Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

12 lut 2008, 13:14

massumi, dawaj zdjęcie w nowej fryzurze. Wiesz ja mam ochotę na drugie tylko jaki widzę Twoją parkę na fotkach. Jak popatrze na moją urwiskę to od razu mi sie odechciewa

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

12 lut 2008, 13:16

Ewcik, ja już zapomniałam jakie piękne było życie przy jednym dziecku... normalnie chleb z masłem...

a teraz :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: czekam rok dwa az podrosną ... :ico_oczko: :ico_sorki:

kurde fatalnie wyglądam... więc zdjęcia do d**** podobne :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 lut 2008, 13:33

Massumi...no takie piekne foty to ja tu chce codziennie oglądac!!!! :ico_brawa_01: :ico_sorki:
a my zamiast na spacer to do sypialni poszlysmy...mala juz kladla sie na podlodze....hihihi....i spi...i dobrze....
Ewcik...pomysl z kurczaczkiem godny wyprobowania :ico_brawa_01: a Ty to chyba lubisz gotowac i wymyslac...bo ja niestety nie :ico_wstydzioch: ....i jeszcze jak ktos by mi te obiady wymyslal to spoko ugotowac moge...ale eszcze siedziec i kombin owac to juz sie męczę :ico_puknij: ......lubie z gory popl,anowac co bedziemy w danym tygodniu jesc i mam z glowy...a najbardziej lubie takie obiady na 2 dni :ico_haha_01: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-12, 12:35 ]
aaaa Massumi...moja znajoma ma 3 dzieci i to rok po roku...super nie?jeszcze moze byc zdązyla :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

12 lut 2008, 13:40

GLIZDUNIA, lubię gotować i to bardzo. Po podstawówce chciałam nawet iść do technikum gastronomicznego. Ale tak jakoś wyszło że wylądowałam w ogólniaku..........
Ja sobie planuję i zapisuję na kartce obiady na cały tydzień dla nas i dla Alicji. I raz w tygodniu jedziemy do marketu na duże tygodniowe zakupy żeby kupić półprodukty.
A do chlebka mozesz robić w ten sam sposób jak kurczaka rybę, jeśli Maya lubi

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 lut 2008, 13:58

witam

dzis sie dzien pieknie zaczał, bo mała obudziła mnie dopiero o 7:30 :ico_brawa_01:
ale co było potem i jest do teraz to jest masakra :ico_olaboga:
moje dziecko ma albo dzien zmierzlucha albo ida zeby albo tak teskni za bliskoscia mamusi, bo jesli ja tylko na moment opuszcze albo zostawie w kojcu lub krzesełku ryczy w niebogłosy i jaka miałam przeprawe rano zeby zasneła choc na chwile :ico_noniewiem: nie wiem moze nie powinnam jej kłasc na siłe, ale jak widze ze powieki sie ledwo utrzymuja w gorze no to co mam zrobic...i po wielkim lamencie zasneła na az 30 min :ico_olaboga:

co do danonkow, to dziwie sie dlatego ze tez słyszałam ze dopiero po 3 roku zycia byłyby najodpowiedniejsze, jesli chodzi o podanie, ale wiadomo jak jest..ja na razie nie mam zamiaru podawac zadnych twarozkow, jogurtow i innych
jak na razie skusiłam sie na podanie jajka, raz jadła samo zółtko i spoko ale okropnie ta jajecznica z samego zółtka wygladała, wiec zrobiłam jej całe jajko, tzn troche białka odlałam ,ale czesc zostawiłam i bardziej jej smakowało na moje oko, ale dwa razy dostała chrostek na buzi wiec na jakis czas musimy zrezygnowac...
mam zamiar kupic paroweczki i sprobowac podac, ale musze wyczuc swiezy towar w miesnym..

[ Dodano: 2008-02-12, 13:05 ]
a jeszcze cos było o gotowaniu obiadów..wiec ja sie ostatnio bardzo rozleniwiłam przy moim mezu, bo bardzo czesto mnie wyreczał z tego obowiazku, no ale trzeba cos zawsze ugotowac zeby miał cos zjesc jak wroci z pracy..ale ja nie planuje specjalnie na kolejne dni, choc zawsze jakas koncepcja sie przydaje dzien wczesniej..
dzis np bedziemy mieli spaghetti..mniam mniam uwielbiam...

massumi dawaj te foty nowej fryzury i nie przesadzaj, bo na pewno fajnie wygladasz :ico_oczko: a dzeciaki masz super i takie do siebie podobne :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 lut 2008, 14:26

HMMM...A MOJA JESZCZE SPI :-D
a jak wstanie to obiad i idziemy na kawke do sąsiadki...zobaczymy jak mala Hania rosnie moze jakies fotki zrobimy.....a spacerek nam nie ucieknie bo jeszcze popoludniu z tatusiem mozemy pobuszowac na dworze :ico_haha_02:

aplikacji listonosz nie przyniosl....matko czy ja oby dobry adres podalam?moze mnie babka nie zrozumiala :ico_noniewiem: :ico_placzek: ......i jeszcze sie przerazilam bo patrze na te oferte na necie a tu :ico_szoking: nic takiego nie ma :ico_placzek: ...dopiero po numerze ref. ją znalazlam i widze ze to praca dla mnie....nie przeszkadza mi ze placa marna bo najnizsza srednia krajowa...ale godziny suuuuper....i pol etatu.....a z wyplaty zawsze na jakis ciuszek by zostalo...no i stala umowa......kurde...oby wszystko jakos poszlo :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-02-12, 13:30 ]
matko...dziewczyny...w szoku jestem :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: schudlam przez przypadek....waze 49,5kg......ja sie nie odchudzalam......pewnie mam jak moja mama ze w stresie leci z wagi na leb na szyje.....az wadze nie wierze.....

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 lut 2008, 14:46

glizdunia tez bym tak chciała, ale na mnie niestety stres nie dziala odchudzajaco..

my moze tez wybierzemy sie na spacerek jak tatus wroci z pracy :)

dziecieciu sie na moment poprawiło, oby na dłuzej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

12 lut 2008, 15:00

a moje małe wlasnie maltretuje zabawke i tez juz za jakas godzinke do spania pojdzie
ja juz bylam z nia dzisiaj na spacerku ale ona teraz slabo spi mi na dworze
potrafi czasem tylko pol godz i juz gotowa

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 lut 2008, 15:25

a Mili poszła na spacer z babcią :-)

zbora a co do mojej mamy to bys wiedziała ze pewnie jakbym powiedziała jej o naszych planach w czwartek to by powiedziała ze za pozno..coz..to juz chyba ten wiek przekwitania i rozne nastroje :ico_olaboga: mam jednak nadzieje ze jdnak zostanie z mała..

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

12 lut 2008, 15:50

No no Daria uważaj z tą wagą :ico_nienie: Ja już nie mogę chudnąć bo zniknę z powierzchni ziemi :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość