Kasikkk
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 10 lut 2008, 23:42

11 lut 2008, 18:12

I jak tam to becikowe???? :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

11 lut 2008, 18:52

ja jeszcze się o becikowe nie starałam... mój bąbel wstał o 7 i nie chciał już spać, o 13 wyszliśmy na spacer, poszliśmy do pradziadków Gabriela, żeby go mogli zobaczyć, bo Oni już raczej z domu nie wychodzą-to Kuby dziadkowie... wróciliśmy o 15, to tyle z jego spania-2 godzinki, po powrocie był dalej marudny, zasnął koło 16... On ostatnio jest strasznie ciekawski-jak nie śpi, to ja mam wrażenie, że mu się nudzi i dlatego płacze-wystarczy go wziąć na ramię-jak do beknięcia i od razu łepek do góry i otwiera tak szerokachno oczęta, że aż mu się czółko marszczy i cały zadowolony, cośtam sobie mruczy, robi miny, od biedy piąstkę sobie possie, wystarczy go położyć i już się krzywi nie zadowolony... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

11 lut 2008, 20:13

jak ja Wam zazdroszczę, że już możecie sobie oglądać Wasze pociechy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja też już chcę :ico_sorki: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-11, 19:14 ]
Madziarka po jakim czasie od masażu szyjki u Ciebie się coś ruszyło?

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

11 lut 2008, 20:56

Fintifluszka, mój Artur robi dokładnie tak samo, jak nie śpi to płacze, więc dziś przespał cały dzień :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 lut 2008, 21:44

Kasia no to uzupelniam Maja Maria 05.12.2007 wazyla 3300 i mierzyla 51cm

a majeczka sie rozchorowala po szczepieniu ma goraczke co jest normalne zaraz pediatra przepisala mi lekarstwo ale cos chyba ja tez gardelko boli bo strasznie sie krzywi jak slinke polyka wogole tak ciezko oddycha nawet smoczka nie chce wziasc bede chyba miala goraca noc miejmy nadzieje ze jej do jutra przejdzie bo jak nie to do lekarza

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

11 lut 2008, 22:25

U nas troche lepiej odpukac.Julka przespala prawie caly dzien o 18 zwymiotowala ale teraz sie bawi i wyglada niezle. Dziewczyny zepsul mi sie telewizor koszmar....remont chore dziecko i zepsuty telewizor i co jeszcze.............................

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

11 lut 2008, 23:41

A ja chyba się załamię :ico_placzek: Norbert drugi dzień już nie zrobił kupki i o ile wczoraj było z nim wszystko ok to dzisiaj się strasznie męczy.. Spina się, puszcza bąki a kupa nie chce wyjść. Co przyśnie to zaraz się budzi. Dawałam mu herbatkę koperkową na trawienie, próbowałam termometrem, przyciskałam mu nóżki i nic nie poszło. Co mogę by mu ulżyć? Coś czuję, że ta noc lekka nie będzie :ico_placzek: Oprócz tego staram się wyleczyć u niego ciemieniuchę choć sama nie wiem czy to to - na brewkach miał na pewno bo zrobiły mu się takie żółtawe strupki, ale na główce i czółku porobiły mu się takie krosteczki jak maku.
W dodatku czuję się taka osamotniona :ico_placzek: Nie ma nikogo kto by mi pomógł, kto by wyręczył. Nawet tu gdzie mieszkam nie ma nikogo kogo mogłabym o coś poprosić. Rafał nocki robi więc tak jakby go wcale nie było. Ja natomiast muszę mu zrobić kanapki do pracy, zrobić mu obiad a sama głodna chodzę bo nie mam czasu zjeść nawet :ico_placzek: .

[ Dodano: 2008-02-11, 22:45 ]
iwona83 pisze:Kasia no to uzupelniam Maja Maria 05.12.2007 wazyla 3300 i mierzyla 51cm

A do czego to? Czy ja też mam podać? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-12, 08:37 ]
Och.. dzisiaj ja pierwsza.. Karmie swojego malca. Kupke zrobil.. pam obojgu przynioslo to ulge.
Iwona, czy Twoja Majka tez tak miewa ze kupki nie moze zrobic? I czy dopajasz ja? Przy karmieniu modyfikowanym to wskazane wiec pewnie tak. A ile dajesz jej do picia?
Tak wogole to dzien dobry dziewczyny..

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 lut 2008, 10:29

No to mnie wyprzedzilas myslalam ze znowu bede pierwsza nie dopajam Majki jak jej kiedys chcialam dac wody bo miala czkawke to zaczela mi sie dlowic wczoraj lekarka powiedziala ze nie trzeba

dane podawalysmy zeby Kaska nas wpisala na liste na pierwsza strone

a kupke robi dwie na dzien wiec u mnie z tym problemu nie ma

mariola jak chcesz to ci moge telewizor pozyczyc mamy jeden zbedny tylko musialby ktos przyejchac :-D :-D

Majce temperatura spadla do 37,1 ale jak wczoraj spala cala noc w lozeczku to dzisiaj prawie cala noc ze mna

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

12 lut 2008, 11:15

u nas z samego rana sprzatanie wymiocin od Julki juz samej mi sie chce wymiotywac jak to widze a dzisaj pozigala komputer.wszystko smierdzi.... musze isc z nimi do sasiadki a mieszkanie wywietrzyc koszmar.Za to Amelka zasnela wczoraj o 23 i wstala dopiero o 5 30 a potem o 9 30.SUPER

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

12 lut 2008, 13:29

Oj Mariola... biedaczko, współczuję Ci na prawdę, mam nadzieję, że Julce szybko przejdzie.
ja od 3 w nocy nie spała, mały nie chce spać dalej, jestem zmęczona i aktualnie głodna, mam chwilę więc lecę coś wrzucić na ząb...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości