ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

11 lut 2008, 21:21

no ja jestem własnie zdziwiona ze kamizela ty dajesz juz danonki małemu :ico_szoking: a co do zaoszczedzenia to faktycznie troche sie wydaje pieniazków na mleczko, ale jednak one jest wzbogacane o witaminki, wiec ja jestem za podawaniem..

moje dziecie ostatnio bardzo mało spi i rano i popołudniami, a ost popołudniami praktycznie wogole nie spi i ledwo dotrwa do 18:30 zeby kapac :ico_szoking: i spika juz godzinke :-)

[ Dodano: 2008-02-11, 20:39 ]
to ja sie na dzis zegnam..a wy na pewno wrocicie pozniej..
nic dobranoc
:516:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

11 lut 2008, 21:50

Moja panna tez juz spi....
ja juz w pizamce....moj A. wlasnie wyslal swoje CV zeby chociaz na interview isc jako kontroler licznikow prądu...znalazlam taka oferte i dobrze platną i na dniowke wiec by pasowalo....zobaczymy...na nic nie liczymy....moze jutro dojdzie ta moja aplikacja :ico_noniewiem: :ico_sorki: ....
juz nie zanudzam pracą....teraz z przyjemnych spraw...idziemy spac?taka jestem zmeczona tym stresem....a Maya dworem bo przy takiej pogodzie to ma 2 razy dziennie spacerki....i lubi je jak nigdy wczesniej...dzis jezdzila bez opaski bo nawet nie wialo...tylko widac bylo jak jej latają te pierzaste wlosy...hihihi
dobranoc

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

11 lut 2008, 22:05

Glizdunia bardzo zazdroszczę tej pogody...Hania jeszcze spaceruje w kombinezonie... :ico_puknij:

Kamizela, ja tam nie wiem...myślę, że skoro podajesz młodemu normalny nabiał to nie trzeba modyfikowanego dawać. Zresztą czy w tym tyle dobrego jest to nie wiem...

Lady, to faktycznie mama jest niezła...nigdy nie trafisz..jakbyś spytała w czwartek to by pewnie powiedziała, że za późno...ech.......
A co do facetów...to chyba nie o to samo nam szło...

Moja niunia śpi godzinkę...Świetna jest...gaduła...i zaczęła w turystycznym łóżeczku obchodzić dookoła!!!
Ja poprasowałam zaległości, posprzątałam, 2prania wiszą..katar mam, gardło boli...i w ogóle rozbita jestem. Do tego jutro pewnie @...I właśnie wkurzył mnie J i normalnie nie mam ochoty na niego patrzeć!!! chciał, żebym zrobiła kolację...A jak mu pokazywałam coś na kompie to mnie olał. Więc przy jego kolejnej prośbie o kolację powiedziałam, że ja go tak samo ignoruję...Poszedł jaśnie pan sam jeść...chyba dla mnie też zrobił, ale nawet nie mam apetytu...ani nastroju do wspólnego jedzenia.
Zaraz lecę myju i spać. Jutro na 11 do pracy...zmykam, pa kochane!!!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

11 lut 2008, 22:11

Pediatra pozwoliła mi podawać małemu Danonki - wy nie dajecie ? :ico_noniewiem:

A przecież są deserki z Hipp po 6 miesiącu np. Jogurt z morelami :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

11 lut 2008, 23:21

a właśnie...zapomniałam o tym napisać...Nie wiem skąd to zdziwienie, bo ja też małej od dobrego miesiaca lub więcej podaję czasem danonki...Skoro może jeść jogurt ze słoika z atestem czy czymś tam...to może zjeść i danonka...Smacznego i na zdrowie...
i dobranoc!!!

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

11 lut 2008, 23:43

No... to ja na chwilę :ico_haha_02: he jak zwykle

U nas nic ciekawego, martwię sę Dominikiem bo czasem sie budzi w nocy jakis przerażony i przestraszony jakby cos mu się strasznie koszmarnego śniło :ico_noniewiem: kilka razy tak mu się zdarzyło, a 1 raz jak była w ciąży, czyżby to ciagle stres wynikający z pojawienia się siostry??
Dzisiaj śpi z nami, chce aby poczuł się bezpiecznie w nocy obok mamusi :ico_oczko:

Kinga wstaje wszędzie gdzie się tylko da, ale raczkować nie chce jej się za bardzo, wygodna bardzo, myśli że wszystko jej podam pod nos.

Co do danonków ja nie daję, Dominik miał je odstawione z powodu przewlekłego bólu brzuszka, gastrolog nam kazała, poza tym moje znajome miały podobne objawy, chcę Kingę nauczyć jeść naturalne jogurty, twarożki i od tego zacznę.

No to znikam i buziaczki :-)

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

12 lut 2008, 08:41

dzień dobry wszystkim ! zyjemy
wpadniemy pewnie wieczorem

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

12 lut 2008, 09:35

Heloł babeczki Obrazek
mama_Dominika, cudną masz corcię w podpisie. Dominik może masz rację z tmy budzeniem się. Miniony rok był dla niego rokiem wielkich zmian. Pójście do szkoły i pojawienie się małego człowieczka. Możliwe że te dwie rzeczy na niego tak silnie oddziałują że się budzi i zrywa. Spróbuj z nim porozmawiać.

Ja danonków też jeszcze nie podaję. Naturalny jogurt czy twarożek nie mają tyle konserwantów i chemicznych dodatków smakowych co Danonki I przede wszystkim nie zawierają cukru. Jeśli chcę dać Alicji jakiś jogurt smakowy to do naturalnego dodaję owocki ze słoiczka, albo starte jabłko

Gosia A, fajnie że żyjecie. Napisz co u Was.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 lut 2008, 09:50

hello!!!!!!!!!
witam wszystkie...
my juz na nogach ,nocka spoko....i kolejny dzien pieknej pogody przed nami....

Zborra....Hania jeszcze w kmbinezonie?Maya nawet w PL w nim nie chodzila...tylko raz miala na sobie bo ostro padal snieg....a tak to w plaszczyku.....chyba jednak lzej ja ubieramy.... :ico_noniewiem: .....
no wlasnie...my chodzimy w bluzach jak wiekszosc ludzi-nie liczac tych co chodzą w krotkim rekawku :ico_haha_01: ale polacy odprowadzajacy obok naszego domku dzieci do szkoly chodzą w zimowych kurtkach i czapkach i szalach :ico_noniewiem: .....mamy takie rozpoznane 2 panie polki.....hihihi :ico_oczko:

ale przeciez jak komus zimno to musi sie cieplo ubrac! :-)

no i o danonkach bylo.....no ja nie bede chyba ich dawac :ico_noniewiem: ...nie widzialam zeby tu az takie popularne byly....bardziej na czasie są jogurty naturalne z owockami....i takie dla dzieci Maya juz dawno je :-D
a mam pytanko...kasze manną blyskawiczną to na zwyklym mleku mam jej zrobic czy na modyfikowanym??jest jakas roznica?
a i Zborra dobrze ze to tylko@ wplywa na te humory...niedlugo minie! :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

12 lut 2008, 09:58

znalazłam fajny artykuł
http://www.przekroj.pl/index.php?option ... &Itemid=48 na drugiej stronie jest na temat danonków
Ostatnio zmieniony 12 lut 2008, 10:18 przez Ewcik, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość