. fuj. akurat na zakupach :ico_olaboga:

obudzil sie tuz przed 10. takze wyspalismy sie na maxa
byl rozkoszny, smiejacy.. kochany.. slodziutki hihi takiego go uwielbiam hihi

[ Dodano: 2008-02-11, 20:41 ]
gosia ale tomek numer walnal z ta szklanka... :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: i brawo za celny strzal dla niego hihi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-11, 20:49 ]
kasik wikusia spryciula kochana!!!!
zdrowka dla ciebie
i powodzenia w pracy... mam nadzieje ze szybko znajdziesz cos ciekawego dla siebie

martus powodzenia w posuzkiwaniach robotki :ico_brawa_01:

kasik
chetnie cie przyjmiemy z fela pod namiocik hihi tylko wczesniej pozbadz sie wiruskow hihi

[ Dodano: 2008-02-11, 20:50 ]
lucy23 pisze:ostatnio wszystko mi sie podoba i jestem zadowolona :ico_brawa_01:

i tak trzymac lucy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-11, 20:55 ]
a my dzis aktywny dzionek spedzilismy hehe

wybralismy sie z lelkiem i nowymi kumpelami hihi do pobliskiego centrum. ale zamiast autobusem to na nogach.. tak pieknie slonecznie bylo ze zal sie w busie cisnac hehe
w jedna strone ok 40min
ale trasa fajne, spokojna, lekko gorzysta wiec super na kondyche hehe ja lubie takie wyzwania hehe
tamtejsze centrum nawet shopping centre nie mozna nazwac hehe taka wiocha.. ale i tak polazilysmy hihi
kupilam adasiowi perfumke na walentynki hihi diesla fuel
i zabawna kartke hehe

i jakies tam pierdoly hehe

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 lut 2008, 22:41

madziorka hihi pisze:a dla marty i dominiki dolewka bo takim malym drinkiem gotowe mnie za podraznienie zoladka hehe

masz szcęscie Madziu :ico_brawa_01: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Jasnie widzisz jakie my tu pijaczki jesteśmy ?????????????

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość