Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

12 lut 2008, 13:42

na bank przesilenie wiosenne was dopada :ico_oczko:
Asi głowa boli bo się ciśnienie pomalutku zmienia a Mery czuje noskiem,że wiosna bliziutko i czas wziąść się za figurkę.

Ja dziś wielkie,mega wielkie porządki robię w szafach.Jakiegoś powera dziś mam :-D Joachim zrobił pobudkę o 6:00.Teraz śpi już. Troszkę marudny jest ale to nic każdy ma gorsze dni.To napewno nie zęby.Metodą rozśmieszenia sprawdzone :-D

Marittka pewnie ma jeszcze gości i dlatego sie nie odzywa :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 12 lut 2008, 13:49 przez aaneta25, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

12 lut 2008, 13:44

Asiu- chyba tak zrobie i kupie tik taki bo dzisiaj juz zdązyłam znowu najeść się słodyczy, to naprawde chyba jakies nerwowe od świat tak mam, a Ty kochana czemu tak nie mozesz spać ja tez tak czasami miałam umeczy się człowiek i w dzień nie do życia,

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 lut 2008, 14:31

Wiecie co te przesilenie chyba zle działa na moje dziecko już od 11 próbuje ją położyc a ona płacze i płacze. Nic dziś nie zrobiłam, dwie listwy tylko przyciełam i to wszystko ale Asiu nie martw się jak skończe u siebie to wpadne do ciebie przykleic ci te listwy :-D :-D :-D Była własnie u mnie teściowa, bo ja szłam do przedszkola na zajęcia otwarte z angielskiego do mojej Martyny. Było super, jestem w szkou że 5cio letnie dzieci tak dużo umia się nauczyć. Bo Martyna jak przychodzi do domy to się nie chwali co umi ale nikiedy ją słysze jak se cos tam po angielski mówi. :ico_brawa_01: A co do słodyczy to ja zajadam się też, wole tabliczke czekolady niż obiad, ogólnie na linie mi to nie idzie tylko zauważyłam że po urodzeniu Matyldy pogorszyły mi się zęby, wiecznie mam z nimi problem. I napewno w słodyczach dużo winy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 lut 2008, 14:43

Witam dziewczynki ja od rana miałam gości moja babcia nas odwiedziła i przyniosła słodkie drożdżóweczki :-D to sobie pojadłam - zamiast śniadania. Mery - nie przejmuj się zaraz na wiosennych spacerach pobiegasz troszke za Kornelkiem i spalisz to co zbędne :-)
mazia, - z ciebie to supermenka jakaś jak piszesz o tym remontowaniu to naprawde jestem pełna podziwu dla Ciebie :ico_brawa_01:

Nic spadam na spacerek z Niki bo widze że już koleżanki Nikoli biegają przed blokiem :ico_haha_01: mam nadzieje że jak później zajrze to tu już się troszke zagęści bo od kilku dni taki pomór na tym naszym wąteczku.

Asiu zrób sobie spacerek i dotleń się troszeczke może przejdzie ci ten wstrętny ból głowy, a wieczorkiem zrób sobie przed snem relaksującą kompiel tak nie może być żebyś się męczyła :ico_nienie:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 lut 2008, 14:59

Wiecie co ale u nas ładna pogoda, świeci słoneczko i kiedy ja chce wychodzić to mała się kładzie właśnie zasnęła :-) A przestancie, moja teściowa tez w szoku jak zobaczyła jak tne te, listewki. A jak powiedziałam że sama tapetowałam i malowałam to się pytała co jej synuś robił. Dziewczyny ja to robie już z w desperacji :-D Mam dosyć tego remontu i jak ja tego nie skoncze to będzie trwał i trwał :ico_zly: A co do schudnięcia to edulitko masz racje jak nasze maluchy wypuścimy juz bez kurteczek na podwórko, to one nabiorą tempa i my też. Będziemy biegac za nimi że hohohoh i szybko zgubimy te kg. :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 lut 2008, 15:00

Oj Maziu z tymi listwami to mam wesoło Wiki łazi z nimi, jak je schowam to głupio wygląda tak bez niej, więc czekam. Widzisz jaką masz zdolną córę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wypiłam kawkę i mi lepiej, spacer brrr u nas dziś jesiennie, przez okno patrzeć sie nie chce. Czasem tak mam że nie śpię kilka nocy, tzn tak się przewracam z boku na bok.
Mery ja czasem jak mam ochotę na coś mega słodkiego to kupuję sobie konfitury z czarnej porzeczki, niesłodzone - a słodkie jak cholera, po takim małym słoiczku mam dość na kilka dni :-D
Anetko podeślji mi trochę energii, ja mam bałagan i sprzątać za nic mi się nie chce, tony rzeczy do prania i nic, nic mi isę nie chce :ico_zly:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 lut 2008, 18:35

My dzisiaj robiłyśmy remament w zabawkach Niki bo coniektóre złamane albo zniszczone- to do koszalina :-D
Wczoraj kupiliśmy jej regał na zabawki w lidlu i układałyśmy :509: tzn ja układałam a Niki konsekwetnie wykładała :-D
Jutro idziemy do FIKOLANDU ciekawe czy jej się spodoba :509: myśle że jak poskacze w tych kulkach to chociaż troszke się wyszaleje :ico_noniewiem: bo już mi nawet meble przestawia po pokoju - jeżdzi ze stolikiem i pufami z jednego knta w drugi; już dawno zapomniałam o rysach bo codziennie nowe są i już machłam ręką g:\

[ Dodano: 2008-02-12, 20:27 ]
Dziewczyny szok :ico_szoking: moja córcia już od 20 min śpi :zzz: miała dzisiaj wyczerpujący dzień nabiegała się na spacerku i jeszcze miałam odwiedziny koleżanki z 11 letnią córcią Niki tak się z nią wygłupiała że chyba dzisiaj już przeszła samą siebie i szybko padła. Mam nadzieje że pośpi do rana :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 lut 2008, 22:52

No i co ja mam czytać co? :ico_oczko:
W takim razie do jutra

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

12 lut 2008, 23:19

hehe :-D gdzie wy znowu zniknęłyście dziewczyny?
Asiu ja chetnie spożytkowałabym dzisiejszą energię i pomogła Ci poprać i poukładać :ico_oczko: A co do smutku i handry to polecam mega wielką tabliczkę czekolady skoro w boczki nie idzie to w sam raz :ico_oczko: Na spokojny sen Asiu wypij sobie troszkę meliski.Jest nawet taka melisa z pomarańcżą,pchotka,polecam.

Mazia podziw żeś taka robotna i obrotna :ico_oczko: Teraz będziesz nam radzić jak to się samotne remonty robi, jakby któraś z nas na taką ekstremalną przygode się wybierała.

Mojemu Joachimkowi i w kurteczce na spacerkach energi nie brakuje.Własnie boję się o niego jak tej kurteczki już nie będzie.Wtedy to już i aerobik mi nie bedzie potrzebny :-D

Czy ja czegoś nie doczytałam,czy Ela gdzieś wypoczywa?Nie ma jej już dłuższy czas.

w takim razie spokojnej nocki. :ico_papa:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

13 lut 2008, 00:13

Witajcie

Pochorowałam się strasznie :ico_chory: Nie pamiętam kiedy ostatnio tak mnie powaliło. W nocy myślałam że umieram... Tydzień czasu nie siedziałam przy kompie z czego mój mąż był bardzo zadowolony ale nie dlatego że w końcu mógł sobie ze mną posiedzieć tylko że zwolniło mu się miejsce :-D :-D :-D Ale wybaczyłam mu bo stanął na wysokości zadania i zajął się Konradem zwłaszcza w nocy :ico_haha_01:

Jeszcze nie czytałam co u Was ale chyba za dużo stron nie przybyło :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości