Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 lut 2008, 17:28

iw_rybka, za pół roku to na pewno nie za późno... :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 lut 2008, 17:43

czesc :-)
Dziewczyny ktorym mialam poprzerabiac zdjecia... :ico_sorki: :ico_sorki: wybaczcie ale dzis po jednym tylko...nie mam czasu teraz :ico_placzek: postaram sie cos poczarowac wieczorem :ico_sorki:
Jesli chodzi o nocnik...ja zaczne z Kacpim okolo roku tzn.jak juz bedzie cieplej i bedzie mogl smigac bez pieluchy... czyli gdzies kwiecien maj... zreszta teraz to on i tak nie nauczy sie....
iw_rybka pisze:A za pol roku to nie za pozno na nocniczek???
iw_rybka, nie za pozno,dziecko nawet wczesniej uczone i tak zacznie wolac na nocnik okolo 1,2 mca... a w sumie to do 1,8 ma prawo nosic pioeluszke a znam dzieci ktore maja ponad 2 lata i ani mysla o nocniku :ico_noniewiem: mysle ze teraz dzieciaczki jesli zrobia cos na nocnik to tylko dlatego ze wyczujemy my czas kiedy im sie cos chce a nie dlatego ze juz umieja :-) delicja, mozesz zaczac troszke wczesniej niz ''grubo po roczku'' mysle ze roczek to dobry moment na zaczecie nauki :ico_oczko: caro, moj Kacpo juz od skonczenia pol roczku spi w prawdziwych pizamach bo pajace mnie wkurzaja :-D i spi bez skarpetek...nozki maja mu odpoczywac a w domu jest przeciez cieplo...co innego gdybym mieszkala w domku i mialabym wlasne ogrzewanie wtedy pewnie mialby skarpetki :-D

[ Dodano: 2008-02-12, 16:49 ]
hehe jakbym mieszkala w domku i musialabym w piecu sama napalic to i w kurtce musialby spac bo mamusia taka zdolna ze zanim by sie rozpalilo to by bylo w pokoju -5 :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 lut 2008, 17:55

M0rD3CzKa, ja też tak dumałam z tym nocnikiem. czytałam w jakiejś książce czy gdzieś, że najlepszą porą jest jak dziecko potrafi już w jakiś konkretny sposób zasygnalizować swoje potrzeby. To właśnie wychodzi tak ok 1,2. Chyba :ico_noniewiem: Nawet takie proste "eee"

Julka ma jeszcze 3 pajacyki, z których musi wyrosnąć, dopiero wtedy jej kupie piżamkę. Narazie do nich nic nie mam. A u nas w domu z tym ciepłem to różnie bywa to wiem, że raczej w stópki jej nie zajdzie. Kacpi musiał używać skarpetek :-) Z piżamkami zaczniemy gdzieś od marca- kwietnia jak już cieplej będzie :ico_noniewiem:

Kurczę blade! Znów mnie zatoki bolą :ico_zly:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 lut 2008, 17:55

no tak ..ja przyszlam to wszystkie zwialy :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-02-12, 17:00 ]
Kolka, no wlasnie o to mi chodzilo...Wy mieszkacie w domku wiec wiadomo ze rano chlodniej jest dlatego tych skarpetek mu nie zdjelam a u mnie spi bez... zreszta czesto w samym bodziaku smiga jak nie jest w chodziku bo u mnie w domu to az za goraco jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 lut 2008, 18:49

no a ja mam pytanie do mam które same gotują maluchom. Czy dodajecie do obiadków jakiś tłuszcz, np. oliwę z oliwek, lub jakiś olej???jeśli tak to po co???? :-D no bo ja nie daję nic, a musiałabym dawać obrzydliwą w smaku oliwę z oliwek

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 lut 2008, 19:21

delicja, a po co tluszcz?? :ico_szoking: w dodatku oliwe :ico_szoking: :ico_noniewiem: ja nie dodaje , jedyny tluszczyk w zupie kacpo ma z miąska :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 lut 2008, 19:38

Ja czasem jak nie mam mięska to na masełku robię. Ale oliwy nie daję :ico_szoking:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 lut 2008, 19:49

Kolka pisze:Ja czasem jak nie mam mięska to na masełku robię. Ale oliwy nie daję :ico_szoking:
to tak jak ja :ico_noniewiem:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

12 lut 2008, 21:31

No z tym nocnikiem to ja też jak pisałam chciałam kupić mu na dzień dziecka, to będize miał wtedy 14 miesięcy, tak chyba w sam raz na rozpoczęcie nauki!

A pajace były super do niedawna jak zaczął wywijać nogami, więc postanowiłam ubierać piżamki, zobaczymy jak to będzie, ja ubiorę skarpetki bo my sami palimy w piecu,a nad ranem to się robi chłodnawo!

A z tą oliwą no to Oskarek zjada, tzn. olej no bo on je tylko nasze obiady, a w nich jest często tłuszcz, np. w zupie( jak się jaką kabaninę podsmaża) czy w sosie itd. więc samo przez się zjada :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 lut 2008, 22:20

caro pisze:np. w zupie( jak się jaką kabaninę podsmaża) czy w sosie itd. więc samo przez się zjada

ale to to normalne :-D Chyba, że ktoś ma zaje... stą patelnię i nie potrzebuje używać żadnych tłuszczów. Ale do zupek to raczej gotuję mięsko i zjada wywar z niego
caro pisze:my sami palimy w piecu,a nad ranem to się robi chłodnawo!
to jest właśnie wada palenia w piecu, co? Wkurzające, ale cóż... Ogrzewać gazem to luksus

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość